رشیدیان: ‌تبادل سهام پدیده کمی نیازمند زمان است

رشیدیان: ‌تبادل سهام پدیده کمی نیازمند زمان است

استاندار خراسان رضوی با اشاره به مشخص شدن سه ناظر اتاق تبادل سهام پدیده اظهار کرد: این سه نفر مشخص شده‌اند اما تبادل سهام این مجموعه کمی نیازمند زمان است.

علیرضا رشیدیدان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نتایج برگزاری نخستین جلسه از کنسرسیوم بانکی پدیده اظهار کرد: طی برگزاری این جلسه خط اعتباری که بایستی برای این مجموعه توسط بانک تامین می‌شد، برای این مجموعه تامین شده است.

وی ادامه داد: بنابراین است که شرکت پدیده توجیه اقتصادی و درخواست خود را به این کنسرسیوم ارایه کنند تا بخش‌های اولیه این تسهیلات پرداخت شود.

کوروش۹۴

روزهای اول هجمه بود و عده ای از مالباختگان با قبول واقعیت,خواستار روشی همچون میزان شدند ,اما استاندار وعده ای از سهامداران مخالف بودند و میگفتند به ضرر شماست وما خیر شما رو میخواهیم,زمان نشان داد ستاد و وزیر اصلا حقی برای مردمقایل نبوده و تمام این بیانیه ها وبگیر و ببندها در نهایت نتیجه ای جز جرایم زوری نداشت که هرروز به عنوان خبر خوش از طرف معاون وزیر برای مالباختگان خوانده میشود!!!!! آیا میزانیها به حق خود رسیدند ؟خیر ,مسلما در حق اونها وثامن الحجج ظلم شد,اما به گوشه ای از حق خود رسیدند و احتمال داره طی چند سال آینده بقیشون هم به اصل پول خود برسند و این ظلمی آشکار است,اما با قبول واقعیت و در نظر گرفتن اینکه اینجاایران است و موارد گذشته,اولین بار است که پول عده ای از مردم بر گشت داده شد,اما چرا پدیدرومشمول این راه حل نکردند؟ چون این راه تبعات و سختیها و الزاماتی را برای ستاد و قوه قضا به همرا ه میاورد ودر حقیقت وظیفه اصلی قوه قضا بود که به خاطر سختی, ازش شونه خالی کرد,و از ابتدا زدن زیر موضوع و سهامداران پدیدرو طماع و نادان و موضوع رو غیر ملی عنوان کردند,در این بین ستاد از حربه گذشته در نشان دادن در باغ سبز هم استفاده کرد و شعار شهر رویایی رو دوباره علم کرد که اگر ما هیات تسویه بیاریم شما از گنجهای دفن شده در این شهر بی نصیب میمونید !!!!!و عده ای از سهامداران که به دلایل گوناگون مخالف هیات تسویه بودند رو هم با خود همراه کردند و اونا رو طرف اصلی معرفی کردند که در انتها تصمیمیات اخیر بیشتر مطابق با خواست همون سهامداران است!!!!!,مالباختگان رواز تنها روش قانونی باز پس گیری حق خود محروم کردند و با ایجاد سناریویی جدید و طرح جرایم و قیمت سهام کار رو به جایی رسوندن که سهام ۱۲۰۰۰ پهلوان رو که عنوان شده بود ۲۰۰۰میرزه,به ۱۰۰۰ رسوندن!!!!! و بعد گفتند ۵۰۰۰ میرزه ,مگه پهلوان خلاف نکرد وسهام ۵۰۰۰ رو ۱۲۰۰۰ فروخت؟؟؟؟؟؟ اما چه کسی سهام ۵۰۰۰روبه ۱۰۰۰ رسوند؟؟؟؟؟؟؟ الان با وجود سوخت دوسال و تثبیت جرایم زوری,باز چاره کار و روش عادلانه,هیات تسویه ,بازگشت داراییهای خارج شده از ابتدا از طرف مردم( اصل کار همین است وتبعات فراوان دارد),و مشخص نمودن سهم هر شخصی بر طبق آورده اولیه و زمان ورود میباشد,و با برگزاری مزایده ای مشخص وشفاف و فراخوان در کل کشور,پرداخت پول مردم در طی زمان آغاز شود .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *