اژه ای: افراد حقیقی و حقوقی برای سرمایه‌گذاری جدید در پدیده شاندیز اعلام آمادگی کرده‌اند

اژه ای: افراد حقیقی و حقوقی برای سرمایه‌گذاری جدید در پدیده شاندیز اعلام آمادگی کرده‌اند

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، امروز نود و سومین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی برگزار شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در این نشست در خصوص پرونده پدیده شاندیز اظهار داشت: بر اساس اطلاعاتی که تا این لحظه بدست آوردم ستادی که در استان تشکیل شده و از تهران نیز پشتیبانی می‌شد با اختیارات، هیات مدیره جدید را انتخاب کرده است و شخصیت های حقیقی وحقوقی برای سرمایه‌گذاری و اتمام این پروژه اعلام همکاری کرده‌اند که امیدواریم کار ادامه پیدا کند و مردم به حقشان برسند.

حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در پاسخ به سؤالی در خصوص متهمان جدید پدیده شاندیز و اینکه از قول وزیر کشور اعلام شده بود که ۱۴ دستگاه دولتی اعلام شکایت کرده‌اند، اظهار داشت: بنده دادستان مشهد را به‌طور حضوری ملاقات کردم و تا قبل از جلسه نیز این مسئله را جویا شدم؛ تا الآن مسئولان متخلف را به ما معرفی نشده و ۱۴ دستگاه دولتی نیز اعلام شکایت نکردند.

سخنگوی قوه قضائیه با تأکید بر این مطلب که این موضوع صحت ندارد، گفت: اینکه ۱۴ دستگاه دولتی شکایت کرده‌اند احیاناً در ستاد یا جلسه‌ای اعلام شده و ما از آن اطلاع نداریم.

علی

با سلام
به نظرم مردم بدبخت بیچاره باید منتظر از این قبیل جملات سرکار گذاشتنی باشند چرا که تا باشه همین حرفها توانسته ما را ۱٫۵ سال سرکار بزاره


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *