عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: مشکل پدیده شاندیز با استیضاح وزیر اقتصاد حل نمی‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: مشکل پدیده شاندیز با استیضاح وزیر اقتصاد حل نمی‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اشاره به صحبت‌هایی که در خصوص استیضاح وزیر اقتصاد مطرح می‌شود، گفت: نمی‌توانیم بگوییم که فقط وزیر اقتصاد در وضعیت کنونی اقتصاد و فضای کسب و کار، مقصر است زیرا او جزئی از سیستم اقتصادی کشور است.

رحیم‌ زارع ادامه داد: بانک مرکزی، وزارت کار، وزارت صنعت و دیگر سازمان ها همگی تاثیرگذار هستند. به همین دلیل من فکر نمی‌کنم با استیضاح وزیر اقتصاد وضعیت ما بهتر شود یا از رکود خارج شویم یا نرخ رشد اقتصادی را بالاتر برود.

نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید به دنبال این باشیم که زیرساخت‌های اقتصادی، اصلاح نظام بانکی، نظام مالیاتی و سایر حوزه های اقتصادی را به سمتی ببریم که رشد اقتصادی کشور بهتر شود.

وی تصریح کرد: من فکر نمی‌کنم با استیضاح وزیر، وضعیت معیشتی مردم تغییر کند البته بعضی از نمایندگان اتفاقاتی همچون موسسات مالی غیر قانونی یا پدیده شاندیز را عنوان می‌کنند که این مشکلات با استیضاح وزیر حل نمی‌شود بلکه باید با تعامل به دنبال احقاق حقوق مالباختگان باشیم.

زارع در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه چند ماه تا پایان عمر دولت فعلی باقی مانده است بهتر است بین مجلس و دولت تعامل بیشتری صورت گیرد زیرا به جریان انداختن این استیضاح در این ایام صورت خوشی ندارد.

سید ... از تبریز

سلام ::: خاک بر سر بعضی از نماینده گان که بعد از ۲ سال نتوانستند به این نتیجه برسند که با این وزرا نگاه داشتن مملکت غیر ممکن است = با امروز و فردا کردن ۱۳۶ هزار خانواده رو بدبخت کردند == شکم پــــر از شکم کرسنه خبری ندارد و ما برای نان شب محتاجیم و زندگیمان از دستمان رفته ====== با تشکر از شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *