پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:         
سلام.من دوست دارم سهام پدیده  رو نگه دارم آیا نیاز هست که مراجعه کنم و تغییری در برگه سهام ایجاد بشه؟
پاسخ:
چنانچه سهام شما ثبت نشده است در زمان گشایش دفتر ثبت سهام به پدیده شاندیز مراجعه کرده، سهام را ثبت نموده و سپس در صورت دلخواه نزد خود نگه دارید.


سوال:         
با سلام. در جواب یکی از سوالات شما فرمودید که سهام هدیه همان ۳ تا ۱۰ درصدها هست یعنی ۳۰ درصد که کم می شود و تعدیل صورت نمی گیرد بر روی آن ها. منظورتا از ۳۰ درصد دقیقا چیست؟ از تعداد سهام فعلی ۳۰ درصد کم می شود و بعد تعدیل صورت می گیرد و باز ۳۰ درصد اضافه می شود؟
پاسخ:
خیر علاوه بر میزان سهامی که دارید ۳۰ درصد سهام هدیه نیز به شما تعلق می گیرد و نحوه محاسبه آن بدین صورت است که شما تعداد سهام خود را در نرخ تعدیل که ۳٫۵۷۷ است ضرب نموده و با تعداد سهام هدیه خود جمع می فرمایید.


سوال:         
سلام. سهام بعد از هشت دی من خریدم ثبت نشده کجا وکی باید بیام تا ثبت بشه؟
پاسخ:
پس از گشایش دفتر ثبت سهام به دفتر پدیده شاندیز مراجعه فرمایید.


سوال:         
سلام. قیمت هر سهم الان چقدر هست؟ همون قیمت قبلی مبنای محاسبات قرار می گیره؟
پاسخ:
تعیین قیمت توسط هیات مدیره خلاف قانون است. تعیین قیمت در اتاق مبادلات سهام و بر اساس تشکیل صف خرید و فروش تعیین می گردد.


سوال:       
سلام. من سهامم رو در سه مرحله به شرکت فروخته و تعهد نامه گرفتم ، در زمان فعالیت سامانه ثبت مشخصات سهامداران در تیرماه، وارد سایت شدم ،تعداد سهام قید شده در تعهدنامه ها در مجموع با عدد سامانه مطابقت داشت.

سوال اول : اگر قصد فروش تمام یا بخشی از سهام یکی از تعهدنامه ها را داشته باشم،عدد قید شده در برگه تعهد با ضریب تعدیل محاسبه می شود یا فرایند دیگری دارد؟

سوال دوم: آیا الزاما تعهدنامه ها باید تبدیل به سهام شوند؟

سوال سوم: تکلیف کسانی که قصد ابطال تعهدنامه و تبدیل آن به سهام را ندارند چیست؟

سپاسگزارم از اینکه شفاف پاسخ دهید و از کلی گویی و شبه افکنی خودداری فرمایید.
پاسخ:
۱-ضریب تعدیل مربوط به سهام است نه تعهدنامه. در صورت تبدیل تعهدنامه به سهام شامل نرخ تعدیل می شوید.
۲-خیر
۳-تکلیف روشن است و قبلا هم اعلام شده. تا آغاز گسترده ساخت و سازها و آغاز سوددهی پروژه صبر بفرمایید. شرکت به تعهدات خود نسبت به شما وفادار است.


سوال:       
با سلام و خداقوت. تنها سوال اینست آیا برگه های تعهدی که به دست مردم دادید تبدیل به پول می شود یا برای همیشه از بین رفته فرض کنیم؟
پاسخ:
خیر تعهدات شرکت به شما پابرجاست فقط تا جذب سرمایه و آغاز گسترده ساخت و سازها و سودده شدن مجموعه در صورت امکان صبر بفرمایید. سپاس.


سوال:       
سلام خسته نباشید. من ساکن شیراز هستم. من سهام خود را در تاریخ ۲۵ دی ۹۳ فروختم و در سامانه شما در زمان تعدیل تعهدنامه را به سهام تبدیل کردم این به این معنی است که سهام من ثبت شده و نیازی به مراجعه حضوری به دفتر شاندیز نیست؟؟؟؟ لطفا دقیق توضیح دهید ممنون میشم.
پاسخ:
بله. چنانچه سهام شما ثبت شده نیازی به مراجعه نمی باشد.


سوال:     
سلام. چرا جواب سوالهای من رو نمی دید؟ من تعهد نامه دارم  ولی نتونستم تو ‌زمان مقرر وارد سایت بشم و کد رهگیری بگیرم، تو جواب هایی که به بقیه دوستان دادید متوجه شدم بعد از  باز شدن اتاق سهام برامون  کد  پیامک می کنید ولی از روزی که من سهام خریدم برام هیچ پیامکی از شرکت نمیاد  اگر این بار هم نیومد باید چیکار کنم؟ خواهشا جواب بدید؟
پاسخ:
چنانچه پس از گشایش اتاق سهام برای شما کد سهامداری ارسال نشد می توانید با در دست داشتن مدارک لازم حضورا به دفتر دیده شاندیز مراجعه فرمایید.


سوال:     
سلام آقای مقدم، در حال حاضر در سایت مبلغ سهام ۱۲۷۰ می باشد. این تعداد سهام ضربدر ۳.۵۷۷ می شود؟؟؟ این تعداد سهام محاسبه شده چه قیمتی ‌دارد؟؟ لطفا پاسخ دهید،چند باری می پرسم.
پاسخ:
تعداد سهام در نرخ تعدیل ضرب می شود  نه قیمت آن، قیمت سهام نیز با گشایش اتاق مبادلات و در بازار توافقی تعیین می گردد.


سوال:     
سلام. من سهام ۱۹فروردین ۹۴ خریدم و یک ۱۰% هم به سهامم اضافه شد. توی سامانه هم سهامم به علاوه سهام هدیه ثبت شده بود. سوال من اینه که دوباره باید به شرکت مراجعه برای ثبت سهامم یا نه؟؟؟؟
پاسخ:
خیر


سوال:   
سلام چرا جواب من را نمی دهید؟ بارها سوال فرستادم دست کم حق شنیدن پاسخ که دارم. اگر آن سهام هدیه۳۰ درصد که به سهامداران داده شد را به تعهدنامه داران ندهید سود ۳۰درصد آن ها را هم ندهید این اجحاف به تعهدنامه دارانی می شود که واقعا گرفتارند.
پاسخ:
تعهدنامه داران می توانند در صورت تبدیل تعهد خود به سهام از ۳۰ درصد سهام هدیه برخوردار شوند.


سوال:   
سلام. آیا در تهران هم دفتری با اختیارات مشابه دفتر شاندیز وجود داره که امور سهامداران رو انجام بده؟؟
پاسخ:
اگر منظور شما اقدامات مربوط به ثبت سهام کسانی است که سهامشان در دفاتر ثبت شده، خیر باید به شاندیز مراجعه بفرمایید.


سوال:   
سلام. عوض۳۰درصد سود تاخیری که به تعهدنامه داران داده شد ۳۰ درصد سهام هدیه برای سهامداران اضافه شد. حالا آیا اگر من بخواهم تعهدنامه را به سهام تبدیل کنم آن ۳۰درصد هدیه را می دهید؟

پاسخ:
۳۰ سهام هدیه به شما تعلق می‌گیرد.

کوروش۹۴

یک مطلبی از ابتدای هجمه تا کنون مرتب از طرف همه از پهلوان بگیرید تا خود سهامداران واستاندار والان هیات مدیره جدید ,تکرار میشود که از پایه غلط است!!!! ودر عالم واقعیت جایگاهی ندارد!!!!!! اینکه همه با هم متحد بشیم ونفروشیم تا سهام افت نکند!!! شعار قشنگیست,اما بیشتر آدمو یاد شعار کشورهای کمونیستی میندازه که دهن پر کن اما توخالی و ناکارامدند!!!! منافع و شباهت شرایط,عملکرد رومیسازه,۱۳۰۰۰۰ نفر سهامدار داریم که هرکدوم شرایطش با دیگری متفاوته,چرا اونی که فقط سود پولش اینجاست نفروشه؟؟؟؟؟ مگه اینجا سوییس یا ژاپن هست که برای نفع جمع, اتحادی شکل بگیره!!!! در مورد جمله معروف مقدم که تو بورس قیمت رو بازار تعیین میکنه,درسته توی بورس نه اتاق سهام که جزوبورس نیست و نه شرکتی که بورسی نیست وگرنه سهامدار عمده داشت!!!,مقدم یا ناآگاهی و طبق گفته خودت از بورس چیزی نمیدونی یا داری باز هم جریان حق طلبی رو منحرف میکنی,اما ما با بیان واقعیت نمیگزاریم شما واقعیت رو وارونه جلوه بدهید!!!!!!با نابودی سرمایه اصلی شرکت که برندش بوده ,سهام پدیده افت فاحشی خواهد کرد و مسبب اون کل سیستم خطا کار است که بارها نام برده ام, حالا شما میخواید برند رو بازسازی کنید,اما با ناآگاهی ومهمتر از اون ناتوانی و بدون انگیزه ملی در مسیری اشتباه قدم بر داشتید,مالباختگان ستمدیده,این شوها ونمایشها برای بازگشت اعتماد وبه نوعی برند برای شماست,غافل از اینکه نه شما باور میکنید نه این که راهش اینه!!! برند پدیده در سطح جامعه باید درست بشه نه تو حباب در بسته خودش!!! همه اینکارها هیاهو داخل یک حباب در بستست و ارزش عملی خاصی نداره, ستادی که جرایمی بیش از آورده مردم به شرکت بسته,به فکر احیای برند است؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونچه که الان مشخص است ,تثبیت جرایم هزار میلیاردیست که با هیچ منطق ,حتی منطق زور هم جور در نماید!!!!!!!! کل آورده مردم در این ماجرا ۱۲۰۰ میلیارد تومن بوده از ابتدا و در یک قلم شهرداری شاندیز حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومن طلبکار شده !!!! از ابتدا قرار بوده پدیده پول مجوزات رو بده ودرستشم همینه,اما نه اینقدر که بستن ,نهایت یک دهم این ارقام به واقعیت نزدیکه وبقیش پول زور است!!!!!! واقعا نمایش خنده داری رو این آقای معاون وزیر راه انداخت و یه دفعه اومد و گفت جشن و شادی هورا ,جرایم تثبیت شد ,اونم با اما و اگر و خوشحال باشید مالباختگان!!!!!!!! مثل اربابهای قدیم که میزدن توگوش رعیت و میگفتن فلان چیز روبه ما بده(به ناحق) و اون وقت از رعیت میخواستند که سرآخر از ارباب تشکر هم کند!!!!

آوا

سلام بنده در سامانه سجام ثبت نام کردم و در بورس هم فعالیت دارم….این سهام پدیده چطور به دارایی های پرتفوی من اضافه میشه

علی

سلام.از سهامداران پدیده شاندیز هستم ک چندین سال قبل سهام خریدم.
حدود یک ماه شده ک در سجام ثبت‌نام کردم و احراز هویت شدم و کارگزاری مفید ثبت‌نام کردم.
ولی تو سایت سناپ و دارا ک میرم سهام ندارم و نشون نمیده.
تو کارگزاری هم ک تغییر کارگزار میزنم میگه درخواست شما ابطال شده.
لطفا بگید چیکار کنم ک بتونم سهاممو ببینم و بتونم خرید و فروش کنم
ممنون


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *