پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و مدیر روابط عمومی پدیده شاندیز

✅ سوال:
بیش از یکصد سوال مختلف از سوی سهامداران درباره اینکه چرا در سامانه در روزهای تعیین شده، تعدیل سهام مشخص نشده، طرح شده است. که پاسخ همه دوستان در ادبیاتهای مختلف بدین شرح اعلام می گردد.

?پاسخ:
سلام
با توجه به فعال نبودن شرکت طی ۱۸ماه گذشته احتمالا برخی از اطلاعات سهامداران محترم مثل شماره موبایل، آدرس منزل و…عوض شده است که شرکت قبل از تعدیل سهام می بایست نسبت به بروز کردن این اطلاعات اقدام می نمود.
لذا این نکته بسیار حائز اهمیت است که در مرحله قبل از اعمال تعدیل، ابتدا احراز هویت فعلی سهامداران در سامانه اطلاعات سهامداران صورت گرفته و در مرحله بعدی تعدیل سهام صورت خواهد گرفت.

✅ سوال:
سلام لطفا بگین که هر سهامدار فقط در تاریخ تعیین شده میتواند سهامش را تعدیل کند یا برگه تعهد را به سهام تبدیل کند یا پس از روز نوبت هم می تواند انجام دهد؟

?پاسخ:
عزیزانی که موفق به ورود اطلاعات در روز مقرر مطابق برنامه اعلامی قبلی نشدند، در انتهای برنامه زمانبندی دو روز برای ورود به سامانه جهت  آنها درنظر گرفته خواهد شد.

✅ سوال:
سلام جهت ورود به سامانه اطلاعات سهامداران، پیام خطا در سیستم می آید، چه کار باید بکنم؟

?پاسخ:
در خصوص اشکالات احتمالی اگر کاربر محترم دو مرتبه کد سهامداری خود را اشتباه وارد نماید صفحه ای با عنوان اعلام مشکل برایش باز می شود که می تواند مشکل خود را آنجا یادداشت و ارسال نماید.

✅ سوال:
تعداد زیادی سوال از سوی سهامداران در خصوص در اختیار نداشتن، فراموش کردن یا گم شدن کد سهامداریشان طرح شده است. پاسخ همه انها را بصورت یکجا اینگونه است:

?پاسخ:
سهامدارانی که کد سهامداریشان را در اختیار ندارند باید تا پایان برنامه زمانبندی صبر کنند تا روش دسترسی به سامانه برایشان اعلام شود.

بهرام

نحوه محاسبه سهام تعدیل برای افرادی که در طی امسال و سال گذشته به شکل انتقالی و از سایر سهامداران سهام خریداری کرده اند و در سیستم شرکت ثبت نیز شده است چگونه می باشد ؟

محمد مهدی صفار

سلام
من وارد سایت میشم ولی در بخش دوم که اطلاعات مربوط به فامیلی و موبایل رو میدم میشه اطلاعات نادرست است
لطفا بررسی نماید

مرتضی

سلام
من تعهدنامه دارم ولی در مهلت تعیین شده نتونستم وارد سامانه ثبت اطلاعات سهام داران بشم چون نه پیامکی برام اومد نه از طریق رسانه اطلاع رسانی شد الان تکلیف من چیه کجا باید مراجعه کنم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

شفیعی

من کد سهامداری ندارم و متاسفانه برگه سهامم دزدیده شده آیا کسی میتونه سوء استفاده کنه؟و من چطور میتونم از سهامم اطلاع میدا کنم

یحیی

با سلام من قبلا ( تاریخ دقیق نمیدانم ) در سامانه ای که اعلام شده بود ثبت نام کردم اما همسرم موفق به ثبت نام نشد و هیچ کدام کد رهگیری نداریم اما برگه سهام قبلی داریم . چون هیچ دفتری در استان وجود ندارد (استان ایلام ) متاسفانه از سرنوشت سهام و سرمایه خود خبری نداریم لطفا راهنمایی بفرمایید و در صورت امکان دفتری در این استان ایجاد کنید تا پاسخگوی سوالات مردم باشد. متشکرم


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *