نماینده شیراز: اگر دیر تصمیم گیری شود بانک ها پدیده را خواهند خورد

نماینده شیراز: اگر دیر تصمیم گیری شود بانک ها پدیده را خواهند خورد

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در مورد پدیده دیر تصمیم گیری شود تمام دارایی پدیده را بانک ها در ازای سود سپرده های خود خواهند خورد.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، فرج الله رجبی با بیان اینکه در حال حاضر دارایی های پدیده بیش از بدهی های آن است، اظهار کرد: از این حیث شرکت دچار بحران نیست اما نیازمند مدیریت صحیح مسئولان مربوطه می باشد، در غیر این صورت بانکها تمام دارایی های شرکت را در ازازی سود سپرده های خود خواهند خورد.

وی با بیان اینکه حل مشکلات پدیده عزم ملی قوه مجریه و قضاییه را می طلبد، تصریح کرد: خواسته هایی در مورد پدیده در صحن علنی مجلس مطرح می باشد که کاملا شفاف و پیرامون اجرای مصوبات ٣٠ مرداد ماه است و در این راستا تاکنون وزیر کشور در صحن علنی و وزیر اقتصاد نیز در کمیسیون مربوطه حاضر و پاسخگو بوده اند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص حضور وزیر دادگستری در مجلس در خصوص پدیده، اظهار کرد:باید بپذیریم سوال از وزیر دادگستری در مورد پدیده سوال به جایی نبود و ایشان بی ربط ترین مسئول به پدیده اند.

رجبی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکلات پدیده در بخش اجرایی است، ادامه داد: در خصوص پدیده بیشترین مسئولیت متوجه وزیر کشور، وزیر اقتصاد و سپس قوه قضاییه است و حضور وزیر دادگستری در صحن علنی به این منظور حضور به جایی نبود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *