حواشی اولین نشست خبری مدیر عامل پدیده شاندیز؛ از حضور فعال خبرنگاران تا ممنوع المعامله شدن مدیرعامل

حواشی اولین نشست خبری مدیر عامل پدیده شاندیز؛ از حضور فعال خبرنگاران تا ممنوع المعامله شدن مدیرعامل

اولین نشست خبری مدیرعامل پدیده شاندیز در حالی برگزار شد که خبرنگاران رسانه های استان به رقم طولانی بودن مسافت حضور پررنگی داشتند.

به گزارش سایت اخبار پدیده، نشست خبری مدیر عامل پدیده شاندیز با حضور فعال رسانه های استان طی اعلام قبلی ساعت ١٠ صبح ١٣ آذر ماه برگزار شد، در ابتدا مدیرعامل پروژه به ارائه مباحث مربوط و اقدامات و مشکلات پرداخت.

در این نشست خبری نمایندگان رسانه های مختلف از جمله خبرنگاران روزنامه های خراسان، قدس، شهرآرا، همشهری، اقتصاد آسیا و دنیای اقتصاد و کار و کارگر، همچنین خبرنگاران خبرگزاری های متعدد از جمله ایسنا، ایرنا، فارس، تابناک و … حضور داشتند.

در این نشست شوشتری به طرح مباحث مختلف، اقدامات و مشکلات پرداخت، اقداماتی که شامل تعیین سرمایه گذار کیش و حل شدن بخشی از مشکلات مجوزات و پایان کارها و … میشد و همچنین مشکلات مختلف با بورس و راه اندازی کنسرسیوم و مشکلات با شهرداری و تامین اجتماعی و اداره مالیات را مطرح کرد.

در بخشی از این نشست شوشتری به طور کوتاه به مشکلات حقوقی اشاره کرد که از جانب قبول مسئولیت در پدیده برای مدیران به وجود آمده اما موضوع را بیش از این باز نکرد.

اما در ادامه دکتر خجسته به ممنوع المعامله شدن اعضای هیات مدیره از جمله شوشتری به عنوان برکات پذیرفتن مسئولیت در پدیده اشاره کرد و با مزاح گفت: این مشکلات برای همه ما به وجود آمده اما به خاطر حل مشکل سهامداران پدیده آنها را پذیرفته ایم.

شوشتری در خصوص وعده نماینده ارومیه مبنی بر راه اندازی اتاق مبادلات سهام زیر نظر بورس نیز به بازدید و جلسه اخیر با قاضی پور اشاره کرد و گفت: در جریان جلسه با آقای قاضی پور مشکلات با بورس مطرح شد، آقای قاضی پور و فهیمی هر دو آذری زبان و همشهری هستند، قاضی پور طی یک تماس تلفنی با فهیمی روی کانال دیگری رفت و به آذری مباحث را گفت و من چیزی متوجه نشدم اما آقای فهیمی در خصوص کارگزار و نرم افزار به ایشان قولهایی دادند که بعدا در رسانه ها آن را خواندم.

در بخش دیگری از این نشست نماینده ایرنا سوالی در خصوص وضعیت تیم فوتبال پدیده و تغییر مدیر عامل پدیده مطرح کرد که با اشاره به بازی حساس این هفته پدیده با پرسپولیس در مشهد خاتمه یافت.

مسائل کلی مطرح شده در این نشست خبری، بحث بدهی های دولتی پدیده، مصوبه ٣٠ مرداد، دخالتی رییس جمهور در پرونده پدیده، موضوع طلب میزان، کنسرسیوم بانکی، بدهی معسرین، وضعیت تیم فوتبال پدیده و … بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *