ماجرای یک دعوت

ماجرای یک دعوت

شهرآرا – سفر دوروزه رئیس‌جمهور به مشهد که به‌مناسبت سالروز شهادت امام‌رضا(ع) انجام شد، دارای حاشیه‌های زیادی بود که از دید اصحاب رسانه پنهان نماند. از ورود غیررسمی تا برگزارنشدن هیچ‌گونه جلسه‌ای درخصوص تعیین‌تکلیف سهام‌داران پدیده در زمره حواشی سفر رئیس دولت یازدهم به‌شمار می‌آمد که اگر کلنگ‌زنی بی‌سروصدای بیمارستان حاشیه شهر مشهد را نیز به آن اضافه کنیم، می‌توان گفت سفر اخیر رئیس قوه مجریه به پایتخت معنوی ایران، یکی از پرحاشیه‌ترین سفرهای او از آغاز‌به‌کار دولت فعلی تاکنون بوده است.

چهارشنبه هفته گذشته بود که یکی از سایت‌های خبری نزدیک به دولت، خبری را مبنی‌بر جلسه ویژه رئیس‌جمهور در مشهد درباره پرونده پدیده منتشر و عنوان کرد: هم‌زمان با افزایش اعتراضات گسترده در سطح فضای مجازی ازجانب سهام‌داران پدیده و درخواست آن‌ها از ورود شخص رئیس‌جمهوری به این موضوع، تشکیل یک نشست ویژه با حضور رئیس‌جمهور در مشهد در دستور‌کار قرار گرفته است.

البته به گفته برخی صاحب‌نظران این خبر تنها درراستای مدیریت افکار و بیشتر برای جلوگیری از تجمع‌های احتمالی در محل استقرار رئیس‌جمهور مطرح شد و اصلا قرار نبوده جلسه‌ای با این عنوان در مشهد برگزار شود. این موضوع درحالی مورد بحث قرار می‌گیرد که در هیچ‌کدام از برنامه‌های کاری رئیس‌جمهور در استان خراسان‌رضوی حتی اشاره‌ای کوتاه به کلاف سردرگم پدیده صورت نگرفت. شریعتمداری، معاون رئیس‌جمهور نیز که برای افتتاح یک واحد صنعتی در استان به پست خبرنگار ما خورده بود، در مواجهه با سوالی درخصوص پدیده‌شاندیز، توپ توقعات را به زمین استانداری انداخت و رسما عنوان کرد که این سوالات را از آقای استاندار بپرسید.

علی حامدمقدم، مدیر روابط‌عمومی شرکت پدیده‌شاندیز نیز در پاسخ به شهرآرا با تکذیب برگزاری هرگونه جلسه با رئیس‌جمهور درخصوص موضوع سهام‌داران این شرکت گفت: دراین‌زمینه جلسه‌ای نداشتیم؛ اما نامه‌ای را از طریق معاون‌اول به شخص رئیس‌جمهور رسانده‌ایم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *