ارزش ١٢٠ میلیارد تومانی قرارداد ساخت و ساز فاز یک پدیده کیش

ارزش ١٢٠ میلیارد تومانی قرارداد ساخت و ساز فاز یک پدیده کیش

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: مبلغ مشارکت پدیده کیش با سرمایه گذار ساخت این پروژه به ارزش ١٢٠ میلیارد تومان می باشد.

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر مهدی خجسته در جمع خبرنگاران افزود: مبلغ این قرار داد که مربوط به تکمیل و ساخت فاز یک پروژه پدیده کیش می باشد در تفاهم نامه اولیه تنظیم شده که برای عقد قرارداد آن نیاز به تهیه فصل مشترک و ریز آیتم های دقیق است.

وی عنوان کرد: برای انعقاد قرارداد بخشی از کار انجام شده اما برای ادامه فعالیت بایستی به مبالغ نهایی کار هزینه ساخت دست یافت که از طریق بررسی ریز آیتم ها ظرف یک ماه آینده انجام خواهد شد.

خجسته ادامه داد: در حال حاضر یک تفاهم نامه اولیه با چارچوب کلی تهیه شده است که به استناد آن عملیات اجرایی آغاز شده است.

وی در خصوص نحوه مشارکت و آورده ها در پروژه پدیده کیش تصریح کرد: ٧٠ میلیارد تومان آورده سرمایه گذار و ۵٠ میلیارد تومان آورده شرکت پدیده کیش از این مبلغ برای فاز یک می باشد.

خجسته ادامه داد: نحوه پرداخت ها نیز به صورت مرحله ای تعریف شده است به طوری که مبلغی در گام اول باید توسط پدیده کیش پرداخت شود تا دو برابر آن مبلغ را باید شرکت سرمایه گذار در قالب کار پیمانکاری پرداخت کند.

وی افزود: باقی مانده فازها از محل موقعیت های تجاری که ایجاد خواهد شد و بخشی نیز املاک و دارایی های خارج از پروژه که پیشنهاد شده است به صورت مرحله ای سرجمع می شود.

خجسته تشریح کرد: تا پایان ساخت فاز یک و بخشی از بلوک A، B و اسکله تفریحی قطعا برای تداوم عملیات سرمایه گذاری از محل دارایی ها باقی مانده آنها را مستهلک خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز تصریح کرد: توافق نامه به صورتی است که بتوان روند و کیفیت کار مرور شود و در صورت تایید طرفین تفاهم تدوام پیدا خواهد کرد.

وی همچنین در پاسخ به شایعات در فضای مجازی مبنی بر بدهکار بودن سرمایه گذار پروژه پدیده کیش این مسئله را کاملا تکذیب کرد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *