پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

 

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
سلام. من به یکی از دوستانم چهار هزار سهم فروختم کی میتونم واسه انتقال بیام. ممنون میشم جواب بدین.

پاسخ:
اگر فروش سهام بعد از ۸ دی ۹۳ بوده پس از اعلام باز شدن دفاتر سهام جهت ثبت به دفتر پدیده واقع در شهر شاندیز مراجعه کنید و در غیر این صورت تا گشایش اتاق نقل و انتقال سهام صبر کنید.


سوال:
سلام. من تعهدنامه دارم این تعهدنامه را هر زمان (از فردای روز گشایش اتاق سهام تا اتمام پروژه ) میتوانم به سهام تبدیل کنم؟

پاسخ:
بله


سوال:
با سلام. آیا همزمان با باز شدن اتاق نقل و انتقال شرکت یا سهامدار عمده ای را برای افت نکردن قیمت سهام در نظر گرفته اید یا همینطور بدون پشتوانه اتاق مبادلات بازگشایی می شود؟

پاسخ:
در شرایطی که اتاق مبادلات سهام تحت نظر بورس گشایش یابد با هماهنگیهای صورت گرفته افراد حقیقی و حقوقی به این منظور اعلام آمادگی کرده اند اما اینکه مقدار آورده در روزهای ابتدایی پاسخگوی صف فروش باشد قابل تامل است.


سوال:
من از ابتدای پذیره نویسی سهام پدیده(فکر کنم سال ۸۵ بود) سهامدار پدیده هستم. آیا پس از باز شدن اتاق می توانم سهامم را بفروشم یا باید منتظر باشم؟

پاسخ:
بله میتوانید بر اساس دستورالعملهای تدوین شده که اعلام خواهد شد اقدام به فروش سهام نمایید.


سوال:
سلام خسته نباشید چرا تلفن که زنگ میزنیم کسی پاسخگو نیست یا صف انتظار طولانی هستیم بعدم با عرض پوزش,قطع میشه ….چیکارکنیم ما

پاسخ:
در شرایط عادی معمولا این شرایط پیش نمی آید و دوستان در اکثر اوقات بصورت عادی پاسخگوی سوالات سهامداران هستند. به نظر می رسد در ساعات پیک این اتفاق گاها رخ دهد که خواهشمندیم در این صورت مجددا تلاش بفرمایید.


سوال:
باسلام.
آیا برنامه یا زمانبندی خاصی برای پرداخت تعهد نامه ها انجام شده است؟

پاسخ:
برنامه فعلی بر این مبنا است که افراد به پول خود برسند بنابراین تعهدنامه دارانی که قصد نقدشوندگی سریع تعهدنامه خود را دارند می توانند پس از گشایش اتاق نقل و انتقالات به سهام تبدیل کنند و به فروش برسانند.


سوال:
ﺳﻼﻡ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ اﻣﻜﺎﻥ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ اﺯ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺮاﻱ ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ ﺳﻬﺎﻡ ﺑﺮاﻱ ﺳﻬﺎﻣﺪاﺭاﻥ ﻣﻘﻴﻢ ﺧﺎﺭﺝ اﺯ ﻛﺸﻮﺭ ﺭا ﻫﻢ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩاﺷﺘﻪ اﻳﺪ ؟

پاسخ:
بله.


سوال:
اقای حامد مقدم اگر بین بورس و شرکت به توافق نمی رسید چرا مثل قبل دفاتر نقل و انتقال را فعال نمی کنید که هم مردم در هر شهرستانی بتوانند خرید و فروش کنند و همچنیین باعث میشود خرید و فروش انجام شود و نقدینگی هم دست مردم بیاید و هم دست شرکت که هم بتواند جوابگوی تعهد نامه داران باشد و هم پروژه پیشرفت نماید به غیر از این باشد هم مردم به پولی نمیرسند وهم پروژه.

پاسخ:
باز کردن اتاق مبادله بدون حمایت بورس ضررهای متعددی برای سهامداران دارد، بطور مثال سرمایه گذاران رغبت کمتری به سرمایه گذاری نشان خواهند داد و خرید و فروش رسمیت لازم را نخواهد داشت اما استفاده از بورس هزینه ها را به حداقل رسانده و ضرر کمتری متوجه سهامداران خواهد بود. در حال حاضر در حال رایزنی برای حل موضوع بورس هستیم.


سوال:
سلام لطفا در مورد رفع ابهامات تعدیل سهام برای سهامداران توضیح کامل بدهید مثلا اگر سهامداری در سایتی که هئیت مدیره جدید اعلام کردند ۱۰۰۰۰سهم دارد اکنون چگونه تعدیل ان انجام میشود.

پاسخ:
تعداد سهام در نرخ تعدیل که ۳٫۵۷۷ است ضرب شده و با سرمایه هدیه جمع میشود.

کوروش۹۴

جناب مقدم من با همکارانت صحبت کردم و در نهایت جوابی برای سوالات به حق من که پرسشهای مالباختگان واقعیست نداشتند,اگر قرار است اتاقی باز شود یا باید به سود همه باشد و یا باز نشود ,این ادامه راه اشتباه گذشته است,میگویید مالباختگان نفروشند تا در آینده به قیمت بفروشند ,کدام آینده؟؟؟؟؟؟؟ اینجا ایران است ,مگه سوییس است که بتوان به آینده حواله داد!!!! همکارانتان میگویند عده ای که ظاهرا اکثریت هم هستند برای باز شدن اتاق فشار میاوردند ,پس اقلیت مالباخته چه میشود؟ این که همان ادامه راه هرمی گذشته است ,زمان پهلوان هم همین رو گفتند,تعهد ۴۵ روزه و بعد ۷ ماهه,ما میگفتیم پول نمیشه,همین سهامداران میگفتند ساکت بشین اگر بعد ۷ ماه پول نشد اعتراض کنید,یعنی با این که میدونید پول نمیشه مثل کبک سرتونو کنید توبرف و به خودتون بقبولونید پول میشه!!!! الانم همونه,این اتاق برا مالباختگان پول نمیشه,میگن حالا چند ماه دیگه میشه ,اگر نشد یه کاری میکنیم,مالباختگان از تجارب گذشته درس بگیرید,ستاد به مردم خیانت کرده,دولت تدبیر با بی تدبیری مجوزات قانونی رو نداده و سد راه فروش اموال و ورود سرمایه گزارن برا بورس شده و در عوض همه اینها اتاق دروغین سهام رو میخواد باز کنه,اگر راست میگن ,مجوز بدن,اتاق نمیخواد,هر چیزی قیمتی داره,مجوز بدن مشتریش هست,بدون مجوز چطور سهام تو اتاق خریدار داره؟

مجتبی

آقای حامد مقدم، شما در صحبتهای قبلیتون گفته بودید که سهام جایزه ( ۱۰% ) ها هم در ضریب ۳٫۵۷۷ صرب خواهد شد ، حالا دارید چیز دیگری میگوئید . سهام اعلامی *۳٫۵۷۷ +سهامهای جایزه؟؟؟؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *