اعلام فراخوان ثبت نقل و انتقال سهام پدیده

اعلام فراخوان ثبت نقل و انتقال سهام پدیده

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل گروه شرکت های پدیده از فراخوان ثبت نقل و انتقال سهام خبر داد.

به گزارش اخبار پدیده، دکتر علی حامدمقدم بیان کرد: از آنجا که برخی سهامداران بدون ثبت در دفاتر قانونی شرکت نسبت به نقل و انتقال خود به دیگران به صورت قراردادی، وکالتی و … مبادرت نموده اند بدین وسیله از کلیه خریداران و فروشندگان این گونه سهام دعوت به عمل می آید تا به منظور ثبت قانونی نقل و انتقال و تکمیل بانک اطلاعاتی به آدرس شاندیز- پروژه پدیده- ساختمان قلعه بر اساس زمانبندی مراجعه فرمایند.

وی در خصوص زمان بندی فوق الذکر اظهار کرد: این زمان بندی بر اساس حروف الفبای نام خانوادگی فروشنده تنظیم و بدین شرح اعلام شده است:

آ-الف، شنبه ٢۵ و یکشنبه ٢۶ دی ماه
ب-پ دوشنبه ٢٧ و سه شنبه ٢٨ دیماه
ت-ث چهارشنبه ٢٩ و پنجشنه ٣٠ دیماه
ج-چ شنبه ٢ و یکشنبه ٣ بهمن
ح-خ دوشنبه ۴ و سه شنبه ۵ بهمن
د-ذ-ر-ز-ژ چهارشنبه ۶ و پنجشنبه ٧ بهمن
س-ش شنبه ٩ و یکشنبه ١٠ بهمن
ص-ض دوشنبه ١١ و سه شنبه ١٢ بهمن
ط-ظ-ع-غ چهارشنبه ١٣ و پنجشنبه ١۴ بهمن
ف-ق شنبه ١۶ و یکشنبه ١٧ بهمن
ک-گ دوشنبه ١٨ و سه شنبه ١٩ بهمن
ل-م-ن چهارشنبه ٢٠ و پنجشنبه ٢١ بهمن
و-ه شنبه ٢٣ و یکشنبه ٢۴ بهمن
ی دوشنبه ٢۵ و سه شنبه ٢۶ بهمن

افراد باقی مانده نیز در روزهای چهارشنبه ٢٧، پنجشنبه ٢٨ و شنبه ٣٠ بهمن مراجعه فرمایند.

حامدمقدم با بیان اینکه افراد باید در ساعت اداری مراجعه نمایند، تصریح کرد: بر اساس این فراخوان فقط نقل و انتقال سهامی انجام می شود که طرفین به اتفاق و یا نماینده قانونی آن ها در دفتر سهام شرکت حضور داشته باشند. ضمنا همراه داشتن اصل شناسنامه و اصل کارت ملی طرفین و اصل مدرک قانونی مبنی بر نقل و انتقال به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی وکیل در هنگام ثبت نقل و انتقال ضروری است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل گروه شرکت های ادامه داد: هر گونه خرید و فروش سهام بایستی با اطلاع امور سهام شرکت بوده و در دفتر سهام ثبت شود . بدیهی است در صورتی که شخصی سهام را خریداری نماید که توقیف و یا سایر محدودیت ها برای سهام مزبور وجود داشته باشد موجبات ضرر و زیان متوجه خریدار سهام می گردد که شرکت در این باره مسئولیتی نخواهد داشت.

وی گفت: با انتقال رسمی سهام تمامی منافع و حقوق مربوطه نیز منتقل و هر گونه امتیاز یا حقوق قابل واگذاری مربوط به گذشته و آینده به خریدار تعلق خواهند گرفت.

حبیب ملت

می خواستم سوال کنم چگونه یک مدیر دولتی وانتصابی می خواهد ازحقوق سهامداران دفاع کند!؟ با توجه به اینکه هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیرد !؟ ایشان حقوق خود را ازکجا دریافت می نمایند بل تشکر از روابط عمومی انتصابی پدیده !؟

کوروش۹۴

در پستهای قبلی در مورد اتاق سهام صحبت بسیار شد,خدمت دوستان عرض کردم که با چند روز این ور واون ور باز میشه,البته اگر طبق حرفها یدین پرست قصدشون اینور سال بود,باید به مرد ماطلاع میدادن برای گرفتن کد بورس که آماده باشند!!! از اونور اتاق سهام مندر اوردیست و اگر جزو بازار توافقی هم بود باید اطلاع رسانی در بورس میشد وکلا اطلاعات اولیش میرفت روی سایت سازمان بورس ,اما هیچ خبری نیست که عموم سرمایه گزاران بورسی بدونند چنین سهامی قرار هست باز شه!!! وبعیده جز سایت بورس وخرید وفروشش باشه و به نوعی بازار رودارن از این بلای خانمان سوز یعنی سهام پدیده دور نگه میدارن!!! هرچند تا مدتها کسی فریب نمیخوره!این آخرین تکه پازل معمای پدیدست!!! عملنا بعد بازگشایی,موضوع پدیده تا اونجایی که به مردم مربوط میشه,پایان یافتست!!میگن شما سهامدار بودی ,اینم بازار قانونی خرید و فروش,چندوچونش به ما مربوط نیست,اصلا غیر قانونی است که هیات مدیره ومسوولین در قیمت سهام دخالت کنند!!! حالا از ۵۰۰۰به ۱۰۰ تا تک تومنی هم برسه,ما اجازه دخالت نداریم!!! در کنار این موضوع,بحث مهمی هم مطرح میشه,قبلا در پاسخ این پرسش اساسی که چرا پدیدرونمیفروشید و تعهدانامه هاویا سهامروتسویه نمیکنید,میگفتن جواز نیست ونمیشود,خوب الان هست,چرا مزایده برگزار نمیشود؟ جز این است که هنوز هم مجوزات ناقص است واستخوان لایه زخم باقی گزاشتید واختلافات عمیقی بین مسولین ودستگاهها با پایان قدرت دولت درگرفته,یا اینکه چطور است تعهدانامه خریداری ندارد,اما اتاق سهام دایر میشود!! قاعدتا وقتی اتاق سهام باز میشود بدون خریداربی معنیهست,تعهدنامه وسهام یک معنی میدهند,چگونه وقتی تعهدنامه خریدار ندارد,سهام داشته باشد؟؟؟؟؟ علل گوناگونی این تناقضات میتواند داشته باشد,تعهدنامه در حقیقت همان سهام به قیمت ۵۰۰۰ است که با قبولش متعهد به پرداخت میشوند,اما در اتاق سهام تنها چیزی که اصلا نیست تعهد است!!! اتاق برای این مورد توجه است که ۵۰۰ تومن هم عده ای میفروشند و کسی نمیتواند حرفی بزند!!! قانون فقط اینجاعمل میکند وهیات مدیره سکوت خواهند کرد!!!متاسفانه راه عادلانه,قانونی و درست در این مسیر که همانا هیات تسویه بود طی نشد وسالها پشت سالها وعیدها پشت عید,مالباختگان باید نظاره گر باشند!!!

یا لثارات

مشخص است که دولت میخواد با وقت کشی ووعده ووعید دهه فجرروپشت سر بگذاره !؟ تجمع مقابل مجلس وقوه قضاییه وساختمان دولت چاره کاره!؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *