آیا وعده های وزیر کشور در مورد پدیده وعده های سر خرمن بود؟

آیا وعده های وزیر کشور در مورد پدیده وعده های سر خرمن بود؟

وزیر کشور در برنامه اشاره که دو روز قبل از انتخابات به روی آنتن رفت قول های زیادی به سهامداران پدیده داد..

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، رحمانی فضلی در آن برنامه برای تحقق قول های خود فرصتی سه روزه در نظر گرفت و از سهامداران درخواست کرد که حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند. اما دوهفته از پخش این برنامه می گذرد و به هیچ یک از وعده های ایشان جامع عمل پوشانیده نشده است.

اکنون سوال سهامداران این است که ایشان صرفا برای آرام کردن جو استان و مشارکت سهامداران در انتخابات چنین وعده هایی را داده اند یا مشکل در جای دیگری است و دستورات ایشان اجرا نمی شود؟

البته از دیدگاه سهامداران پدیده دلیل عدم تحقق قول های ایشان اهمیت چندانی ندارد بلکه وقتی چنین وعده هایی در رسانه ملی و از سوی یکی از عالی ترین مقامات اجرایی کشور داده می شود انتظار دارند که شاهد تحقق آن نیز باشند و هیچ عذر و بهانه ای پذیرفته نیست.

گویا مشکل پدیده تا حدی پیچیده شده که حتی وزیر کشور که مسئول مستقیم رسیدگی با این پرونده جنجالی است توان محاسبه دقیق زمان اجرای تصمیمات اخذ شده را ندارد.

سهامداران پدیده از وزیر کشور انتظار دارند که حتی اگر تصمیمات اعلام شده از سوی ایشان به تعویق افتاده است بی رودربایستی اعلام و علل تعلل در حل مشکلات پدیده را بیان بفرمایید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *