نماینده تربت جام: استیضاح وزیر اقتصاد سیاسی و بی ربط به پدیده است / مردم نباید قربانی مسائل سیاسی شوند

نماینده تربت جام: استیضاح وزیر اقتصاد سیاسی و بی ربط به پدیده است / مردم نباید قربانی مسائل سیاسی شوند

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در پرونده پدیده مردم نباید قربانی مسائل سیاسی و جناحی شوند.

به گزارش نخست نیوز، دکتر جلیل رحیمی ضمن مخالفت با وزیر اقتصاد و دارایی عنوان کرد: در حال حاضر کشور در شرایطی نیست که بخواهیم اینگونه چالش ها را ایجاد کنیم. این شیوه نه به مردم و نه به کشور کمک نخواهد کرد.

وی ادامه داد: در خصوص عملکرد وزرا انتقادهایی مطرح است که می توان در قالب طرح سوال و یا روش های دیگر آن را مطرح نمود اما استیضاح در این برهه زمانی نزدیک به انتخابات به هیچ عنوان شیوه مناسبی نیست.

رحیمی در ادامه اظهار کرد: هیچ یک از تخلفاتی که در پدیده اتفاق افتاده در زمان دولت حاضر نبوده است، اگر چالشی هم هست باید برای کسانی که به پدیده مجوز ساخت و ساز و اجازه تبلیغات دادند و در مراسماتی همچون افتتاحیه و … حضور یافتند ایجاد شود.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیستم قضایی باید در این زمینه پاسخگو باشد افزود: استیضاح وزیر اقتصاد سیاسی بوده و به ماجرای پدیده بی ربط است، البته ما به حق قانونی همکاران خود احترام می گذاریم.

وی در خصوص لزوم پیگیری مصوبه ٣٠ مردادماه توسط مسئولان نیز عنوان کرد: در این زمینه باید از مسئولان بخواهیم گزارش کار ارائه کنند، نه اینکه استیضاح شوند، مردم نباید قربانی مسائل سیاسی و جناحی شوند.

وی در خصوص نحوه عملکرد قوه قضاییه در پرونده پدیده نیز گفت: در خصوص قوه قضاییه اظهار نظری نمی کنم فقط باید گفت که مردم به مسئولان اعتماد کردند و گناهی ندارند و مسئولانی که وظیفه پیشگیری از وقوع جرم را دارند باید از تکرار این چنین جرایمی جلوگیری کنند.

سید ... از تبریز

سلام :: ای نماینده ای که در جای گرم نشسته ای و با این گفتمان نمک روی زخم ما می ریزی .. آیا شبها گرسنه خوابیدید و بچه هایت برای بردن تغذیه به مدرسه ازات پول خواسته اند و نتوانسه ای حتی مبلغ هزار تومنی برایش بدهی ؟؟؟؟ با امثال مسئولین شما که میگویید استیضاح نکنیم == الان بیشتر از ۲ سال است که همین مسئولین امروز و فردا میکنند — خاک بر سرما که به رسانه های ملی اعتماد کردیم و خودمان و زن و بچه هایمان رو در بــدر کردیم = اتفاقآ الان وقت استیضاح است تا در دوره بعدی جرآت شرکت در کابینه رو نداشته باشند@ اینها بغیر از ۱۳۶ هزار خانواده شما نماینده گان رو نیز مسخره کردند و چواب قانع کننده نیز حتی برای شما نداده اند @@ وای به حال ما و خاک بر سر این مسئولین = از شما مخابرین این سایت کمال تشکر و قدر دانی رو داریم @@@@@@@


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *