پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز / امکان خرید سهام پدیده هست؟!!!

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز / امکان خرید سهام پدیده هست؟!!!

سوال:
سلام. مبلغ تعهدنامه های بنده هر دو جمعا پانزده میلیون و ششصد هزار تومانه تبدیل به سهامم چطور میشه؟

پاسخ:
پس از گشایش اتاق سهام چنانچه این مبلغ با احتساب ۳۰ درصد سود است این میزان کسر به سهام تبدیل می‌شود در غیر این صورت به همان میزان می توانید سهام دریافت نمایید.


سوال:
من درخواست دارم ۲۰میلیون تومان سهام پدیده بخرم امکانش هست بخرم یا نیست؟

پاسخ:
پس از گشایش اتاق سهام امکان خرید و فروش به وجود می آید.


سوال:
سلام خدمت آقای مقدم. تشکر می‌کنم از شما و اعضای محترم هییت مدیره و همه مسئولین که زحمت میکشین تا حق مردم مظلوم ضایع نشه . من ی سوال کردم که جوابمو هنوز نگرفتم لطفاً توضیح بدین من برای یکی از آشنایانمون که در روستا زندگی میکنن و کشاورز هستن سهام خریدم بهم وکالتنامه دادن که سهام رو فروختم و تعهد نامه گرفتم و بعد از حضور شما تعهد رو به سهام تبدیل کردم حالا در زمان بازگشایی اطاق میتونم سهامشونو بفروشم و پولشونو بدم ؟

پاسخ:
تبدیل سهام به تعهدنامه در آخرین اطلاعات جمع آوری شده صرفا برای دریافت اطلاعات آماری بوده بنابراین شما همچنان تعهدنامه دار محسوب می شوید. و چنانچه همچنان تمایل دارید تعهد خود را به سهام تبدیل کنید این امکان با گشایش اتاق سهام برای شما ممکن خواهد شد.


سوال:
با سلام. این اتاق مبادلات کی باز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ:
در حال حاضر نرم افزار طراحی شده برای تشکیل اتاق مبادلات سهام خارج از بورس تحویل ستاد تدبیر شده و منتظر تایید است.

محمد اهواز

اگه هیچی از پروژه نمونه اگه تمام سرمایه ما سوخت بشه اگه جز خاکستر چیزی از مملکت نمونه
بازهم کیفیت برخورد ما با مسعولین و مسعولیت پذیری ما در آینده و وطن پرستی به نحوه برخورد نهایی با سهانداران معطوف خواهد شد
ما خود را طلبکار نظام میذانیم

کوروش۹۴

همچنان منتظر پاسخ مقدم به سه سوال ساده و اساسی هستیم,چندین نوع نگارش از خبر وزیر داشتیم ,اما نکته مهمی که ظاهرا دیده نشده در این خبر,اعلام قیمت ۳۰۰۰ تومنی سهام نه۵۰۰۰ تومنی اون از طرف وزیر هستیم و همچنان منتظر پاسخگویی مقدم,هر چند تعداد سهام و قیمت اون الان بی معنی هست,چون ملک مطرح نیست که متراژش مهم باشه,سهام هست که حتی ده برابر هم بدن و خریداری نداشته باشه,مفت گرونه!!!! اما به هر حال باید این تناقض روپاسخ بدن , سوال دوم اینکه شما دایما از نرم افزار و سرمایه گزاران فرضی سخن میگویید,وزیر واضح گفت,اتاق سهام آمادست!!!! اما چون ما جرایم زوری و غیر قانونی بریدیم برای پدیده ,کسی نمیتونه بخره این املاک رو ,و بالتبع سهام اون رو!!! و با گشایش اتاق, قیمت افت فاحشی میکنه پس اتاقی در کار نیست!!!! چرا آقای مقدم شما هم این واقعیت رو نمیگویید؟ میترسید مالباختگان نگران شن!!!!!!!!! نگران چی بشن؟ شاید اونا که سهام زیر ۵۰۰ تا تک تومنی براشون افتاده ناراحت بشن!!!!! اما مالباختگان واقعی نه!!!!!! در ادامه شما گفتید اجازه تبلیغ دارید که بارها همینجا گفتیم ندارید و دروغ است,وزیر هم داره میگه اجازه تبلیغ ندارید,چرا مسایل رو وارونه جلوه میدید؟؟؟؟ مثلا این نوعی پلتیک برای روحیه دادن به ماالاختگان یا حفظ ظاهر و پویانشون دادن مجموعه است؟؟؟؟؟؟؟ در صورتی که دروغ و ریا هیچ وقت کار نمیکند و شما متاسفانه همچون بسیاری از روساتون راه کجرو در پیش گرفته اید,راستو بگید به ملت تا وایسن برای حقشون,با دروغهاتون آب به آسیاب دشمن میریزید و جریان حق طلبیرومنحرف میکنید,مخلص کلام اینکه,مالباختگان بدونند هیچ حرکتی در عمل نشده و هیچ سند و مجوزی نیست و قیمت هم ۵۰۰۰ نیست و اجازه فروش املاکرو هم نمیدن و اتاق سهام اینقدر تصمیم افتضاحیست که خودشونم جا زدن و اینکه میگن نرم افزار و ال و بل دروغ است,موندن چطور این افتضاح رورونمایی کنند!!!!!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *