عضو هیات مدیره پدیده شاندیز: نرم افزار اتاق مبادلات سهام پدیده آماده راه اندازی است

 عضو هیات مدیره پدیده شاندیز: نرم افزار اتاق مبادلات سهام پدیده آماده راه اندازی است

عضو هیات مدیره شرکت توسعه گردشگری پدیده شاندیز خبر داد: نرم افزار اتاق مبادلات سهام پدیده آماده راه اندازی است اما منتظر خبر قطعی بورس هستیم.

به گزارش سایت اخبار پدیده، حمیدرضا کریموئی در نشست خبری امروز در جمع خبرنگاران افزود: پس از مذاکره ای که شرکت پدیده شاندیز با سازمان بورس و شرکت های معرفی شده آن برای طراحی نرم افزار داشت با اعداد و ارقامی بسیار بالایی برای طراحی مواجه شد؛ بنابراین شرکت پدیده تصمیم گرفت با هزینه ای بسیار کمتر و مناسب این نرم افزار را طراحی کند.

وی ادامه داد: نرم افزار طراحی شده توسط شرکت پدیده دارای دیتا بیس و ریجستر کامل بود اما می بایست حوزه نقل و انتقال به آن اضافه شود که آن بخش نیز بر اساس ضوابط اعلامی توسط سازمان بورس تکمیل شد.

کریموئی عنوان کرد: در حال حاضر بحث استقرار این نرم افزار مطرح است اما به دلیل هزینه بر بودن مجدد آن برای پدیده و از طرفی قول ضمنی سازمان بورس مبنی بر امکان نقل و انتقال سهام توسط کارگزاران بورس داده شده است ما منتظر دستیابی به یک نتیجه هستیم.

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در پایان اظهار کرد: طی نامه ای که چند روز گذشته به سازمان بورس ارسال شده؛ در صورتی که سازمان بورس تایید کند که این نرم افزار را در اختیار ما می گذارد تا عملا کارگزاران نقل و انتقال سهام پدیده را انجام دهند طبیعتا از طریق بورس کار انجام می شود در غیر این صورت نرم افزار خود را در یک مدت زمان کوتاهی ارائه خواهیم داد.

کوروش۹۴

با باز شد این اتاق کذایی در عمل پرونده پدیده و اونچه که به مردم مربوط میشه, بسته خواهد شد!!!!! و فقط میتونم بگم برای مالباختگان واقعی این ماجرا متاسفم !!! تنها یک راه اصلی و درست ویک میانبر فرعی از ابتدا برای این ماجرا وجود داشته و خواهد داشت که منافع جمعرو در نظر بگیرهنه فقط عده ای ,طبق قانون تجارت ,شرکت پدیده منحل شده و تمام داراییهای اون به مزایده گزاشته شود و به نسبت آورده و عادلانه بین تمام سهامداران تقسیم شود,اما چرا با این راه عرفی ومنطقی مقابله شد؟چرا تمام مسوولی نگفتند به ضرر شماست این راه در صورتی کهتا الان ریالی کسی نگرفته!!! و چرا یک عده از سهامداران مخالف این راه بودند و با باز شدن اتاق به خواستشون میرسن؟ چون این راه تبعات و سختی و مسوولیت زیادتری نست به باز شدن یک اتاق پوشالی داشته و دارد!!!! چون اگر این راهرو طی میکردند,شاید مثل الان دستشون برای جرایم زوری باز نبود و اینکار به صورت مستقیم به قوه قضا ربط پیدا میکرد و به نوعی تقابل ارگانها هم در میگرفت,و سختی و مسوولیت زیادی برای قوه قضا داشت و از طرفی احتمال گرفتن جرایم زوری کمتر میشد!!! این دو در کنار حمایت عده ای که سهام به هر دلیلی براشون ارزون در امده بود در اتحادی نامیمون (از لحاظ مالباختگان البته),اقدام به بر پایی اتاقی کردند که ادامه راه هرمی حبابی گذشتست و با افت قیمت به یک دهم طبق گذشته ,تعدیل واقعی از زیان مالباختگان صورت میگیره و حیران نتیجه دوندگی وتجمعات و زحمات و لطمات وارده رو میبینند!!!! راه میان بر هم خود بورس بدون این شامورته بازیها بود!!! اتاق زیر نظر بورس مگر تو کل دنیاهست که اینجا باشه؟؟؟؟؟؟؟ یه بازار توافقی داریم و حداقل میتونستند وارد اون شوند,اما حداقلها رو ندارند و بورس خودشوبه هیچ عنوان وارد بازی پدیده نمیکنه و کار درستی هم میکنه,بازار توافقی یعنی سهامدار عمده,جواز و سند,ستاد سند نمیده, پس سهامدار عمده نیست,پس بورس و بازار توافقی هم در کار نیست و این سهام بی ارزش تر از قبل روانه اتاق پوشالی میشود!!! هرجی بر اونایی که ارزون خریدن نیست ,هر کدوممون هم جای اونها بودیم بدون توجه به ضرر دیگران به سود خودمان اقدام میکردیم,منظور من طمع ارگانهاو اتحاد ناخواستها با این قشر از سهامداران است که به زودی یکی از مثالهای کتابهای اقتصاد جهان رو رقم میزنه!!!! اگر اتاق بورس تو جهان نداریم به جاش افت فاحش سهام پدیدرو به عنوان مثال درسی داریم!!!!!!! در آخر بازم میگم, متاسفم برای کسانی که مالبخته هستند و منتظر برداشت از این اتاق!!! این اتاق ,اتاق گاز سرمایه های شماست,تجمعات وارد مسیر انحرافی شد,هدف باید بسته شدن خود پدیده و باز نشدن چنین اتاقی میبود!!! نه اینکه ماحصل زحمات شمارو ستاد وارونه بهتون تحویل بده,مهر تاییدش رو هم از رضایت اونایی که تا الان بیرون گود نظاره گر بودن میگیره!!! این ستاد بد جور سیاس است ,بدجور با مالباختگان تا کرد و دار مالباختگان رو با دست خودشون نابود میکنه!!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *