پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
با سلام و خسته نباشید..
برای جلوگیری از افت قیمت در اتاق مبادلات.. نمی توانید از ثبت هرگونه خرید و فروش پایین تر از قیمت پایه کارشناسی (۴۹۸۵) جلوگیری کنید..؟؟

پاسخ:
مبادلات به صورت توافقی و در قالب ایجاد صف های خرید و فروش انجام خواهد شد.


سوال:
سلام ،من ک تعهد نامه دارم ،گفته شد اگه به سهام تبدیل کنم ۳۰درصد سهام هدیه به من  تعلق میگیره ،من قبل از تعهد گرفتن ۲۰درصد سهام هدیه گفتم ایا باز هم ۳۰درصد سهام هدیه برام محاسبه میشه ،ممنون میشم پاسخ بدید.

پاسخ:
سهام هدیه تنها یک بار به هر سهامدار تعلق می گیرد.


سوال:
من تعدادی از سهامم را بعد ۸ دی ۹۳ خرید کردم اما نمیدونم توی سیستم ثبت شده یا نه. چرا تعداد سهام ثبت شده توی سیستم رو توی سایت نمیذارید که ببینیم اگه سهام ثبت نشده بیایم مشهد و اگه ثبت شده بیخود اینهمه راه رو نیایم؟ هم ما از کار و زندگی نیوفتیم هم سر شما بیخود شلوغ نشود. موقع ثبت اطلاعات سهامداران برای دریافت کد رهگیری تمرکز بر روی مشخصات فردی بوده

پاسخ:
پس از راه اندازی اتاق ثبت سهام امکان تماس تلفنی و اطلاع از این موضوع بصورت غیر حضوری وجود دارد.


سوال:
سلام . این بار چندمه سوال میپرسم و بی پاسخ ..
اولا : این پروژه با پول و سرمایه مردم ساخته شده و پروژه ی بسیار بزرگ و نمونه ای شد ولی متاسفانه خیلی مغرضانه زمین خورد.
الان صاحب کل مجموعه ی پدیده که با سرمایه مردمی ساخته شده چه کسی یا ارگانیه? این پروژه متعلق به کیه? چون سهامداران هیچ نقشی در هیچ کجاش تو این دو سال نداشتند.
دوما : بعداز تشکیل اتاق سهام تازه اول مشکلات سهامدارانه چرا شما که میدونین اینقدر اطمینان خاطر پوچ به مردم میدین.
صف های خرید و فروش صد و سی هزار نفری رو چه جوری میشه مدیریت کرد? چه تعداد خریدار لازمه .مطمانا هیچ شخص حقیقی حاضر به خرید سهام پدیده نمیشه.
لطفا به جای بازی کردن با پول مردم  و انجام کارای راحت تر همت کنید و کل پروژه رو به یک نهاد یا بانک دولتی واگذار کنید و از محل در آمد این فروش که دارای سود هم نیز هست هم پول مردم رو پس بدید هم الباقی پروژه رو تکمیل کنید.
پنج هزار میلیارد برای خیلی نهاد ها پولی نیست

پاسخ:
بارها اعلام شده که ۸۵ درصد از پروژه متعلق به مردم و ۱۵ درصد در اختیار هیات مدیره است.
اقدامات متعددی برای حفظ ارزش سهام انجام شده و با سرمایه گذاران متعددی برای خرید سهام رایزنی شده است. شروع ساخت و سازها در پدیده کیش و ساخت پدیده شاندیز با حداقل نقدینگی موجود. تلاش برای تامین وثایق و تخصیص کنسرسیوم بانکی و … از جمله این اقدامات است.
بخشی از مدیریت سهام توسط خود سهامداران و با مراجعه به هنگام برای فروش سهام صورت می پذیرد و در صورت راه اندازی اتاق سهام زیر نظر بورس. کارگزار بورس نیز بر این فرایند نظارت خواهد کرد. هیات مدیره هم در این خصوص اقدامات لازم را انجام خواهد داد.


سوال:
سلام.با گشایش اتاق مبادلات قیمت اولیه سهام چه مبلغی اعلام می شود؟!یعنی با چه قیمتی شروع می شود!؟

پاسخ:
تعیین هرگونه قیمت توسط هیات مدیره خلاف قانون است.


سوال:
با سلام
ما یکی از چکهایی که برای واحد اقامتی داشتیم طبق درخواستی که به آقای… دادیم وموافقت شد باسهام تهاترکردیم آیا برای  ثبت این مورد باید به دفترنقل وانتقال مراجعه کنیم؟

پاسخ:
چنانچه در دفتر ثبت شد خیر در غیر اینصورن نیاز به مراجعه حضوری می باشد.


سوال:
با سلام
لطفا پاسخ بدید
اگر اعلام قیمت از سمت هیت مدیره خلاف قانون است ،پس چرا قیمت ۴٩٨۵ تومن بصورت رسانه ای اعلام شد؟

پاسخ:
این قیمت توسط کارشناسان تعیین و توسط هیات مدیره پدیده اعلام شد. هیات مدیره در تعیین هیچ گونه قیمت برای سهام نقشی ندارد.

سید ... از تبریز

سلام ::: خاک بر سر ما که به رسانه ملی = صدا و سیما = اعتماد کردیم و با سر نوشت زن وبچه هایمان باز کردیم — خدای هست و ما خواهان روسوائی هر چه بیشتر این وزرای بی کفایت هستیم . با تشکر از شما

کوروش۹۴

با جدی شدن باز شدن اتاق سهام,و تعدیلات اخیر,اکثرا دست به ماشین حساب شدن تا ببینند چقدر سهام در این بازی نصیب اونها میشه!!!! با یه ضرب و تقسیم ساده میشه فهمید سهام برای هر کی چقدر افتاده و از اینجا به بعده که شرایط افراد مختلف میشه و این ذات پدیدست!!!! به نظرم اتاق مبادله سهام همچنان که در تماس با شرکت خودشون هم اذعان داشتند,متقاضی زیاد داره و برای عده ای که احتمالا اکثریت هم باشند بد نخواهد بود!!!! و مخالفت با این اتاق از منظر مالباختگان واقعیست و لا غیر!!!! کسانی که با سرمایه حداکثری زندگیشون و با قیمت بالا وارد شدند,یه مثال ساده میزنم,هموطنی ۱۰۰۰ تا سهام خریده با قیمت ۲۰۰۰ تومن در مقایسه با هموطنی که ۱۰۰۰ تا سهام خریده با قیمت ۱۲۰۰۰,بر اثر تعدیلات و جوایز ,اولی سهام براش ۳۵۰ تومن میفته و دومی ۲۶۰۰ تومن!!!!!!!!!! به نظرتون نفر دوم در مقایسه با نفر اول چقدر شانس به دست آوردن اصل پولش داره!!!! نگفتم سود,گفتم اصل پول!!!!!! یا شخصی که فقط سود پولش توی پدیدست یا سود سود پولش!!!! خوب هر چقدرم سهام روبخرن این بابا سود میکنه!!! پس متقاضی برای اتاق هست و خریدار هم هست و فروشندگانی که سود هم میکنند هستند و منطقیست که هم از باز شدن اتاق حمایت کنند و هم بفروشن وسود کنند!!! اینجا ایرانه و طبق قانون خودش باید رفتار کرد,من فقط روی سخنم با اون اقلیت مالباختست که فکر میکنند اتاق به نفعشون هست,هموطن از لحاظ سیستم ,تودر یک قمار شرکت کردی و بد شانس بودی که گران خریدی!!!! این تعبیریست که در پاسخ به ابهامات منطقی تو بازگو خواهند کرد!!! پس چرا پشت سر دیگران برای باز شدن اتاق سهام میدوی!!!! هموطن مالباخته اگر قرار باشه هر سهم رو ۴۹۸۵تومن بخرن که تو هم به اصل پولت برسی و هم سود ,۸۰۰۰میلیارد تومن نقدینگی لازمه!!!!!!,به نظرت با این وضع شدنیست؟؟؟؟ فرضا به قیمت هر سهم ۲۶۰۰ تومن به اندازه اصل پول شما هم بخرن بالای ۴۰۰۰ میلیارد تومن نقدنگی لازم است!!!! آیا باز هم شدنیست؟؟؟؟؟؟؟؟ اعداد با ما سخن میگویند ,احتیاج به وزیر و وکیل نیست که!!! اما بر فرض مثال,۵۰۰ بخرن,زیر ۱۰۰۰ میلیارد تومن نقدینگی لازم است و احتمال به سود رسیدن عده ای و رسیدن به اصل پول عده ای دیگر فراهم میشود و این با منطق سازگار تر است,با این علم و آگاهی این سوال از مقدم دایما تکرار میشود که قیمت ۴۹۸۵ تومن چی شد؟؟؟؟؟؟؟ و اون جوابی نداره و میگه ما دخالتی نداریم و بفروشی خودت ضرر کردی!!!! و عامل پایین اومدن قیمت شمایید!!! و صف فروش همگانی و خریدار برای این همه سهام تامل برانگیز خواهد بود !!!! و اینکه با ساخت و ساز و کنسرسیوم جلوی افت سهام را میگیریم( چرت ترین حرف ممکن)!!!! و از طرفی بر رایزنی با سرمایه گزارن تاکید دارد که در نبود مجوز و نوع دیدگاه کلی ستاد و دولت نسبت به پدیده که مردمی نیست,و نبود مزایده,جای تامل بسیار دارد!!!!!!!!!!!!

افزایش

آیا انجام افزایش سرمایه مثلا به همون میزان ۶ برابر و متعاقب اون بلوکه شدن سهام سهامداران می تونه به کنترل بازار (هجوم مردم برای فروش) و به دنبالش خرید زمان برای بهبود وجه شرکت و فراهم کردن نقدینگی ،در این مقطع کمکی بکنه؟

کوروش۹۴

در جواب هموطنی که از افزایش سرمایه گفته بود,افزایش سرمایه همین جوری نمیشه مثل کاری که اون آخر پهلوان میخواست کیلویی انجام بده!!!!! چندین روش داره که بحث تخصصی بورسی است که در حال حاضر اصلا پدیده شرایطشونداره,درضمن در مورد بلوکه کردن سهام که احتمالا اینها هم این کار را خواهند کرد و فقط قسمتی از سهامروافراد اجازه فروش خواهند داشت,باز هم بسته به ورود سرمایه گزار عمده دارد که الان وجود خارجی ندارد!!!!,چون پدیده الان زیر بار جرایم زوری رفته و حتی جالبه شهرداری شاندیز هم میگه من برای طلبم شریکم!!!!! و هزاران صاحب الان پدیده دارد,هر اتفاقی اگر بخواهد بیفتد منوط به ورود سرمایه گزار عمده هست,حتی اگر مقداری از سهام بلوکه شود هم, باقی رو به قیمت ۴۹۸۵ نمیخره سرمایه گزار عمده,چون سیل سهام پشت دروازه فروش معطل مانده و اصلا چرا باید سهامی که زیر هزار خیلیا خواهند فروخت رو یه سرمایه گزار به شرط قبول شرایط فعلی پدیده,خریداری کنه؟؟؟؟؟ بورسی در کار نیست و گرنه باید شرایط رو برای ورود سرمایه گزار عمده و خرید نصف سهم مردم به قیمت ۴۹۸۵ آماده میکردند,تمام دروغ است و در اتاق کذایی با خروج عده ای که در سودند و یا قیمت پایین براشون افتاده,تعداد افراد درگیر کاهش چشم گیری پیدا میکنه و باقی باید بمونند و با پول اونها در حقیقت اگر بنا بر ساختی باشه,انجام خواهد شد و سالها نمیتوانند خارج شوند و اسیر پدیده میشوند,متاسفانه دیدگاه دولت فعلی ,همونطور که وزیر گفت به موضوع پدیده ملی نبود و مالباختگان روطماع و ناآگاه نامیدند و برای همین در تثبیت جرایم غیر شرعی کوشیدند و در آخر موفق هم شدند!!!! تا نگاه این باشه ,اوضاع همینه,الانم شک نکنید به خاطر مسایل سیاسی این آقای معاون وزیر شاتار شوتوری میکنه که البته با واکنش منفی همراه بود ,چون مالباختگان جز تثبیت جرایم چیزی ندیدند و نگفتند قراره اموالتون زیاد شه,بلکه قراره کم بشه!!! الانم این دولت مستعجل است وارگانها تا بتونند از زیر بار مجوز در میرن,الان تمام گروههای سیاسی افتادن به جون هم و دارن اختلاسهای گذشترو وسط میکشن,وکسی جرات نداره موضوع پدیدرو تموم کنه,چون با عملکرد این دولت,مشخص نیست که باقی بمونه یا نه و ممکنه بعدیا بیان سراغ همینها که جواز دادن مثل بلایی که سر مجوزای داشته پدیده اوردن !!!!! و کلا موضوع پدیده سیاسی شده و کسی جرات ورود بهش نداره………………

زهرا

چه دیدگاهی با هزار بد بختی چندرقاز پس اتداز کردیم با دست خودمون تقدیم جناب پهلوان شد این جق بچه هامون بوده تو رو خدا کاری کنید همون پول خودمون رو برگردونید لا اقل سود نخواستیم

سید ... از تبریز

با سلام @ خانم زهرا اینها اگر پول خودمان رو بدهند کفاف بدهی که در این ۲ سال گرفتم رو نمیدهد — لطفآ عاقلانه فکر کنید و از طرف دیگر اینگونه پیشنهاد ندهیـــد. متشکریم

کوروش 96

مطمینا ریاست محترم قوه قضاییه پیگیر منافع سهامداران مظلوم پدیده هستند وکسانیکه با کمک صداوسیما سهام پدیده رو به ۱۲۰۰۰تومان رساندند وپولهاشون وبیرون کشیدند رو به سزای اعمالشون میرسونند در ضمن آقای پهلوان رو در دادگاه صالح وبیطرف محاکمه میکنند ودستهای پشت پرده که هزاران میلیارد از پدیده بیرون کشیدند رو رسوا می کنند

خرداد 96

مطمین باشید پول هست البته اگه اراده ای برا پرداخت پول مردم باشه وقتی ۴۹ درصدمشهد مال ۳۰۰۰میلیارد فروخته می شه آیا نمی تونن ۳۰۰۰میلیارد پول سهامداران پدیده رو پرداخت کنند تا مشکل مردم حل بشه وقتی به نماینده ای رای میدیم که مشهدی نیست ……… اونم دغدغه ای برای رفع مردم این شهر نداره وتمام دغدغش حزبشه ومنافع خودشه وحزبش .


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *