نماینده گناباد: روند حل مشکل پدیده باید سرعت بیشتری بیابد

نماینده گناباد: روند حل مشکل پدیده باید سرعت بیشتری بیابد

شهرآرا – نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با شهرآرا با اشاره به نامه نمایندگان خراسان بزرگ در مجلس به وزرای اقتصاد و کشور گفت: نمایندگان مجلس در نامه به وزیر کشور با اشاره به اینکه بیشتر سپرده‌گذاران پدیده، افرادی هستند که اندوخته‌های خود را در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند، خواسته‌اند که فرآیند بازپرداخت پول مردم سرعت بیشتری بگیرد.

حمید بنایی افزود: همچنین در نامه دیگری به وزیر اقتصاد و امور دارایی از روند کند بازپرداخت سپرده‌های موسسه میزان انتقاد و درخواست کردیم که هرچه زودتر اقدامات لازم برای بازپرداخت پول مردم انجام شود. وی با بیان اینکه هم‌اکنون سپرده‌های مردم در این دو موسسه در بلاتکلیفی به سر می‌برد، گفت: دغدغه اصلی که موجب شد تا نمایندگان این نامه را بنویسند، طولانی‌شدن روند بازگشت سپرده‌های مردم است.

بنایی افزود: فردی که مدت طولانی است که سپرده‌های خود را در پدیده یا موسسه میزان گذاشته، از مسئولان می‌خواهد که زمان مشخصی را برای بازگرداندن پولش به او اعلام کنند، با این حال تاکنون این مسئله محقق نشده است.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی افراد پس‌انداز خود یا حقوق بازنشستگی‌شان را در میزان یا پدیده به امید تامین حداقل معاش خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند؛ ازاین‌ رو این افراد حق دارند که مدام از مسئولان درخواست کنند که زودتر تکلیفشان مشخص شود.

بنایی تصریح کرد: تا‌کنون اقدامات خوبی از‌سوی مسئولان استانی و کشور در رابطه با حل مشکلات پدیده و میزان صورت گرفته، اما انتظار می‌رود روند قانونی حل مشکل این دو موسسه سرعت بیشتری بیابد.

صادق زا ه

سلام من هر کاری کردم موفق به ثبت نام نشدم چه باید بکنم.در ضمن من سهام و فروخته ام و برگه تعهدنامه دارم اصلا لازمه که ثبت نام کنم ؟

1Padide

سلام
در انتهای برنامه زمانبندی، به سهامدارانی مثل شما دو روز مهلت داده خواهد شد.
بله شما هم باید کد رهگیری بگیرید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *