رییس هیات مدیره پدیده شاندیز: اقدامات هیئت مدیره بر اساس وکالتنامه سهامداران عمده و زیر نظر مقام قضائی انجام می شود

 رییس هیات مدیره پدیده شاندیز: اقدامات هیئت مدیره بر اساس وکالتنامه سهامداران عمده و زیر نظر مقام قضائی انجام می شود

به گزارش سایت اخبار پدیده، مهندس احمد نوروزی در پاسخ به این سوال که آیا هیات مدیره پدیده اختیارات لازم را برای تبدیل و یا نقل و انتقال سهامداران دارد؟ اظهار کرد: در خصوص انجام تعهدات شرکت توسعه گردشگری پدیده و سهامداران عمده آن در قابل سهامداران با استناد به مصوبات شورای امنیت کشور، شرکت توسعه(شخصیت حقوقی) و سهامداران شرکت توسعه(شخصیت حقیقی) به دادستان محترم و دبیرخانه ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیر متشکل غیر پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان وکالت داده اند و کلیه اقدامات بر اساس این وکالتنامه و نظر مقام قضائی انجام شده و خواهد شد.وی در عین حال ادامه داد: اصولا هیات مدیره هر شرکت قانونا فاقد اختیار نقل و انتقال سهام آن شرکت می باشد.

نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص پاسخگویی به تماس و پیام های سهامداران تصریح کرد: سهامداران شرکت توسعه حدود ١٣٠ هزار نفر می باشند که اگر فرض بر فعال بودن ١٠ درصد آنان در فضای مجازی بگیریم که حدود ١٣ هزار نفر می باشند که پاسخگویی به سوالات و ابهامات این افراد فرصت بسیار زیادی را می برد.

رییس هیات مدیره پدیده شاندیز در ادامه افزود: امکان پاسخگویی به این حجم سوالات و پیام ها برای مدیران شرکت وجود ندارد ضمن آنکه بسیاری از سوالات بدلیل مشکل مشابه تکراری می باشد لذا مدیرعامل و هیات مدیره ضمن آنکه خود را ملزم به پاسخگویی می داند و برای اینکار از طریق روابط عمومی کلیه سوالات جمع آوری شده و پاسخ آنان داده می شود و در موارد خاص پاسخ آن با نظر مدیرعامل یا رییس هیات مدیره تنظیم می گردد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر آن، برنامه ریزیهای لازم برای پاسخگویی مدیران شرکت به سئوالات سهامداران از طریق حضور در برنامه های تلویزیونی در حال انجام است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *