نماینده سبزوار: هیئت رئیسه تا ١٠ روز آینده استیضاح وزیر اقتصاد را بررسی کند

نماینده سبزوار: هیئت رئیسه تا ١٠ روز آینده استیضاح وزیر اقتصاد را بررسی کند

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در رابطه با نامه استیضاح وزیر اقتصاد گفت: این نامه با شماره ۴۴٠۴٣٧ تحویل هیات رییسه مجلس شده است.

به گزارش نخست نیوز، حسین مقصودی در خصوص اظهار نظر اخیر رنجبرزاده در مورد تحویل نامه استیضاح به هیات رییسه عنوان کرد: اگر اقای رنجبرزاده نامه استیضاح را ندیده از کجا می داند ٣٠ امضا دارد نه ۶٠ امضا؟ هر چند نامه تحویل هیات رییسه شده و من نمی دانم ایشان چرا نامه را ندیده اند.

وی در خصوص تعداد امضاهای نامه استیضاح وزیر اقتصاد، گفت: ما برای استیضاح فانی نیز همین کار کردیم، ۶٠ امضا داریم ولی ٣٠ تای آن را رو کردیم، چرا که نام بقیه نماینده ها فاش نشود و برای پس گرفتن امضا با آن ها تبانی نکنند.

مقصودی در خصوص سوال از وزیر دادگستری در مورد پدیده، عنوان کرد: ایشان دیروز به صحن علنی نیامدند، سوال و کارت زرد در خصوص پدیده دیگر جوابگو نیست. مشکل پدیده با این ها حل نمی شود باید استیضاح کرد. هر چند موضوع پدیده در حال حاضر متوجه وزیر اقتصاد است نه دادگستری.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، ششتمد در مورد حضور وزیر اقتصاد در صحن علنی مجلس اظهار کرد: موضوع حضور طیب نیا در صحن علنی مجلس در خصوص پدیده نبوده است.

وی همچنین از برگزاری یک جلسه سه جانبه خبر داد و گفت: این جلسه مدیر عامل پدیده، قائم مقام وزیر اقتصاد و مدیر عامل بانک صادرات برگزار خواهد شد و به موضوع پدیده خواهند پرداخت.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *