پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
باسلام.لااقل تعداد سهاممون رو پس از تعدیل نشون بدید؟

پاسخ:
این موضوع با گشایش اتاق سهام برای شما ممکن خواهد شد.


سوال:
اگر اتاق مبادلات خارج از بورس (به صورت اینترنتی) انجام بشه فروشنده چطوری پولشو از خریدار میتونه بگیره ؟
باز مجددا باید شماره حساب اعلام کنند همه سهامداران؟؟

پاسخ:
ساز و کار اتاق مبادلات سهام خارج از بورس پس از تایید نرم افزار توسط ستاد تدبیر و راه اندازی آن اعلام خواهد شد.


سوال:
با سلام.آیا فقط در کیش و مشهد میخواین فعالیت داشته باشین یا امکان داره در شهر دیگه پروژه داشته باشین؟ اگه امکانش هست پس چرا میخواین زمین رامسرو بفروشین؟

پاسخ:
با توجه به شرایط حال حاضر شرکت آمادگی فروش زمین رامسر با بهترین قیمت ممکن را دارد.


سوال:
سلام اینکه میگین اونایی ک تعهد نامه دارن در صورت تبدیل ب سهام همون تعدادی ک تو تعهد نامس سهام تعلق میگیره پس این تعدیل سهام چی میشه ک دونیم بهش اضاف میشد؟ مثلا من که هشتصد و پنجاه تا سهام دارم همون تعداد میشه یا دونیم برابر اضافه میشه و به  قیمتی ک بعدا توافقی اعلام میشه حساب میکنین؟

پاسخ:
از مبلغ تعهدنامه  تنها ۳۰ درصد سود در نظر گرفته شده کسر می شود.


سوال:
امروز وزیر کشور در مجلس اعلام نمودند که املاک پدیده قانونی نیست و کسی ملک غیر قانونی خریداری نمی کند. بنابراین اولا چه اقداماتی برای قانونی شدن املاک باید انجام شود و چرا تاکنون انجام نشده است؟ دوما در صورت بازگشایی اتاق تبادل سهام کسی اقدام به خرید سهام املاک غیر قانونی خواهد کرد؟

پاسخ:
املاک پدیده در گذشته فاقد مجوزات لازم از بخش های مختلف بوده است که اکنون بخشی از این مجوزات اخذ شده و بخش دیگری در مراحل پایانی هستند. زمانی که مجوزات لازم اخذ شود املاک پدیده قانونی خواهد بود و خرید و فروش سهام آن بر این اساس بلامانع و بدون مشکل صورت می گیرد.


سوال:
سلام. طریقه خرید و فروش اینترنتی به چه صورته و به چه صورت میخواین انتقال پول انجام بدین؟

پاسخ:
ساز و کارهای مبادلات سهام در اتاق مبادلات پس از گشایش اتاق اعلام خواهد شد.


سوال:
چه زمانی تعهدنامه ها پرداخت می گردد؟

پاسخ:
چنانچه درخواست نقدشوندگی سریع دارید پس از گشایش اتاق سهام تعهدنامه خود را به سهام تبدیل کرده و در اتاق مبادلات به فروش برسانید. در غیر این صورت تا سوددهی شرکت صبر کنید.

سید ... از تبریز

با سلام :: آقای حامد مقدم لطفآ قبل از هر کاری تمامی مجوزات رو دریافت و فورآ اطاق تبادل سهام رو باز گشایی فرمایید و تنها کاری که بنظر میرسد میتوانید خیلی مثبت برای ما انجام دهید — لااقل در این فرصت با آنهایی که پول دارند صحبت فرمایید تا سهام ان دسته عزیزانی که میخواهند بفروشند رو زیر قیمت اعلامی کارشناسان دادگستری نخرند و در صورت امکان سرمایه گذاری پیدا فرمایید …. متشکریم

کوروش۹۴

ایده و سیستمی خارج اقتصاد ایران و جهان وجود ندارد و باقیش شعار است,ما در مباحث اقتصادی چیزی به نام اتاق سهام نداریم!!!!سهام شرکتهای خارج بورس داریم مثل سپاد یا پدیده سابق,که سازوکار خودشون رو دارن,اما برای این تعداد سهامدار و این شکل خرید و فروش سهام,چیزی به نام اتاق سهام نداریم!!!! من درآوردیست و غیر قانونی!!! این شرکت با این حجم سهامدار و سرمایه باید سهامی عام و راهی بورس شود,غیر از این غیر قانونیست و حتما حداقل شرایط بورس رو فراهم نکرده اند و حق با بورس است, و ادامه راه گذشته و اشتباهی فاحش,فقط برای رفع مسوولیت و پاسخی به بی تدبیری ستاد و کلیه مسوولین ذیربط است که در طی دو سال همچنان که پیش بینی میشد,قدمی در جهت قانونی شدن پدیده در اخذ سند و ورود به بورس طی نکردند و به جای اینکه شاهد باشیم بعد دو سال سختی و اجحافی که بر عده ای از سهامداران رفت,شاهد عرضه اولیه سهام شرکت پدیده در بورس و صف خرید سهام پدیده و نوعی اعاده حیثیت از نام و برند پدیده و دلجویی از مالباختگان واقعی باشیم در ادامه همان راه هرمی و حبابی,اتاقی ساختگی قرار به بازگشاییست که با صف فروش همراه خواهد بود و بازندگان اصلیش مالباختگان واقعی و همینها که تجمع کردند و زحمت گشیدند و کلا قدمی در راه احقاق حق برداشتند خواهند بود و این طنز تلخ ماجرای پدیدست که به زودی رونمایی میشه و از پیش جواب اعتراض مالباختگان واقعی رو داده اند,شانستون بوده که گران خریدید و میتوانید نفروشید!!!! به قمار خانه پدیده خوش آمدید!!!!!

سعید425

سلام . چرا شفاف جواب نمیدهید . بفرمایید تعهدنامه دارانی که تعهدنامه شان را به سهام تبدیل میکنند ، پس از کسر مبلغ سود ۳۰ درصدی از مبلغ تعهد نامه آیا تعداد سهامشان مشمول ضریب ۳٫۵۷ می شود یا خیر ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *