نامه ۲۶ نماینده به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز

نامه 26 نماینده به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تهیه دو نامه درخصوص وضعیت مطالبات مردم از موسسه منحله میزان و شرکت پدیده شاندیز اظهار کرد: بنده دو نامه در خصوص وضعیت پرداخت مطالبات مردم از سوی موسسه منحله میزان و شرکت پدیده شاندیز تهیه کرده‌ام که به امضا ۲۶ نفر از نمایندگان سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی رسیده است.

وی ادامه داد: نامه اول خطاب به علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره روند پرداخت مطالبات مردم از موسسه منحله میزان است که هم‌اکنون بانک صادرات این وظیفه را برعهده گرفته است و در این نامه به وزیر اقتصاد تأکید شده است که بانک صادرات باید با جدیت و سرعت بیشتری نسبت به پرداخت مطالبات مردم اقدام کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس افزود: نامه دیگر، خطاب به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور است که صرفا به موضوع پدیده شاندیز و وضعیت فعلی این شرکت مربوط می‌شود.

کریمی قدوسی با اشاره به ضرورت پرداخت مطالبات مردم از سوی این شرکت گفت: در این نامه نیز تأکید شده است که با وجود گذشت زمان طولانی از سرمایه‌گذاری مردم در این شرکت و مشکلات عدیده سهامداران، وضعیت پرداخت مطالبات مردم باید با جدیت و سرعت بیشتری پیگیری و انجام شود.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی تأکید کرد: وظیفه نمایندگان مردم است که این دو موضوع اساسی‌ را با جدیت پیگیری کنند زیرا مسئله حق مردم مطرح است.

وی با بیان اینکه شرکت پدیده با توجه به تشکیل هیئت مدیره جدید باید هرچه سریع‌تر نسبت به پرداخت مطالبات مردم اقدام کند، اظهار کرد: میزان نیز مدت زیادی است توسط بانک صادرات تحویل گرفته شده اما هنوز به تعهدات عمل نشده است.

سهامدار کم پیدا

حرف حرف حرف!!! فقط حرف!!!
جونمون به لبمون رسید تو این چند ماه ، بابا سود که نکردیم هیچ الان همون بانکی هم حساب کنی ضرر هم کردیم!!!ما بالای ده هزارتومن سهام خریدیم نه دونه ای دویست تومن!!!
آقا غلط کردم تو ایران سرمایه گذاری کردم، اون از میزان این از پدیده اونم از بورس!!! خدایااااااا کممممممک

سهامدار کم پیدا

ساعت خواب کیان خان!!!
بانک صادرات هم شده جزو طلبکارای پدیده و اونم با ادعای هزار میلیارد تومن!!!
پررو تر از میزان صادراته که سود نمیده به میزانی ها ولی سود میگیره ازشون برا وام و دیرکرد!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *