ثبت اطلاعات در سامانه اطلاعات سهامداران برای تعدیل سهام الزامی است

ثبت اطلاعات در سامانه اطلاعات سهامداران برای تعدیل سهام الزامی است

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده در دومین نشست گفتگوی تلگرامی با سهامداران از فعالیتهای جدید این شرکت رونمایی کرد.به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده، دکتر علی حامد مقدم در این گفتگوی تلگرامی گفت: در جهت استفاده بهتر از فضاهای موجود پدیده، قرارداد واگذاری هایپر مارکت پدیده تنظیم و عملیاتی شده است.

وی زمان اعلام خبر رسمی این واگذاری را اوایل هفته آینده و همزمان با آغاز دهه کرامت عنوان کرد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص بدهیهای هایپر در دوره گذشته نیز گفت: افرادی که از هایپر چک دارند پس از اعلام رسمی واگذاری هایپر با اسناد مثبته به واحد مالی پدیده مراجعه نمایند تا اقدام مقتضی برای مطالبات آنها صورت گیرد.

حامدمقدم همچنین از برنامه ریزی این شرکت برای راه اندازی اتاق معاملات پایاپای سهام پدیده زیر نظر بورس خبر داد و گفت: همینک کار بروزرسانی اطلاعات سهامداران شرکت از طریق سامانه ویژه در حال انجام است و پس از اتمام ورود اطلاعات، ما بلافاصله آمادگی گشایش تالار مبادله سهام را داریم. منتهی بر اساس مصوبه ستاد تدبیر استان باید این فرآیند مورد تایید بورس باشد. وی از انجام جلسات و هماهنگیهای متعدد برای این مهم با کارشناسان بورسی خبر داد و گفت: در صورتی که بورس فرآیند نقل و انتقال را تایید کند ما آمادگی اجرایی این فرآیند را داریم.

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده در خصوص ورود این شرکت به فرابورس نیز گفت: در این مورد هفته پیش جلسه ای با موضوع فرابورس انجام شد که انشالله خروجی آن بسیار خوب خواهد بود. دوستان بورس بنا به همکاری دارند و دنبال راهکار اجرایی برای ورود رسمی به فرابورس هستیم.

وی در عین حال از همه سهامداران خواست کار ثبت اطلاعات خود در سامانه اطلاعات سهامداران را انجام دهند تا در مرحله بعدی پس از تکمیل اطلاعات و تعدیل سهام که ورود به سایت مبادله پایاپای است دچار مشکل نشوند.

حامد مقدم کد رهگیری صادر شده از سامانه اطلاعات سهامداران را حائز اهمیت در بحث تعدیل سهام خواند و گفت: وجود این کد برای ورود به مرحله بعد یعنی دریافت صورت وضعیت سهام پس از تعدیل الزامی است.

وی اضافه کرد: اگر سهامداری برای تکمیل اطلاعات به سامانه مراجعه نکند، براساس همان اطلاعات قبلی که از آنها داریم تعدیل سهامشان انجام می شود.

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده در خصوص تعهدنامه داران نیز ورود به سامانه و تکمیل اطلاعات فردی را الزامی دانست و گفت: کسانیکه تعهدنامه دارند و تمایل به تبدیل تعهدنامه به سهام را دارند می توانند گزینه تبدیل به سهام را فعال نمایند.

وی ادامه داد: تعهدنامه داران می توانند یا حواله خود را به سهام تبدیل کنند و در بازار توافقی ذیل تالار مبادله پایاپای مجازی بفروشند یا صبر نمایند تا با تحصیل وتبدیل داراییها درزمان مقتضی مبلغ آنها پرداخت شود.

حامدمقدم خاطرنشان کرد: البته تعهدنامه داران اگر حواله خود را به سهام تبدیل نکنند، ما آن را جزو بدهیهای قطعی خود می دانیم و ملزم به پرداخت آن هستیم.

وی در خصوص قیمت سهام هنگام آزاد شدن نقل و انتقال گفت: قیمت تابع عرضه و تقاضا است.البته ما تلاش می کنیم از بهای غیررسمی هر سهم از قیمت رسمی اعلام شده کمتر نشود.

حامدمقدم ادامه داد: برای جلوگیری از ریزش قیمت، با حضور سرمایه گذار و سهامداران عمده سعی می کنیم امکان خرید سهام از مردم را فراهم نماییم.

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده با اشاره به ویژگیهای منحصر بفرد پدیده تاکید کرد: نقل و انتقال سهام، قبل از ورود به بورس فقط بین سهامداران و بعد از ورود به بورس برای همه مردم ایران امکان پذیر خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تاریخ فعال شدن کارگاههای عملیاتی پروژه گفت: اعلام تاریخ تابعی از تصمیماتی است که بخش عمده آن خارج از پدیده برای تامین منابع مالی صورت می پذیرد.بنابراین تا تامین منابع مالی صورت نگیرد هر قولی بدهیم غیر واقعی است.

رضا

شماهیات مدیره جدیدهنوز نتونستید حسابهای مسدود پدیده را اجاز ه بازگشایی اش را بگیرید؟؟!!!درمورد مجوزها هم کا هنوز هیچ مدرکی ارائه نکردید که نشان دهد مجوزهارااخذ کرده اید از سرمایه گذارهم که خبری نیست.چرا مردم را معطل کرده اید اگه نمیتوانید کاری انجام دهید ویا نمی گذارند کاری بکنید لطفابامردم روراست باشید .مگرنمیگفتید سرمایه گذاران صف کشیده اند؟پس کجایند؟؟؟

علی

صف سرمایه گذاران با حرکات بعضی مسئولان فراری میشود. بعد اینهمه خون دل خوردن تا زمزه گشایشی شنیده شد پهلوان بازداشت شد . احسنت و مرحبا به مسئولان دلسوز مردم که جان مردمو به لبشان رساندند ,

حسن

با سلام و احترام
ضمن خسته نباشی
در قسمت ثبت اطلاعات درجای نوشته شده سهام مانده و تعداد را زده منظور ان چیست اگر لطفا بفرمائید راهنمایی فرمائید.

1Padide

سلام
متشکرم
تعداد سهام مانده تعداد سهام سهامدارانه. تعداد سهام تعهد، تعداد سهام کسانی که برگه تعهد دارند رو نشون میده.

جهانگیر

چرا مقدار سهام در تعهد نامه با سایت برابر نیست؟؟؟دزدی جدیده؟ واقعا گند زدید به اعتماد مردم.حالا هم فیلم جدیدتونه بورس بازی

کاظم

حتی اگر در سامانه اطلاعات سهامداران ثبت نام نکنید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد چرا که خیلی از سهامداران به اینترنت واخبار پدیده اصلا دسترسی ندارند تکلیف آنها چه خواهد شد آیا سهام آنان ازبین خواهد رفت اصلا … واین یک سرکاری همانند بسیاری از سرکاری وپاس کاری های دیگر …

مصطفي

سلام
برای چندمین مرتبه وارد سایت شدم و اطلاعات را کاملا” صحیح و بدون هرگونه مشکلی وارد کردم ولی سیستم اعلام خطا میکند در صورتیکه همه چیز کاملا” درست است
اطلاعات تکمیلی را سوال میکند و انرا نیز فرستادم ولی نتیجه بررسی آن اعلام نشد و مشکل من برای اخذ کد رای گیری همچنان به قوت خود باقی است
لطفا” بفرمایید چکاری باید انجام دهم

ناشناس

باسلام
میخام بدونم آدرس سایت قبلی رو چرا حذف کردین ؟!سایت http://www.padide.com واینکه حذف شدن این سایت مقارن بود با بازداشت شدن آقای پهلوان من بااینکه سهامدارهستم ودو ساله از پولم خبری نیس ولی حاضر نمیشم زحمات ایشون نادیده گرفته بشه واز زندانی شدنشون ناراضیم شایداگه همون اول آقای مدعی العموم همه کارارو بدون سرو صدا انجام میداد این روزگار سهامدارا نبودوالان پدیده رونق داشت!!!

محدثه

سلام
در قسمت ثبت تطلاعات سهامداران شماره موبایل اشتباه وارد شده و حالا اطلاعات ثبت نمیشه. لطف کنید راهنمایی کنید

مجید

زدن تیک تبدیل تهعد نامه به سهام چه معنی داره؟ من گواهی نامه تهعد بازپرداخت وجه سهام رو دارم و کد رهگیری رو هم گرفتم ولی تیک تبدیل تهعد نامه به سهام رو نزدم.

میثم

سلام من تازه امروز خبردار شدم که باید در سامانه ثبت اطلاعات میکردم و متاسفانه تاریخش تموم شده و من و چند نفر از دوستام جا موندیم باید چیکار کنیم?

رضا وجداني

سلام من در المان هستم و از این سامانه ثبت اطلاعات مطلع نشدم.و الان که فهمیدم ،زمان ان به إتمام رسیده است .لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم.

مهدیه

سلام
جالبه تازه دیشب برا من پیام آمده که تا ۹ مرداد قرصت دارید برا ثبت نام . به دیگر اعضای خانوادم پیامی ندادید. این چه جورشه خدارو در نظر بگیرید شما که مدعی دین هستید . والا نمایندگان قبلی خیلی بهتر بودن ..

پيمان

سلام من هم جاموندم هنوز اعلام نشده
احتمال میدید کی بتونم ثبت کنم
آیااینطور بدون ثبت نمیتونم پولمو بگیرم؟

نوری

سلام . سرانجام تکلیف ما که موفق نشدیم وارد سایت بشیم چیه؟ نه تکلیف سهام فروخته شده که تعهد پرداخت داشتید و واریز نشدمعلوم نه سهام باقی مونده ! ساکن مشهد هم نیستیم که حضورا پیگیری کنیم.

علی اوایی

آقا ولیان. اگه پهلوان روی ریل قانون بود .امروز این مصیبت گریبان مان را نمیگرفت.هرچند که اکنون هم بی قانونی سر به فلک کشیده . مثلا تعهد نامه ها با امضا ی قانون و از مرجع قانون به ما دادند،اما دیدیدکه شخصی مانند نوروزی و شوشتری، مقدم، بدون جلب رضایت سهامدارآنها را باطل اعلام کردند پس بر هر آدم منصفی واجبه که بگه درود و صد درود بر پهلوان و پدر و مادر شیر مردی به نام پهلوان.،

مرضیه

سلام..
اگر قبلا ثبت نام کرده باشیم جهت ویرایش ثبت نام برای قرار دادن شماره همراه جدید برای گرفتن کد چه باید کرد؟

کریم نژاد

سلام قبلا اطلاعات را در سامانه ثبت کردم سامانه نقل و انتقال حاوی اطلاعات هویتی است آیا سامانه ای هست که اطلاعات مربوط به تعداد سهام خودمون را بتونیم مشاهده کنیم

محمد

با سلام ..بنده که تعهد نامه دارم چکار کنم لااقل اطلاع رسانی کنید..ماکه چند ساله وایسادیم ومنتظر همچین روزی بودیم..پیامک یا خبر بدید …اطلاعاتمون رو ثبت کنیم یا !!!!!!

Vahid

سلام،وقت بخیر
میخام مشخصات ثبت نام رو پر کنم ی قسمت زده قانون.هر چی مینویسم قبول نمیکنه .. چ باید کرد؟؟

مننون

وحید

سلام،وقتبخیر
من میخام تو سناپ ثبت نام کنم ی قسمت ک باید پر کنم زده قانون
منظور چیه و چی باید پر کنم

تشکر


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *