امام جمعه شاندیز : سهامداران پدیده باید صبر و بردباری پیشه کنند

امام جمعه شاندیز : سهامداران پدیده باید صبر و بردباری پیشه کنند

اعضای شورای اداری شهرستان طرقبه شاندیز از شهر رویایی پدیده شاندیز دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده، در این بازدید بخشهای مختلف فعال و در حال ساخت پروژه از سوی مدیران شرکت برای مدیران شهرستان تشریح گردید.

امام جمعه شاندیز در جریان این بازدید گفت: پتانسیل مردمی به منظور احیای پروژه پدیده سرمایه بزرگی است.
حجت الاسلام بهمنی با بیان اینکه تمامی مسئولین باید تلاش کنند که پروژه پدیده صحت و سلامت خودش را بار دیگر احیا و به منصه ظهور برساند، گفت: احیای مجدد این پروژه عظیم ملی به پشتوانه درایت هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پدیده، قابل پیش بینی است همچنان که تاکنون اقدامات ارزنده این تیم را در حل مشکلات این پروژه شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: انشالله ظرف ۵ ماه آتی امیدها افزون خواهد شد، چرا که مطمئن هستیم همه مسئولین با هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، همکاری لازم را به منظور احیا و راه اندازی مجدد پروژه خواهند داشت.

بهمنی با تاکید بر اینکه این پروژه عظیم اقتصادی برای کشور دارای اهمیت است، افزود: بالاخره مجموعه پدیده احیا خواهد شد و مشکلات مربوط به این پروژه حل و عده بسیاری در این پروژه مشغول به کار خواهند شد.

امام جمعه شاندیز ادامه داد: بسیاری از مردم این شهر، در پروژه پدیده سرمایه گذاری کرده اند وامیدوارند زمانی که این پروژه آغاز به کار کند، شاهد توسعه شهر و اشتغال جوانانشان باشند.

وی تصریح کرد: البته ما انتظار نداریم که این اتفاق ظرف مدت کوتاهی حاصل شود، از این رو سهامداران باید صبر و بردباری را پیشه کنند.

بهمنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های مدیرعامل و هیات مدیره شرکت پدیده اظهار کرد: پذیرش این سمت، شهامت و قدرت مدیریت می طلبد، چرا که مسئولیت رسیدگی به مشکلات این پروژه را در یک موقعیت حساس عهده دار شدند و قطعا سوابق اجرایی و درایت ایشان کارگشا خواهد بود.

در این بازدید فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان طرقبه شاندیز نیز حضور داشتند.

رضا

میگن یه بنده خدایی تو چاه افتاده بود رهگذری گفت صبر کن تا بروم طناب بیاورم گفت : اگر صبر نکنم چه کنم!؟

سامان از اصفهان

سهامداران عزیزحالاکه تااینجاروصبرکردیم وبه لطف خداگرههاداره بازمیشه پس صبرکنیم واتحادداشته باشیم/اتحادماباعث پیشرفت میشه ونزاریم دشمنان پدیده شادبشند

کوروش۹۴

کامنتهای کاربر طفل رو میخودنم و با حرفهایی که این بابا زده مقایسه میکردم,همیشه این سوال از اول ماجرا بامن بود ,که چرا هیچ وقت سخنی از زندگی مالباختگانی مثل طفل نشد!!! کسانی که تمام زندگیشون اعم از مادی و معنوی رفته!! االبته پاسخهایی برای خودم دارم,اما باز هم قانع نمیشوم!!!! این همه سنگدلی و ظلم و عدم غیرت نسبت به هموطن از کجا میاید؟؟؟ قاعدتا کسی که مسولیت پیدا کرده در برابر مسایلی از این دست,یک لحظه نیز نباید آرام گیرد وباید به آب و آتش زند,اما ما نه آتشی دیدیم نه آبی!!!!!! توعی بی تفاوتی و سردی خاصی که توجیه پذیر نیست,به هر حال هر کس ندونه یه سری از مالباختگان فقط حرف همو میفهن,اما اونی که باید نمیفهمه!

محمود

چه قدر صبر بابا حاج اقا شما که مدافع حقوق ما هستین بگیرین حق مارو ازاین ها اگه واقعا به حقوق ما بدبختها میخوان رسیدگی کنید-زندگی من شخصا از هم پاشید سرمایه گذاری کردم بابا غلط کردم سرمایه گذاری کردم دیگه این دست قلم بشه بریم باسود کم تو بانک دولتی بذاریم حداقل سود کمتره ولی امن تره واالاه.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *