سخنگوی وزارت کشور: برای احقاق حقوق سهامداران پدیده شاندیز، تصمیمات خوبی در شورای امنیت کشور گرفته شد

سخنگوی وزارت کشور: برای احقاق حقوق سهامداران پدیده شاندیز، تصمیمات خوبی در شورای امنیت کشور گرفته شد
به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، “انتخابات الکترونیک”، منابع مالی انتخابات، لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، موضوع رسیدگی به تخلفات پدیده و … از جمله مواردی بود که پای خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان را به اتاق سامانی، سخنگوی وزارت کشور گشود.

همان طور که می‌دانید وزیر کشور برای رسیدگی به تخلف شرکت پدیده از سوی نمایندگان مجلس کارت زرد دریافت کرد با این حال از آنجایی که رسیدگی به تخلفات این شرکت در حیطه وظایف وزارت کشور نیست؛ پیگیری تخلفات در این زمینه در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

پدیده پروژه‌ای است که متاسفانه در بستری از تخلف شکل گرفته و روز به روز رو به جلو حرکت کرده است. مجلس شورای اسلامی مصلحت کشور را به خوبی تشخیص می‌دهد و زمانی که قانونی تصویب می‌شود هیچ مرجعی حق ندارد به استناد این که به مصلحت مردم می‌اندیشد قوانین را دور بزند. به صورت مصرح و خاص وزارت کشور مسئولیتی برای رسیدگی به تخلف پدیده ندارد ولی با توجه به اینکه امور داخلی کشور بر عهده وزارت کشور اداره می‌شود نه تنها در این موضوع بلکه در بسیاری از مسائل دیگر ورود پیدا می‌کند و با حمایت‌های دولت موانع موجود رفع می‌شود لذا موضوع پدیده هم با هماهنگی مسئولان اصلی و متولی رفع خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: برای اینکه سهام داران شرکت پدیده به حقوق خود دست پیدا کند چه اقدامی مدنظر وزارت کشور است؟

در این زمینه تصمیمات خوبی در شورای امنیت کشور گرفته شد و حدودا ۱۶ تصمیم مهم و استراتژیک در این مورد اتخاذ شد. با همکاری دستگاه‌های مذکور قصد داریم تصمیمات مورد نظر را در زمان مناسب اجرایی کنیم تا قطاری که سال‌ها پیش از مسیر اصلی خود خارج شده و آسیب‌های زیادی دیده را به مسیر خود بازگردانیم.

سید ... از تبریز

با سلام ::: آقای سخنگو شما دیگه از کحا پیدایتان شد == نکنه این ۲ سال در خواب بودید @ انشآالله به همین زودی مشکلات حل شود == فقط بدانید ۱۳۶ هزار خانواده دارند ثانیه شماری میکنند — باز هم متشکریم

کوروش۹۴

بسیاری ازمالباختگان پدیده انسانهای شریفی هستند که عموما تو هر سن و جایگاهی که هستند نه تا الان به وزیر کار داشتند نه وکیل ,نه گذرشون به محکمه افتاده بود و نه به مجلس و دادگستری,اما چرخ روزگار واسه خودش میگرده !!!! یه دفعه یه سری آدمای عجیب و غریب با اسمها و رفتار عجیب و غریب از تو لب لب در اومدن و سر راه مالباختگان قرار گرفتند,حساب آشنایی با این تیپ افراد از دست مالباختگان تو این دوسال در رفته,یه سریشون اومدن و غارت کردن و سوختند و رفتند همچون مغولان,یه سری دیگشونهم باز همچون جانشینان مغولان , در حال کندن و سوختن و غارت از مالباختگان بی دفاع هستند!!!!!!! که صداشون در بیاد میگن به خاطر همین اعتراض بود که کل مال و اموالت رفت رو هوا نه دزدی ما!!!!!این آقاهم بعد از بوقی اومده و داره از بیانیه نخ نما شده و پوشالی شهریور ۹۴ و مرداد ۹۵ حرف میزنه که متضمن جرایم زوری و غیر شرعیست واونچه که تا الان مشهوده,پیروزی جناح شر بر مردم شریف است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *