عضو شورای شهر شاندیز: بدهی پدیده به شهرداری ٩۴٨ میلیارد تومان است

 عضو شورای شهر شاندیز: بدهی پدیده به شهرداری ٩۴٨ میلیارد تومان است

عضو شورای شهر شاندیز در خصوص میزان بدهی پروژه پدیده به شهرداری شاندیز گفت: این رقم ٩۴٨ میلیارد تومان محاسبه و به تایید ستاد تدبیر استان و استانداری نیز رسیده است.

به گزارش نخست نیوز، محمد هدایتی با اشاره به اینکه در حال حاضر زمزمه هایی در خصوص اعتراض به مبلغ بدهی پدیده به شهرداری شاندیز وجود دارد، عنوان کرد: در این رقم بدهی میزان سود محاسبه نگردیده و به تایید ستاد تدبیر استان و استانداری خراسان رضوی رسیده است اما با این حال اگر اعتراضی وجود داشته باشد مبالغ مجددا محاسبه می گردد.

وی در خصوص اخذ پایان کار پروژه نیز تصریح کرد: از ١ میلیون و ١۵٠ هزار متر مکعب مساحت پروژه ٣٨٠ هزار متر مربع آن پایان کار قانونی دارد که در اسرع وقت صادر می شود اما جریمه مابقی ساخت و ساز ها بدون مجوز از محل کمیسیون ماده ١٠٠ معادل ۴٠٠ میلیارد تومان از کل بدهی های پدیده را شامل می شود.

محمد هدایتی در خصوص صدور پایان کار برای پروژه گفت: در حال حاضر هیات مدیره درگیر بحث راه اندازی اتاق سهام هستند و هنوز در خصوص شیوه پرداخت بدهی به نتیجه نرسیده ایم، آخرین جلسه چند هفته قبل برگزار شده بود، ما آمادگی داریم حداکثر ٢٠ درصد بدهی را نقدا پرداخت کنند و مابقی تقسیط شود.

عضو شورای شهر شاندیز ادامه داد: شیوه پرداخت بدهی و میزان آن مانعی نیست مهم این است که مشکل مردم هر چه سریع تر حل شود. چنانچه مسئولان از شعارهای بدون عمل بپرهیزند و همت بیشتری داشته باشند مشکلات حل می شود

زهرا

هیچوقت نمیبخشمتون،زندگیمونابودکردین،بدبختم کردین،فک میکردیم اگه پولامونوسهام بخریم مشکلاتمون حل میشه ولی داروندارمونوغارت کردین،امیدوارم آب خوش ازگلوی باعثوباشین پایین نره

رضا

گویا حدود۶سال قبل که پدیده کلیدخورده زمین هایی که درآن ساخت وسازشده درحوزه جهادکشاورزی بوده نه شهرداری شاندیز .صرف نظرازاینکه جریمه تخلف ساخت وساز ها به جیب شهرداری میرودیا جهاد مساله مهم این است که حتی اگر پدیده بخواهد برای هرمترمربع که بدون مجوزساخته ۱۰۰هزارتمن جریمه بپردازد ومجموع ساخت وسازهای بدون مجوز یک ملیون مترمربع باشد بازهم کل مبلغ جریمه ۱۰۰ملیارد تمن میشود نه هزار میلیارد تمن .مگر دولت مدعی حمایت ومدارا با سهامداران بیگناه نیست؟؟آیا بریدن جریمه یک ملیون تمن برای هر متر مربع حمایت است؟یا اجحاف وحیف ومیل کردن حق الناس؟ماازهیات مدیره وآقای نوروزی وشوشتری انتظارداریم فریاد مارا به گوش مسوولین برسانند ودربرابر این همه زیاده خواهی ونیز سنگ اندازیها سکوت نکنند وحقایق را به مردم بگویند نه اینکه با گذشت زمان متوجه شوند بهترین کار کناره گیری است چون در این صورت به اندازه مدت زمانی که مسوولیت داشته اند به سهامداران دین خواهند داشت .گذشت زمان ضرر هرچه بیشتر سهامداران را در پی دارد .دوسال گذشته را با تعدیل سهام وانتقال سهام پهلوان به سایر سهامداران ظاهرا جبران شد اما از این به بعد چطور میخواهند جلوی ضرر را بگیرند؟؟!

کوروش۹۴

در ابتدا تشکر میکنم از هموطنانی که مطالب بعضا طولانی و یا حتی تکراری کوروش رو میخونن!!! به امید روشن کردن چراغ دل یه مالباخته تویه گوشه کشورمون مینویسم,هر چند خوشایند نمینویسم,اما میدونم حرف دل بعضیاست و دلشاد میشن,درسته که صدای مالباختگان در کشور شنیده نمیشه و فریاد اونها در نطفه خفه میشه وبعد اسمشومیزارن مدیریت ۴۰۰تجمع !!!!! اماچه خوبه یادی کنیم از مالباختگانی که به هر دلیلی دیگه در جریان حق طلبی نیستند,از انسانهای شکسته شده و زندگیهای فروپاشیده,از بهتی که هنوز هم دامن خیلی رو گرفته و نمیتونند باور کنند اصل این اتفاق رو, و گرامی بداریم زحمات اونهایی روکه ایستادند در عین ترس!!! شجاعت به خرج داند در عین سرکوب,وهمچنان بار گران این روزهای وانفسارا که هر روز سنگینتر میشود میکشند!!!! تعبیر هر کسی از غیرت چیزیست ودامنه گسترده ای در این عالم دارد!!! اما غیرت واقعی این است که وقتی پیرمرد ویا پیرزنی که جایشان در فرهنگ و مرام ما بالای سر همه هست,تلوتلوخوران به دنبال اندک سرمایه خود در کوچه و خیابان ویلون و سرگردون نباشن!!!! غیرت اینه یه زن ایرانی نیاد توخیابون و حرف از حقش بزنه,غیرت اینه,یه زن نیاد از مشکلات شخصی زندگیش برای غریبه ها حرف بزنه,غیرت اینه,پدری نیاد از گرفتاریهای کودک خردسالش به واسطه این مسایل بنویسه,وخیلی دیگه,اگر پدیده یک سرمایه گزاری کاملا خصوصی بدون دست داشتند مسوولین و رسانه ها بود,حرفهای امثال من پشیزی نمیرزید,اما مالاختگان نه قمار باز بودند که یلخی چنین سرمایه گزاری کنند,ونه ناآگاه ,حداقل به نحوی در حال خرید ملک بودند که الان ذره ای به آنها تعلق نمیگیرد!!!!!!!! البته بعد دوسال باید گفت,ساده وبی پیرایه بودند که فریب رسانه ها و مسوولینرو خوردند,حرف ما اینه پای مسوولین ورسانه ها دربین است وما تاوان فریب و سادگی در سرمایه گزاری خود را با تحمل این داستانهایی که مالباختگان از زندگی خود در طی این مدت مینوشتند پرداختیم!!! مسوولین ورسانه ها چه تاوانی میپردازند,۲ سال است که مسوولیت پهلوان تمام شده,جرم اهمال کاران در این دوسال چه میشود؟ به تازگی بازی جدیدی راه انداخته اند که مردم براشون قیمت سهام مهم نیست و فقط نقد شدن اون مهمه!!! شیطنت بزرگیست دوستان!!! بعضی از دوستان بر این عقیده اند که با تعدیل اخیر,جبران ضرر این دوسال شده ,به هیچ عنوان نشده!!! این روی کاغذ است,این در باغ سبز است!!! یک بار شوشتری گفت ۵۰۰۰و فرداش گفتند بازار تعیین میکند و نوروزی گفت قیمت سهام ۳۰۰۰ است و وزیر هم دوروز پیش گفت حدود ۳۰۰۰ تومن است!!!! از ۵۰۰۰ به ۳۰۰۰ ,آنهم بدون تضمین!!!! نوعی از بی تفاوتی و قساوت قلب و بی غیرتی در این ماجرا یافت میشود ,و علل اون رو در عبارت (دولت ،ملت),میشه یافت که مبحثی مربوط به جامعه شناسی سیاسی وخارج موضوع ماست,از دوستانی که علاقه دارند,تقاضا دارم یک جستجوی ساده در نت انجام دهند و مراحل شکل گیری (دولت،ملت) روتحقیق کنند,بسیاری از علل این قساوت را میابند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *