نماینده کاشمر: وزیر اقتصاد برای پرونده پدیده در فراکسیون امید حضور یافت

نماینده کاشمر: وزیر اقتصاد برای پرونده پدیده در فراکسیون امید حضور یافت

نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: دیروز در فراکسیون امید در خدمت وزیر اقتصاد بودیم و سوال اول همه پدیده بود.

به گزارش سایت اخبار پدیده، بهروز بنیادی اظهار کرد: دوشنبه این هفته وزیر اقتصاد در فراکسیون امید حضور یافته بود و پس از سوال نمایندگان در خصوص پدیده وی نکاتی را خاطرنشان کرد.

بنیادی عنوان کرد: از جمله موضوعاتی که وزیر اقتصاد به آنها اشاره کرد یکی این بود که نیاز به حسابرسی دقیقی از اموال پدیده هست گرچه تاکنون انجام شده ولی اختلاف براورد سرمایه وجود دارد.

وی ادامه داد: بدهی زیاد پدیده به جهاد کشاورزی برای تغییر کاربری یکی دیگر از موضوعاتی بود که وزیر اقتصاد به آن ها اشاره کرد، همچنین بحث بدهی مالیاتی سنگین پدیده که فعلا حل شده و بدهی به سازمان تامین اجتماعی که این بدهی راه حلی ندارد نیز از دیگر موضوعات مطرح شده جناب طیب نیا بود.

نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدهی به راه و شهرسازی به دلیل اینکه پروژه هتل تنها ۱۰ طبقه مجوز داشته ولی ۳۰ طبقه ساخته شده و بدهی به شهرداری از دیگر مشکلات این پروژه است.

بنیادی ادامه داد: همچنین مقرر شد وزیر اقتصاد اعضای مجمع نمایندگان را از نتیجه سه جلسه ای که هفته قبل با حضور اقای رحمانی فضلی و استاندار خراسان برگزار شده مطلع کند.

وی بیان کرد: وزیر اقتصاد در فراکسیون امید به این موضوع نیز اشاره کرد که اگر امروز اتاق فروش سهام راه بیفتد بدلیل هجوم فروشندگان قیمت سهام قطعا افت شدیدی خواهد کرد و به ضرر سهامداران است بنابراین با رفع مشکلات فوق امید هست که بانکها و یا سرمایه گذاران داخلی و خارجی ورود پیدا کنند.

بنیادی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در این جلسه به کنسرسیوم نیز پرداخته شد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: در این جلسه به کنسرسیوم نرسیدیم. حل شدن این موضوع هنوز جای کار دارد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *