رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: بدهی پدیده به جهاد کشاورزی متغیر است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: بدهی پدیده به جهاد کشاورزی متغیر است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به میزان بدهی پدیده به این مجموعه اظهار کرد: بدهی پدیده به جهاد کشاورزی براساس تغییر کاربری اراضی متغیر است.

مجتبی مزروعی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان با اشاره به سخنان مدیرعامل شرکت پدیده مبنی بر بدهی ۷۰۰ میلیاردی آن مجموعه به جهاد کشاورزی اظهار کرد: با توجه به تغییر کاربری‌ اراضی داده شده توسط این مجموعه هنوز مبلغ این بدهی به طور دقیق مشخص نیست. در واقع براساس نقشه‌هایی که ارایه خواهد شد، تغییرات صورت گرفته لحاظ شده و این مبلغ می‌تواند متغیر باشد.

وی ادامه داد: ما از پدیده خواسته‌ایم مستندات خود دال بر اینکه تغییر کاربری اراضی صورت نداده را به ما ارایه دهد. قطعا این موارد در بررسی دقیق میزان بدهی این مجموعه محاسبه خواهد شد. این مستندات باید از طریق شرکت پدیده و سایر دستگاه‌های اجرایی ارایه شود تا مورد بررسی قرار گیرد.

مزروعی تاکید کرد: بر این اساس شرکت پدیده هر جا که تغییر کاربری زمین بدون مجوز انجام داده باشد، با دستور ستاد تدبیر استان مشمول جرم خواهد شد. در حال حاضر میزان اراضی در اختیار این مجموعه نیز متغیر بوده و براساس نامه‌های شهرداری، اداره کل مسکن و  شهرسازی و شرکت آب منطقه‌ای استان متغیر خواهد بود.

سید ... از تبریز

با سلام ::: با توجه به اینکه ایشان خواستار نامه نگاری از چند ارگان هستند فعلآ باید چندین ماه نیز صبر کنیم تا این سری جهاد استان مشهد تصمیم گرفته و نتیجه رو برای گرفتن جرایم از ۱۳۶ هزار خانواده بدبخت اعلام فرماید @@@ خاک بر سر ما که به اینها و رسانه ملی و …….. اعتماد کردیم که اینگونه باعث بدبختی زن و بچه هایمان شویم @@ نمیدانیم نماینده وزارت کشور آقای دین پرست این سری نیز جهت حل این مشکل تصمیمات فوری خواهند گرفت یا نــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باز هم از ایشان متشکریم

رضا

بدو بدو……..حراجه حراجه سلام جهادکشاورزی چقدر میخوای؟۷۰۰ملیاردتمن بفرما اینم ۷۰۰ بشمار کم بود تقدیم کنیم ها بدو بدو حراجه سلام شهرداری شاندیز چقدر؟باشه اینم ۹۰۰ملیاردتمن تو …..بدو که تموم شد نبود؟سلام تامین اجتماعی چقدر…..سلام……چقدر؟سلام……چقدر؟…….واین داستان ادامه دارد خب ازجیب باباشون که نیست کسی نه جرات اعتراض داره نه اختیار مالشو تازه خوشحالم باید باشن که مجوزها تو راهه!!

مهدیار

یکی دو زار پول بذارید واسه سهامدارها بمونه؟!!!!
همیشه وقتی دولت توی یک قضیه خواست حق مردم رو بگیره، جیب مردم رو خالی کرده
مثل قضیه یارانه ها، همین پدیده خودمون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *