معاون وزیر کشور خبر داد؛ تسهیل و تعیین تکلیف پرداخت بدهی مالیاتی شرکت پدیده با مساعدت ویژه وزیر اقتصاد

معاون وزیر کشور خبر داد؛ تسهیل و تعیین تکلیف پرداخت بدهی مالیاتی شرکت پدیده با مساعدت ویژه وزیر اقتصاد

با مساعدت ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی فرآیند پرداخت بدهی مالیاتی شرکت پدیده شاندیز تسهیل و تعیین تکلیف شد.

به گزارش پاپگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور اعلام نمود، با مساعدت و همراهی ویژه وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و مسئولین محترم سازمان امور مالیاتی کشور، فرآیند پرداخت بدهی های مالیاتی شرکت پدیده شاندیز، در بهترین شرایط ممکن تعیین تکلیف و ابلاغ گردید.

بنا بر این گزارش رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز، با اعلام این خبر تاکید نمود، براساس صورتجلسه ای که درهمین ارتباط و در تاریخ ۱۷/۹/۹۵ تنظیم و به تائید نمایندگان سازمان امور مالیاتی وشرکت پدیده شاندیز رسیده است، تمامی موانع موجود در مسیر تادیه و پرداخت بدهی شرکت موصوف به سازمان امور مالیاتی مرتفع و در قالب یک بسته حمایتی تعیین تکلیف و ابلاغ گردیده است.

دین پرست در پایان با اشاره به این نکته که نمایندگان شرکت پدیده شاندیز و سازمان امور مالیاتی، در این روزها در حال اجرائی نمودن بندهای مورد توافق می باشند، تاکید نمود که علیرغم تعیین تکلیف قطعی این موضوع، لیکن کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز، موضوع را تا نهائی شدن بندهای توافق شده پیگیری خواهد نمود.

کوروش۹۴

اول پهلوان بود بعد ریاحی و بعد ورودی و بعد اقبال و از این ورم استاندار و حسینی و مروج الشریعه و الی ماشاالاه ,بخوام اسم ببرم مثنوی هفتاد من میشه !!!!!! اسامی که تا حالا نه شنیده بودیم نه میشناختیم سر از لب لب پدیده در اوردن اینم یه ورژن دیگش هست تا ببینیم بعدی کیه و چکارست,آقای عزیز خبر خوب مال خودت و اربابانت ,ما زورم نمیرسه وگرنه تو وسط پدیده همه مجرمان روبه چهار میخ میکشیدیم!!!!! خبر خوب چیه مرد ناحسابی,مال و زندگی مردم از بین رفته تواومدی از خبر خوب برای ما میگی!!!!! اینایی روکه نام بردی پدیده اول داشته و شما غصب کردید,حالا میخواید با منت به ما بفروشید در ازای جرایم دروغین؟؟؟؟؟؟؟ همین الان پاتونو از رو خرخره پدیده بردارید و مجوزات داشتشو بدید و برید رد کارتون,همه به پولشون میرسن,شما فقط خراب شدید روسر مالباختگان و با زور دارید به پیش میرید,ما آگاهیم .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *