پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
سلام اتاق معاملاتی که میخواد تشکیل بشه؟

پاسخ:
زمان را باید بورس اعلام کند و ما منتظر تایید نهایی بورس هستیم و زمان گشایش اتاق مبادله پایاپای باید توسط بورس مشخص شود، به گفته دکتر فهیمی نماینده سازمان بورس که در روزنامه خراسان نیز چاپ شده است سهامداران پدیده موضوع بورس را صرفا باید از استانداری پیگیر شوند.

سوال:
آیا برای تعهدنامه برنامه ای دارید؟ یک سال است از سررسید آنها گذشته، آیا برای آن ها سود دیرکرد در نظر گرفتید؟

پاسخ:
تعهدنامه داران در صورت تمایل برای دریافت وجه باید صبر کنند شرکت به سوددهی برسد و در صورتی که میخواهند زودتر به وجهی برسند تعهد خود را به سهام تبدیل کرده و پس از تشکیل اتاق پایاپای سهام به فروش برسانند.

سوال:
شما چیزی تحت عنوان طراحی نرم افزار مطرح نکردید اما استاندار محترم صحبت از طراحی نرم افزار توسط شرکتی دیگر کرده اند !!!! چرا انقدر اختلاف در صحبت ها وجود دارد ؟؟؟

پاسخ:
دکتر فهیمی نماینده بورس پس از بازدید از پدیده فرمودند سهامداران موضوع تشکیل اتاق سهام را صرفا از استانداری پیگیری کنند، لذا در این خصوص باید افراد دیگری غیر از هیات مدیره پاسخگو باشند.

سوال:
با سلام…
حقوق پرسنل ک تعدیل کردین رو کی میدین؟ مگه شما وجدان ندارین؟ چرا سوالای اینجوری رو جواب نمیدین…. این رسمش نیس . منم پا به پای تمام بچه هایی که الان تو پدیده هستن زحمت کشیدم.

پاسخ:
حقوق پرسنل جزو تعهدات قطعی ماست و حتما پرداخت میشود. اما باید نقدینگی وجود داشته باشد که فعلا نیست. به محض تامین نقدینگی طبق اولویت بندی پرداخت خواهد شد.

سوال:
س: سلام ,,, چرا تکلیف پول مردم رو مشخص نمیکنید ,,,,, پول مردم رو کی میدید ,,,,, وضع اقتصادی خرابه ,, پولمون رو هم نمیدن ,,,,آیاامیدی به پرداخت پولمان هست؟

پاسخ:
آیا پولی در دست داشته و نداده ایم؟! دوستان استانداری قول دادند اتاق مبادلات راه انداری شود و در این صورت سهامداران موفق به فروش سهام خود میشوند، این موضوع را از استانداری پیگیر شوید.

سوال:
با سلام. برای صدمین بار هست که پیام میدم کسانی که کد رهگیری را فراموش کردند چی شد برنامتون به اون سر شماره هم ما پیام دادیم خبری نشد که نشد .

پاسخ:
کد رهگیری سهام پس از گشایش اتاق مبادلات سهام برای سهامداران ارسال می شود.

سوال:
س: سلام وقت بخیر بنده ازهمه دستاندرکارانی که جهت حل مشکلات پدیده زحمت میکشند تشکر میکنم.من سهامدار پدیده هستم وحواله دارم موفق به ثبت نام درسامانه نشده ام بایستی چیکارکنم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

پاسخ:
تا زمان گشایش اتاق مبادلات سهام صبر بفرمایید، کد رهگیری سهام پس از گشایش اتاق مبادلات سهام برای سهامداران ارسال می شود.

سوال:
چرا هیات مدیره روراست نمیگه مشکل کار کجاست؟ هیات مدیره میگه بورس میگه نرم افزار رو بخرین از ما. اما استانداری میگه نرم افزار در حال طراحی هست؟ اگه واقعا بحث سر خرید یا اجاره نرم افزار هست واقعا راههای زیادی برای حل این موضوع هستش.

پاسخ:
موضوع اصلی همکاری موثر و به موقع بورس است، نمونه این عدم همکاری نیز بحث نرم افزار است، اگر بورس به جای شعار عمل کند مشکلات حل خواهد شد.

سوال:
با سلام… من سهام پدیده را دو سال پیش به دفتر پدیده کیش فروختم و یک کاغذ به من دادند و معلوم نیست کی پولش را می دهند…طلب من زیر ۵۰ میلیون تومان است. کی پول من داده میشود؟

پاسخ:
در صورتی که تعهدنامه دارید میتوانید با تبدیل آن به سهام و فروش در اتاق مبادلات سهام به پول خود برسید.

سوال:
میدانم مشکلات برایتان زیاد است اما ما به انچه گفتید، عمل کردیم اما وعده عملی که واقعا ان را درک کنیم تا حال مشاهده نکردیم!!!!
به اقای دادستان بفرمایید ۵سال تبیلغات دیوانه وار پدیده را از رسانه ملی ورادیو ومجلات.روزنامه و بیلبوردهای شهری و …ندیدید و بعد از اینکه۵سال گذشت وسهامدارها تبدیل به ۱۳۰۰۰۰نفر شدند به فکر جلوگیری از هدر رفت اموال بیت المال افتادید و خدا قوت!!!
الان غالب سهامدارها با توجه به این تورم و رکود به پولهایشان نیازمندند!!! چه زمانی من  وامثال من به پول هایی که با دست به شرکت پدیده دادیدم والان باید با پا به دنبال ان بدویم خواهیم رسید؟

پاسخ:
هیات مدیره فعلی به تمامی تعهدات خود در زمان مشخص عمل کرده است و طبیعتا ما پاسخگوی عملکرد دیگران نیستیم.

سوال:
سلام. دیشب تو کمپین عدم فروش سهام گفتین ده روز منتظر بورس می ایستیم. بعدش چیکار میشه یعنی؟ اتاق باز میشه؟

پاسخ:
بعد از ۱۰ روز پیگیری از ستاد تدبیر استان و مسئولان ذیربط برای صدور مجوز ایجاد اتاق مبادلات سهام خارج بورس را انجام خواهیم داد تا سهامداران بتوانند خرید و فروش سهامشان را انجام دهند.

کوروش۹۴

در این پست روی سخن بیشتر بادوستان مالباختست,کسانی که با قیمت بالا ,بعد از شهریور ۹۳ و با سرمایه اصلی زندگیشون اومدن,دو ساله دارم مطلب میزنم و اگر درستی در این مطالب دیدید ,به این یکی هم توجه کنید, تنها حامی شما الان بورس است!!!!! در چند پست قبل دلایل عدم مقبولیت پدیده توسط بورس روگفتم,کارشناسان بورس و خود مقدم در این دو روز اونها رو دوباره بیان کردند,بورس سوای مقررات خودش که شفافیت مالی و همچنین جلوگیری از ورود شرکت مساله دار و مخربی مثل پدیده با حواشی بزرگ به مجموعه خودش هست,حمایت حداقلی از مالباختگان رو هم در نظر گرفته!!!! میگه سهامدار عمدتون کو ؟میگه وقتی اتاق باز شد یا وارد بورس شدید,چه کسی میاد این سهام رو به قیمت پایه بخره؟ میگه این سهام قبلا شفاف نبوده,یکی ۱۲۰۰۰خریده و فرداش یکی ۶۰۰۰ و چند ماه بعدش یکی ۱۰۰۰!!!!!!! و این خودش حباب و ابهام است و میگه اینارو رفع کنید,داره از مالباختگان حمایت میکنه به نوعی,هیات مدیره قبلا هم گفته ,اطلاعات بورسی نداره و از طرفی دست نشانده است,اینا میخوان اتاقی رو بی هدف باز کنند و بسپرن مالباختگان رو به قیمت بازار و هر کیم حرف زد ,میگن بورس قبول نکرد و گرنه چه ها که نمیشد!!!!!! یا بورس قبول کرد اما همه فروختید و ما بی تقصیریم,باز شدن اتاق بی هدف,پایان تمام حق طلبیهاست,کار تمام است و بس, الان فقط بورس با ماست!!!!شرایط مالباختگان با دیگران یکی نیست.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *