ثروتی: مسوولان باعث ضرر مردم در پدیده شاندیز شدند

ثروتی: مسوولان باعث ضرر مردم در پدیده شاندیز شدند

نماینده سابق بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان باعث خسران و ضرر مردم در جریان مشکلات به وجود آمده برای شرکت پدیده شدند.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، موسی الرضا ثروتی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: آقایان مسوول می توانستند همین تصمیم امسال را سال ٩٣ بگیرند تا هم مردم سرگردان نشوند و هم ارزش پروژه اینقدر افت نکند.

وی تاکید کرد: ابتدا قرار بود همین اقدامات طی سه ماه انجام شود اما با تعلل و دعواهای آقایان این امر بیش از دو سال به طول انجامید.

نماینده سابق بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در تهران و مشهد برای حل مشکل پدیده بیان داشت: در جلسات برگزار شده در وزارت کشور آقای خنداندل معاون وزیر، ارزش پدیده را در آن برهه زمانی حدود ١٢ هزار ملییارد تومان ارزیابی کردند و گفتند پولی که از مردم گرفته شده حدود دو هزار میلیارد تومان بوده است و قرار بود سازمان حسابرسی سریعا به مساله رسیدگی کرده و نتیجه را اعلام کند اما بعد از یکسال و نیم به جلسه آمدند و گفتند که هیچ کاری انجام نشده است.

ثروتی با اشاره به ارسال حدود ٣٠٠ نامه به وزارتخانه ها و نهادهای مختلف در خصوص مشکل پدیده تصریح کرد: در همین زمینه ۶ سوال از وزرای کشور و راه و شهرسازی در مجلس انجام شد و یک مورد استیضاح وزیر هم در جریان بود. هم اکنون نیز پیگیری نمایندگان در خصوص بازگشت پدیده به روزهای اوج خود بسیار مهم است .

وی با تاکید بر اعطای اختیارات کافی به هیات مدیره جدید افزود: هیات مدیره جدید اگر اختیارات لازم را برای جذب سرمایه گذار و شروع پروژه نداشته باشد تغییر چشمگیری در پدیده رخ نخواهد داد.

ثروتی با اظهار تردید در خصوص حل مشکل مجوزها و پروانه های دولتی گفت: مسوولان پدیده باید تمام مجوزها و پروانه های اخذ شده را منتشر کرده و به اطلاع مردم برسانند وگرنه در صورت تغییر دولت و مسوولان مجددا همین مشکلات گریبان پدیده را خواهد گرفت.

کاظم

آفرین برشیرمرد ایران زمین جناب آقای ثروتی که بدون ترس حقایق را افشا می کند خیلی هااز جمله نمایندگان خراسان رضوی از ترس دادستان جرئت گفتن حقایق را ندارند اما این شیر مرد همچنان از کسی ترس ندارد وحقایق را می گوید درود بر شرف تو ای مرد …


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *