آغاز عملیات اجرایی در پدیده کیش با به کارگیری ١١٠ نفر

 آغاز عملیات اجرایی در پدیده کیش با به کارگیری ١١٠ نفر

به گزارش سایت اخبار پدیده، سید امین متقی امروز در نشست خبری مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر تفاهم نامه ساخت و ساز پروژه پدیده کیش ما بین پدیده و سرمایه گذار در سه بخش A، B و اسکله تفریحی و ورزشی جزیره تبادل شده است.

وی افزود: عملیات تحویل کارگاه و تجهیز ان توسط پیمانکار و آغاز ساخت و ساز از بخش های A و B نیز از مدتی پیش انجام شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر حجم عمده ای از زمین کارگاه تجهیز، ماشین آلات وارد زمین شده و در اختیار سرمایه گذار قرار گرفته است.

متقی افزود: فاز A پروژه شامل بخش سینما، پیست یخ و نماسازی می شود که با توجه نیمه کاره بودن پروژه در گذشته؛ فصل های مشترک آن مشخص و دیگر قسمت های باقی مانده آن در حال ساخت می باشد.

مدیر عامل شرکت پدیده کیش اظهار کرد: باتوجه به توقف عملکرد ساخت و ساز این پروژه در ١٨ ماه گذشته مجددا بخش اداری واحد فنی و مهندسی کارگاه تجهیز شد که در حال حاضر تعداد پرسنل پیمانکار در این پروژه ١١٠ نفر می باشد.

متقی عنوان کرد: قرارداد بسته شده با پیمانکار حدود ١٢٠ میلیارد تومان می باشد که ۵٠ میلیارد ان آورده شرکت پدیده و ٧٠ میلیارد آن از سوی سرمایه گذار تامین خواهد شد.

وی با رد اینکه شرکت سرمایه گذار به پدیده بدهکار بوده گفت: مبلغی از سوی شرکت به عنوان پیش پرداخت به پیمانکار داده شده و در مراحل بعدی آورده شرکت از محل واگذاری برخی املاک و بعد از آن ساختمانها و تجاریهای ساخته شده خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *