پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
چرا برق مجموعه قطع شده و بازار تعطیله؟

پاسخ:
بازار تعطیل نیست و غیر از ۱۱ مغازه بقیه برق دارند. مشکل به وجود آمده به دلیل بروز مشکلات فنی در تابلو فشار قوی برق بوده است که به منظور تعمیر به شرکت مربوطه ارسال گردیده که به محض عودت به پدیده وصل خواهد شد.
در حال حاضر برق پروژه تا زمان عودت تابلو فشار قوی برق توسط ژنراتورها تامین می شود. یکی از این ژنراتورها دچار مشکل فنی بوده که تا انتهای امروز درست می شود و برق ۱۱ واحد تجاری باقیمانده وصل میشود.
ضمن اینکه تابلو فشار قوی نهایتا تا ۳ روز دیگر تعمیر و عودت میشود و از آن پس تامین برق مانند سابق خواهد بود.


سوال:
سلام برای فروش سهام در اتاق مبادله که قراره زیر نظر بورس باشه کد بورسیم لازمه داشته باشیم.ممنون میشم جواب بدید

پاسخ:
سازوکارهای مبادله سهم در اتاق مبادلات پس از گشایش مشخص و اعلام می شود.


سوال:
با سلام
ایا پس از باز شدن اتاق مبادله هر شخص سهام دار و غیر سهامدار میتواند نسبت به خرید و فروش اقدام کند.

پاسخ:
بله

کوروش۹۴

یه مطلب به هموطنان مالباخته ای که به هر نوعی قیمت سهام براشون بالا افتاده بگم,شما زیاد تعداد سهامتونو ضرب و تقسیم نکنید!!!!!!! بر فرض مثال تعداد سهام در ۳.۵۷۷ بشه + سهام جایزه,شما هی نگرانید فلان ده درصدو میدن نمیدن یا از این جور سوالا,الان اونچه که از تعداد مهمتره قیمته!!!!!!! وقتی خودشون منتظر سیل فروشنده بدون برنامه ریزی و سپردن بازار به امان خود هستند!!!!!! که هیچ نسبتی بابورس نداره و نوعی خلاف محسوب میشه ,فرضا قیمت به یک دهم کاهش پیدا کنه چنانچه قبلا اینچنین شد,حالا ده درصد بالا پایین تعداد سهام که چیزیرو عوض نمیکنه!!!!!!! کم خرج ترین راه برای ستاد اتاق سهام هست,نابودی سهامداران به دست خودشون!!!!!! همچنانکه پهلوان رو هم با سیاست به دست خود مردم برداشتند,بدون هزینه!!!!!!! الان جرایم ثبت شد,میزان پولشو گرفت,و حتی ممکنه برای عده ای هر چند نمایشی کار ایجاد کنند!!!!! همش با پول توی مالباخته انجام خواهد شد!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *