تشکیل کمیته‌ای در مجلس برای بررسی مشکلات پدیده شاندیز

تشکیل کمیته‌ای در مجلس برای بررسی مشکلات پدیده شاندیز

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس از تشکیل کمیته‌ای با حضور ۳ تن از نمایندگان کمیسیون شوراها برای بررسی مشکلات پدیده شاندیز خبر داد.

اصغر سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون متبوعش، اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد کمیته‌ای متشکل از ۳ تن از اعضای کمیسیون شوراها برای بررسی مشکلات پدیده شاندیز تشکیل شود.

وی ادامه داد: قرار است این کمیته نشستهایی را با وزیر اقتصاد و همچنین رئیس بانک مرکزی برگزار کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به موضوعات این نشستها، گفت: در این نشستها قرار است مشکلات پدیده شاندیز از جمله نرم‌افزار بانکی برای بورس و همچنین تعیین ۳ بانک برای انجام واگذاریها بررسی شود.

حرف حساب

باسلام. باید به قوه قضائیه بابت حکم بابک زنجانی تبریک گفت احسنت به این حکم که شجاعانه تایید شد در کشور که بر مبنا اسلام پایه گذاری شده باید چنین قاطعانه برخورد شود تا بیت المال به تاراج نرود وگروهی سود جو به بهانه خدمت خلق را اشفته نکنند به والله اگر امام راحل در قید حیات بود کسانی که اینگونه با ابرو ومال مسلمین چه مسئولینی که باعث شدن ۱۳۶۰۰۰ هزار نفر اینگونه کاسه چکنم چکنم در دست بگیرند را به اعدام محکوم میکرد وکسانی را که با حقوقهای چند ده میلیونی چه بسا چند صد میلیونی باعث بی ابرویی نظام جمهوری اسلامی شدن را به قطع ید واعدام محکوم میکرد این همه شهید ندادیم تا عده ای به مال ومنال برسند کسی بوده وشاید اندک باشند که در اوایل انقلاب به زیاد بودن حقوق خود اعتراض کردن حالا چگونه بعضی ها به خود اجازه میدهند با ابرو ومال ۱۳۶۰۰۰ هزار خانواده بازی کنند وکشوری که اینگونه مورد تحریم قرار گرفته با ابروی مسلمین بازی کنند به خدا اینها بدتر عز دشمن هستند که داخل به نظام ضربه میزنند اینها خائن به اسلام ونظام ومردم هستند وسلام

کاظم

با تبلیغات رساته ملی وحمایت کارگزاران ذر تبلیغات صدا و سیما گول خوردیم وسرمایه ایکه با چه جان کردنی جمع کردیم درپدیده گذاشتیم اینک داریم پول خودمونو گدایی می کنیم . اینها به حق الناس حیانت کردند . آیا جایی برای اعتماد باقی است؟ امثال من زیادند که هرگز پول خود را در این کشور سرمایه گذاری نکنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *