پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
چرا روال محاسبه سهام را عوض کردید؟ اینکه سهام جایزه را می خواین کلا حذف کنین درسته؟

پاسخ:
سلام هیچ تغییری در روال محاسبه تعداد سهام داده نشده است و برداشتی که از سوال و جواب نشست تلگرامی دیشب شده صحیح نیست. محاسبه تعداد سهم همانگونه که قبلا اعلام شده است با ضریب ٣.۵٧٧ خواهد بود و مسلما بعد از آن به اندازه تعداد سهام جایزه به این رقم اضافه می شود.


سوال:
سلام علیکم. جناب حامد مقدم واقعا این لحن که فرار سرمایه گذار بخاطر تجمعات مردمی بوده عقلانی و منصفانس؟ تجمعاتی که اکثرا برای گرفتن امتیاز از دولت بوده.

پاسخ:
سلام
من نافی زحمات سهامداران نبوده و نیستم. واقعیت موجود اینست که تجمعات فواید زیادی دارد طبیعتا مضراتی هم از جمله دفع سرمایه گذار دارد. واقعیت بعضی مواقع تلخ است!

مهدیار

اتفاقا سرمایه گذار مثل یه دلال عمل میکنه
یعنی اگر بدونه که پول خوبی توی کاری واسش هست خیلی بهتر میاد جلو.
مثل همین باغدارها که میوه هاشون رو مفت میدن به اون ها و سود زیادی عایدشان میشه.
یعنی هر جا عرضه زیاد شه سود بیشتر هست.
پس چطوره اگه توی پدیده مردم شلوغ کنن و بیان عرضه سهام زیاد بشه سرمایه گذارها در می رن.
یه جای کار میلنگه.

کوروش۹۴

حامد مقدم یه مطلب نوشته بود قبلا که سر در سایتشون هم بود,مبنی بر ظلمی که به اون و دوستاش در این مدت روا شده و توهینها و القابی همچون دروغگو و امثالهم!!!!,توهین و حرف زشت زدن خوب نیست,و این با انتقاد محکم فرق داره,اما مقدم یه سوال,خودت ودوستات مسبب این حرفها یا رفتار نیستید؟ شما اومدید به عنوان نماینده مردم در ستاد تدبیر ,در عمل دست نشانده ستاد بی تدبیر و مجری اوامر اونها شدید,جرایم زوری رو قبول کردید,کم یا زیاد ,این جرایم غیر شرعیست و طبق توافق قرار بوده آخر کار گرفته شه ,اونهم نه اینقدر و اونهم نه زوری واونهم نه ازشرکت ورشکسته پدیده بلکه از برند روبه رشد اون موقع پدیده!!!! پدیده ای دیگه نمونده که میخواید قسمتش کنید!!!!!مطلب بعدی اینکه وقتی خود وزیر میگه خریدار بودقبلا برای پدیده در زمان پهلوان و ثروتی و چون جواز نداشت,نتونستند بفروشند واین حرف به معنی توطعه آشکار برای ثابت کردن بی لیاقتی پهلوان و قرار دادن مالباختگان در تنگنا و سرنگونی پهلوان و پیرو اون استیصال مالباختگان هست,و الانم در مسیری کج و خارج بورس بدون مجوز وسهامدار عمده قصد راه اندازی اتاق بدون سرمایه گزار عمده دارید, ومیگید بر اثر تجمع شما نشد که سرمایه گزار بیاد!!!!!!! اونوقت تو خلاف اون و به ضرر ما میگی!!!!!!!!از شما میپرسم مقدم,شما با مایی با این حرفهات؟ یا علیه ما؟ باید با شماها درست حرف زد؟ میدونستین مالباختگان اگر قدرت اجرایی داشتند چه انتقام سختی از کوچیک تا بزرگ این ماجرا میگرفتند؟؟؟؟؟؟؟؟ روز عید وشادی ما زمانیست که محکمه ای با صلاح دید خودمون و مجازاتی در خور زندگیهای به فنا رفته برگزار کنیم واون روز,روز شادی وجشن ماست!!!!!!!! اونوقت شما میگی با ما هستی؟

مجید طهماسبی

باسلام اینجانب یکی از سهامداری شرکت پدیده هستم میخواستم بدونم اونای که فیش واریز دارن و هنوز سند نگرفتن باید چیکار کنند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *