[پرسش و پاسخ] راه حل پدیده برای سهامدارانی که کد رهگیری نگرفته و یا گم کرده اند

[پرسش و پاسخ] راه حل پدیده برای سهامدارانی که کد رهگیری نگرفته و یا گم کرده اند

✅سوال:
سلام من تلاش کردم اطلاعاتم رو توی سامانه ثبت کنم. همه چی را هم وارد کردم ولی  نتونستم کد رهگیری بگیرم. چیکار باید بکنم؟

?پاسخ:
افرادی که در سامانه اطلاعات سهامداران پدیده تا مرحله انتهایی، کار ثبت اطلاعاتشان را انجام داده اند و کد رهگیری را دریافت نکرده اند،  عدد ۱ را با شماره موبایل ثبت شده در سامانه به شماره ۲۹۳۰ ارسال نمایند تا کد رهگیری برایشان پیامک شود.

✅سوال:
سلام من کد رهگیریم را گم کرده ام. برای تعدیل سهام چه باید بکنم؟

?پاسخ:
افرادی که در سامانه اطلاعات سهامداران پدیده تا مرحله انتهایی، کار ثبت اطلاعاتشان را انجام داده اند و کد رهگیری را گم کرده اند،  عدد ۱ را با شماره موبایل ثبت شده در سامانه به شماره ۲۹۳۰ ارسال نمایند تا کد رهگیری برایشان پیامک شود.

عرشیا

سلام من با کد سهامداری وارد سایت شدم و تعداد ۱۶۶۰سهام رو برای من نشون داد حالا این تعداد سهامو چطوری بفهمم چقدر می ارزه.
سهام من قیمتش چقدره و ایا میتونم بفروشم
لطفا به ترتیب توضیح دهید
ممنون و سپاسگذار

Aati

سلام
من برای سه سهامدار اطلاعات را وارد کردم ولی در مرحله اهراز هویت متوقف شد.بارها صحت اطلاعات را چک کردم و درست بود ولی تایید نشد.بغیر از کزارش مشکل در همان صفحه چکار میتوانم بکنم”؟

roghaye

سلام.من نتونستم به موقع اطلاعاتمو وارد سایت کنم الانم که اطلاعتمو وارد میکنم،اخطار میدهد و می گوید از زمان موعود گذشته است،الان چیکار باید بکنم؟؟

مهدی

سلام من اطلاعاتم رودرروزموردنظردرسامانه واردکردم تاییدوادامه رو زدم.به اهرازهویت واردشدم اماتاییداطلاعات وتاییدنهایی رونتونستم بزنم.الان دوباره امروزواردسامانه شدم میگه زمان مراجعه شماگذشته بایدچکارکنم

مهدی

سلام من درروزموردنظرموفق به گرفتن کدرهگیری نشدم امروزسه شنبه۱۹هم واردلینک۴شدم میگه تاریخ مراجعه شماگذشته حالابایدچکارکنم کدرهگیری بگیرم

پيمان

باسلام
بیشتر از ده بار به ۰۲۱۲۹۳۰ عدد یک را ارسال کردم ولی هنوز کد رهگیری برام نیامده خودتون تا حالا امتحان کردید که ببینید کار میکنه یا نه؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *