نماینده شیراز: حل مشکلات پدیده طبق زمان بندی پیش نرفت

نماینده شیراز: حل مشکلات پدیده طبق زمان بندی پیش نرفت

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: قبول دارم که حل مشکلات پدیده طبق زمان بندی تعیین شده پیش نرفت اما این موضوع نیازمند تعامل و زمان بر است.

به گزارش نخست نیوز و به نقل از اخبار پدیده، علی اکبری با اشاره به توضیحات ارائه شده از سوی سه وزیر اقتصاد، کشور و دادگستری در خصوص پدیده، تصریح کرد: موضوع پدیده چندوجهی است و در این میان آنچه دارای اهمیت است حل مشکل سهامداران است.

وی ادامه داد: دارایی و بدهی پدیده شفاف نیست و در این خصوص هیات مدیره سابق پدیده همکاری لازم را نداشت و همه این موضوعات در طولانی شدن روند حل مشکلات موثر است.

اکبری با بیان اینکه تمامی مسئولان یک هدف مشترک را در خصوص پرونده پدیده دنبال می کنند، گفت: هدف حل مشکل سهامداران با کمترین ضرر ممکن است و این موضوع نیازمند حل چند وجهی مشکل است. اینکه اتاق تبادل سهام راه اندازی شود اما به دلیل خوابیدن پروژه قیمت سهام افت کند حل مشکل نیست.

وی در خصوص استیضاح وزیر اقتصاد نیز بیان کرد: وزیر اقتصاد در کمیسیون ها و فراکسیون های مختلف حضور یافته و توضیحاتی در خصوص پدیده ارائه کرده که این موضوع برخی نمایندگان را قانع کرد و امضای خود را پس گرفتند و استیضاح منتفی شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع پدیده به وزیر دادگستری نیز ارتباط پیدا می کند اما طبیعتا نقش وزیر دادگستری در این پرونده کم رنگ تر از وزیر اقتصاد و کشور است اما این به معنای بی ربط بودن پرونده به وی نمی باشد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *