تشکر شوشتری از مدیرانی که برای حل مشکلات پدیده تلاش می‌کنند

تشکر شوشتری از مدیرانی که برای حل مشکلات پدیده تلاش می‌کنند

دکتر سیدمحسن شوشتری در نامه های جداگانه ای به معاونان اقتصادی و عمرانی وزیر کشور، استاندار خراسان رضوی، رییس کل دادگستری استان، دادستان مشهد، معاون دادستان و بازپرس شعبه ۲۰۹ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، مدیرکل اطلاعات استان، رییس سازمان بازرسی استان، معاونان  عمرانی، امور اقتصادی استانداری، مدیران کل دفاتر اقتصادی و شهری استانداری ، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت کشور، مدیرکل دفتر فنی وزارت کشور و سایر اعضای ستاد تدبیر استان از تلاشهای آنها برای حل مشکلات سهامداران پدیده تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این نامه آمده است:

به‌پاس قدردانی و حق‌شناسی از حضرت‌عالی که با تلاش و جدیت و دلسوزی هر چه تمام‌تر ، در رفع مشکلات شرکت پدیده و به‌ویژه در اخذ پایانکارمجموعه عظیم تجاری و اداری اهتمام ورزیده‌اید ، به نمایندگی از هیئت‌مدیره محترم و انبوه سهامداران و ذینفعان عزیز ، صمیمانه‌ترین درودها و تحیات را به محضرتان ابراز می‌دارم .

یقیناً برکات ناشی از تحقق این مهم که ایجاد انگیزه و بازگشت اعتماد عمومی ، از جنبه مشارکت مردمی و احیای فرهنگ اقتصاد مقاومتی، بخش کوچکی از آن بشمار می‌رود ، لوح زرین دیگری است که به کارنامه افتخاراتتان افزوده‌شده است .

امیدوارم با تداوم مساعدت‌های حضرت‌عالی و مسئولان محترم نظام ، شاهد رفع سایر مشکلات این مجموعه در آینده نزدیک باشیم .

سهامدار

میگن به مرگ بگیر تا به تب راضی بشن…آخه یکی نیست به این بگه، بابا پول زور از ما سهامدارها گرفتن!!!!!! باید عزا بگیریم.. چرا نمی فهمی.. تازه با این کار بقیه ارگانهای حروم خور هم فهمیدن که میشه از این گوشت قوربونی سهمی گرفت… البته شوشتری که از جیب باباش نداد از مال من بدبخت سهامدار داره میبخشه…

کوروش۹۴

قاجارها !!!!! با خوندن مطالب شوشتری از دیروز تا امروز بیشتر قاجارها تداعی میشوند,مجیزگویی و تملق و حرف و مسایل اینچنینی,به قول جناب سهامدار از کیسه خلیفه میبخشند و تبریکشم به هم نثار میکنند!!!باور کنید از صدتا فحشم بدتره اینکار شوشتری,نوعی دهن کجیست به مالباختگان ,میگه مالتونو ارگانها بالا کشیدن و یه لیوان آبم روش,چیرو دارید تبریک میگید؟ بیچارگی دوسالهمالباختگانرو؟؟؟ قساوت قلبی که نشان دادید نسبت به عجز و لابه مالباختگان؟؟؟ نماینده مقصودی گفت اکثر این جرایم غیر شرعیست,مشخصه زیاده,۲۰ درصد ارزش کل مجموعه ,جریمه و جوازش بشه,هر چی باشه ودر گرانترین مکان تجاری ایران هم باشه ۲۰ درصد از ارزش نمیشه!!!!اینا اومدن وسط کار تموم نشده و برای همینایی که ساخته شده طلب ۲۰درصد جریمه کردن!!! مبارکشون باشه واقعا!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *