پهلوان مقدم: سهامداران تحت تأثیر فضاسازی قرار نگیرند. بزودی خبرهای خوش از راه خواهد رسید

مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز اظهار داشت: سهامداران نبایستی تحت تاثیر فضا سازی قرار گیرند به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده و به نقل از اکوسنتر، محسن پهلوان مقدم گفت: در مجموعه پدیده پروژه های در حال اجرا، به سرعت در دست پیگیری است و همچنان در شاندیز و کیش در ۳ شیفت پرسنل خدوم و مهندسان شرکت در حال انجام عملیات اجرایی هستند.

وی با اشاره به برخی فضاسازی های رسانه ای در خصوص انتصاب برخی الفاظ همچون کلاهبرداری، اختلاس، فرار و… درباره پدیده اظهار داشت: متاسفانه بد اخلاقی های زیادی در ماه گذشته علیه شرکت پدیده صورت گرفته است که منشا و علت آن برای ما مشخص است و سهامداران پدیده نیز مطمئن باشند بزودی با شفاف سازیهایی که صورت خواهد گرفت، خبرهای خوش از راه خواهند رسید.


پهلوان با اشاره به سخنان مطرح شده از سوی رسانه ها تصریح کرد: همه شاهد بودیم که سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری هفتگیشان بحث کلاهبرداری در پدیده را رد کردند و رییس کمیسیون اصل نود مجلس هم بحث اختلاس را کلا مردود شمرد. بحث فرار من را هم که امروز رییس دادگستری استان تکذیب کردند و منتفی است. پس سهامداران با خیال راحت منتظر تکمیل پروژه ها باشند.
وی در خصوص اقدامات قضایی صورت گرفته در پرونده پدیده نیز گفت: ما برای همه اتهامات مطروحه پاسخ های حقوقی قانع کننده ای داریم و همه اسناد و مدارک و مجوزهای شرکت نیز تقدیم مقام قضایی شده است و امیدواریم با پیگیری های تیم حقوقی شرکت این مشکلات هر چه سریعتر حل شوند.
مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز تاکید نمود: من قبلا هم این نکته را گفته ام و باز هم تکرار می کنم پدیده فرزند این نظام است و ما نیز سرباز ولایت هستیم و در مسیر اعتلا و آبادانی جمهوری اسلامی لحظه ای آرام نخواهیم نشست.
وی با اشاره به جوسازی رسانه های معاند نظام و برخی شبکه های ماهواره ای در خصوص پدیده گفت: دشمنان قسم خورده نظام همواره تلاش کرده اند با ایجاد تفرقه در صفوف بهم پیوسته لبیک گویان ولایت، انشقاق ایجاد کنند اما بدانند فرزندان انقلاب اجازه این امر را به آنها نخواهند داد.

برگرفته از padide.com


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *