نماینده درگز: وقت کشی معنادار در پرونده پدیده وجود دارد / مسئول رسیدگی به پرونده فقط قوه قضاییه است

نماینده درگز: وقت کشی معنادار در پرونده پدیده وجود دارد / مسئول رسیدگی به پرونده فقط قوه قضاییه است

نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئول رسیدگی به پرونده فقط قوه قضاییه است که تا کنون وقت کشی معناداری در حل مشکلات این پرونده داشته است.

به گزارش نخست نیوز، عبدلله حاتمیان در این خصوص اظهار کرد: وظیفه حل مشکل پدیده بر عهده قوه قضاییه است. مرجعی که کار پدیده را متوقف کرد برای حل مشکلات پدیده هم اختیارات قانونی دارد اما سکوت کرده است.

وی ادامه داد: به لحاظ قانونی موضوع حل مشکل پدیده تکلیف قوه قضاییه است نه نماینده و رییس جمهور و برخی از همکاران من به اشتباه برای حل این مشکل دنبال وزیر و رییس جمهور و … اند.

حاتمیان اظهار کرد: در حال حاضر موضوع حل مشکل پدیده را به سمت دولت چرخانده اند چون رسانه دست دولت نیست اما حقیقت این است که حل مشکل پدیده و میزان و … ارتباطی به رییس جمهور ندارد، برخی میخواهند مشکل پدیده را با کدخدا منشی حل کنند اما این مشکل باید در چارچوب قانون حل شود.

نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بنده تا کنون خروجی از ورود قوه قضاییه به پرونده پدیده ندیده ام، گفت: بدون تردید در این پرونده وقت کشی معناداری صورت گرفته است، مرجعی که کار پدیده را متوقف کرد برای حل مشکلات پدیده هم اختیارات قانونی دارد اما سکوت کرده است.

وی افزود: می خواهند در ذهن مردمی که حقوق نمی دانند دولت را مقصر جلوه دهند و این موضوع به لحاظ سیاسی نیز ضرری برای دولت از جانب قوه قضاییه ایجاد می کند.

حاتمیان تصریح کرد: مشکل پدیده زخمی است که هر روز عفونت آن بیشتر می شود و در این میان قوه قضاییه با اختیاراتی که دارد به پرونده وارد نمی شود و ما نیز اگر بخواهیم توپ را به زمین قوه قضاییه بیندازیم مجلس را پلمب می کنند.

وی ادامه داد: نماینده تلاش خود را می کنند اما ممکن است به لحاظ قدرت و اختیاری که قوه قضاییه دارد ملاحظاتی در این زمینه بکنند، به هر حال ما نیز به عنوان نماینده مردم در مجلس تلاش خود را می کنیم و امیدوارم سایر نماینده هتا نیز مثل من فکر کنند و بیخود دولت را در این زمینه مقصر جلوه ندهند.

سید ... از تبریز

با سلام ::: نماینده محترم با این گونه بیانات بعد از ۲ سال برای چندمین بار میخواهید = ۱۳۶ هزار خانواده رو برای چند ماه دیگر به خاک سیاه بنشانید = ضمنآ اینگونه بیانات کم لطفی و بی احترامی برای دیگر نماینده گانی است که برای پدیده زحمت زیادی کشیده اند ++ آیا شما تا بحال در خواب بهاری و یا پاییزی بودید که بعد از ۲ سال اینگونه اظهار نظرمیفرمایــیـــد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خاک بر سر ما که به شماها اعتماد کردیم

مهدیار

اولا تا جایی که ما یادمون میاد
مجلس در راس امور است.
یعنی شما میرین مجلس فقط واسه مردم مشکل درست کنین!!!!
هدف از وجود شما چیه؟
فقط آقا بالا سر؟!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *