نماینده جیرفت: دولت و قوه قضاییه به رسیدگی های خود در پرونده پدیده تسریع بخشند

نماینده جیرفت: دولت و قوه قضاییه به رسیدگی های خود در پرونده پدیده تسریع بخشند

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اطاله دادرسی پرونده پدیده تنها جنبه فرسایشی دارد و هر چه این زمان بیشتر به طول انجامد امکان حل مشکل کمتر خواهد شد.

به گزارش سایت اخبار پدیده، یحیی کمال پور در این رابطه اظهار کرد: متاسفانه روند فرسایشی این پرونده قطعا موجب ایجاد گرفتاری برای مردم خواهد شد و هر چه روند دادرسی طولانی تر شوند بار فرسایشی پرونده بیشتر شده و امکان حل مشکلات نیز کمتر میشود.

وی عنوان کرد: در خصوص پیگیری حل مشکلات پدیده علی رغم طرح سوال از وزیر دادگستری و توضیحات ارائه شده توسط وزیر کشور هیچ یک قانع کننده نبوده و دولت و قوه قضاییه باید جدی تر و سریع تر به این موضوع رسیدگی کنند.

کمال پور با اشاره به اینکه دارایی های پدیده بیشتر از بدهی های آن است، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت فعلی پروژه پدیده نه به نفع نظام است و نه به نفع مردم، قوای سه گانه باید در این خصوص جدی تر وارد عمل شوند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مردم سردرگم هستند و اطاله دادرسی ها جز دامن زدن به این سردرگمی ها هیچ فایده ای ندارد و فقط روند فرسایشی پرونده را بیشتر و امکان باز شدن این گره را کمتر می کند.

وی در خصوص لازمه تسریع روند حل مشکلات پدیده با توجه به نزدیک بودن انتخابات تصریح کرد: طبیعی است که حل مشکلات سهامداران اقبال بیشتر دولت کنونی در دور بعد را نیز به همراه خواهد داشت و دولت نیز مکلف است به این موضوع رسیدگی کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *