پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
با عرض سلام و خسته نباشید. یه سوال داشتم در مورد تعهد نامه. آیا مبلغ تعهد نامه تقسیم بر مبلغ هر سهم می شود ؟ به طور مثال مبلغ تعهد نامه من نود میلیون تومان است تعداد سهام من چقدر می شود؟

پاسخ:
مبلغ سود در نظر گرفته شده لحاظ نشده و سپس محاسبه می گردد.


سوال:
باعرض سلام وخداقوت،بفرمایید آیا این صحت دارد که تسویه حقوق معوقه پرسنل را با سهام انجام می دهید؟ یعنی پرسنل بعد از این مدت صبر و بردباری به پول خود نمی رسند؟ لطفا پاسخ بدهید.

پاسخ:
مرسوم است شرکت هایی که برای پرداخت حقوق کارکنان خود  نقدینگی ندارند از محل دارایی خود این مبلغ را پرداخت کنند و بدهی شرکت نیز در حال حاضر سهام است اما تا کنون مصوبه ای به این منظور نداشته ایم.


سوال:
سلام اقای دکتر :« استاندار گفتن  تنها کسانی سهامدار هستند که سهام را به ارزش روز در ازای پول خریداری کرده اند » ما که کل سهاممون رو از دفتر نقل و انتقال پدیده خریدیم مثل خیلی های دیگه یعنی مشکلی داریم ؟ ما هم که با پول نقد خریدیم . خواهش میکنم جواب بدین !!! هممون استرسی شدیم به خدا …..

پاسخ:
سخن استاندار این بود که چنانچه فردی در ازای رشوه و یا حق حساب سهام پدیده دریافت کرده، سهامدار محسوب نمی شود، چنانچه شما سهام خود را در ازای پرداخت پول دریافت کرده اید سهامدار شرکت محسوب می شوید.


سوال:
سلام خدا قوت. تا کی قراره سود دادن به بانک صادرات ادامه داشته باشه اینطوری که هیچی ازپروژه نمیمونه.

پاسخ:
قانونا زمانی که شرکتی سوددهی نداشته باشد و در وضعیت فرس ما ژور قرار داشته باشد سودی به هیچکس تعلق نخواهد گرفت و این قانون شامل همه می شود.


سوال:
سلام خسته نباشین. ۵۰۰ میلیارد وامی که قرار بگیرن حقوق های عقب مونده پرسنل میدید آیا؟ لطفا جواب بدید.

پاسخ:
چنانچه منظور شما ۵۰۰ میلیارد از محل تشکیل کنسرسیوم است این مبلغ تنها به منظور انجام ساخت و ساز ها در اختیار پروژه قرار خواهد گرفت.


سوال:
سلام جناب مقدم. آیا در صورتی که تعهدنامه به سهام تبدیل نشه، شرکت مبلغ تعهدنامه رو موظف به پرداخته؟

پاسخ:
قانونا زمانی امکان پرداخت مبلغ تعهدنامه وجود دارد که شرکت از محل ساخت و ساز ها سود حاصل کند، بنابراین با شروع ساخت و سازها در پروژه شما شامل پرداخت اصل پول و در صورت حصول سود، سود نیز به شما تعلق میگیرد.


سوال:
۵۰۰میلیارد تومان از پول سهامداران رفتن رامسر زمین خریدن چی شده چرا راجع به زمین ارزشمند رامسر سکوت کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ:
شرکت آمادگی دارد در صورت وجود خریدار زمین رامسر را با بهترین قیمت ممکن به فروش برساند.


سوال:
اینکه گفتید کسی که تعهدنامه رو به سهام تبدیل کنه فقط اصل پول رو دریافت میکنه یعنی چی؟ منظور اینکه پول تعهدنامه رو می گیره یا پول پرداخت شده بابت خرید سهام؟ لطفا جواب بدید

پاسخ:
بر اساس تعداد سهامی که به تعهدنامه تبدیل کرده اید مجددا به شما سهام تعلق میگیرد.


سوال:
با سلام. صد بار این سوْال پرسیدم جواب ندادین لطفا اینبار جواب بدید تکلیف تهاتر سهام با چک هاى واحدهاى تجارى چى میشه؟

پاسخ:
به سوال شما در دفعات متعددی پاسخ داده شده و در کانال رسمی پدیده در تلگرام منتشر شده است. لطفا رجوع کنید به کانال رسمی پدیده  و پاسخ خود را در مورخ۱۰ مردادماه در ساعت ۱۳:۱۵،  ۱۱ مردادماه در ساعت ۱۱:۲۰ و همچنین ۱۷ آبان ماه در ساعت ۱۵:۳۰ و … قابل مشاهده است.


سوال:
سلام. با این حرف های وزیراقتصاد و رییس بانک مرکزی ک میتونن ۱۰۰% مشکل پدیده رو حل کنن اینجور و این لحن دست رد به سینه سهامداران میزنن چ امیدی دارین برای همکاری این آقایان؟؟؟؟؟

پاسخ:
ما با وعده حمایت همه جانبه دستگاه های دولتی برای حل مشکلات سهامداران آمده ایم و چنانچه احساس کنیم این همکاری ها صورت نمی گیرد صراحتا اعلام خواهیم کرد.


سوال:
در فرم ثبت اطلاعات سهامداران اگر گزینه ای را اشتباه ثبت کرده باشیم و یا گزینه تبدیل تعهد به سهام را فعال نکرده باشیم برای اصلاح مجدد چه کاری باید انجام بدیم؟

پاسخ:
فرم اولیه تنها به منظور جمع آوری اطلاعات آماری بوده و تغییرات لحاظ نشده اند، بنابریان شما می توانید در زمان گشایش اتاق مبادلات سهام نسبت به انجام این امر اقدام فرمایید.

کوروش۹۴

باز هم سوالات آبکی و جوابهای دوزاری !!! سوال اصلی اینه,باشه قبول,همه از تعهدنامه دار و طلبکار و پیمانکار و شاکی و پرسنل طلبکار,بیان بشن سهامدار پدیده!!!! کی و چه وقت و با چه تضمینی سهامشونرو ۵۰۰۰ میخرید و شما هم در پاسخ گفتید هیچ وقت!!! خوب دیگه برای چی این سوالات را پاسخ میدید!!! طرف سوال میکنه که پولشو پس بگیره,سوال نمیکنه که اطلاعات عمومیش بالا بره!!!!

منصور

کوروش ۹۴ دیدگاه های شماو نظرات شما از ابتدا تا حال خودش یه کتاب خاطرات میشه اونارو منتشر کنی خودش مبلغ طلبکاریهات از پدیده میشه مثل کتاب خاطرات بوش پسر

سید محمد جواد رفیعی

با عرض سلام و خسته نباشید ، با توجه به اینکه در خبرهای اعلام شده بورس تقاضای سه میلیارد تومان بابت نرم افزار نموده و از آنجا که ۱۳۶۰۰۰ ( صدو سی شش هزار ) سهامدار در پدیده وجود دارد ، شما کافیست از هر سهام دار مبلغ ۲۳۰۰۰ ( بیست و سه هزار تومان ) دریافت نمایید تا مشکل خرید نرم افزار برای اتاق مبادله پایاپای حل شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حرف حساب

باسلام خدا به خیر کنه تا ما پولمان نقد بشه هر روز یک ماده تبصره درست میکنند فعلا کسی به فکر سهام دار نیست دنبال این هستند یکجورایی پول مردم رو……………… بعد بشن صاحب پدیده فقط خدا مگر یک رحمی به سهامدار کنه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *