حامدمقدم: امکان صدور استعلام‌های پروژه‌های پدیده در کوتاه‌مدت وجود ندارد

حامدمقدم: امکان صدور استعلام‌های پروژه‌های پدیده در کوتاه‌مدت وجود ندارد

سخنگوی گروه شرکت‌های پدیده با اشاره به ایراد شهرداری شاندیز مبنی بر اینکه صدور پایان کار  پروژه‌های پدیده نیازمند صدور برخی استعلام‌هاست، اظهار کرد: امکان صدور استعلام‌های پروژه‌های پدیده طی یک هفته وجود ندارد.

علی حامدمقدم در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خراسان، با بیان اینکه در همان جلسه ستاد تدبیر استان در یکم دی ماه همه دستگاه‌ها حضور داشتند و شهرداری شاندیز نیز با وجود اشراف به اینکه امکان صدور این استعلام‌ها در مدت کوتاه وجود ندارد، صورت جلسه را امضا کردند و برای صدور پایان کار پروژه‌های پدیده به ما قول دادند.

وی ادامه داد: ما اگر این استعلام‌ها را در اختیار داشتیم، نیازی به تشکیل ستاد تدبیر استان نبود. ما برای حل معضلات پدیده نیازمند تمهیدات فرااداری هستیم چرا که در غیر این صورت قطعا حل مشکلات پدیده چند سال زمان می‌برد. ستاد تدبیر استان به دلیل مشکلات حاد سهامداران این مجموعه تشکیل شده است.

حامدمقدم تصریح کرد: جلسه ستاد تدبیر استان یک جلسه قانونی بوده و مصوبات آن لازم‌اجراست. همه کسانی که در این جلسه صورت جلسه را امضا کرده‌اند، به این امر اشراف داشته‌اند که اخذ استعلام‌ها زمان‌بر است وگرنه چرا باید ستاد تدبیر برای حل مشکل پدیده وارد عمل می‌شد.

سخنگوی گروه شرکت‌های پدیده اضافه کرد: در این جلسه معاون وزیر کشور نیز حضور داشت و این جلسه برای مصلحت و تدبیر حل مشکلات پدیده برگزار شد. البته شهرداری شاندیز نیز مساعدت‌های لازم را با ما داشته اما روال صدور استعلام‌ها زمان‌بر بوده و قرار بود با مساعدت شهرداری شاندیز محملی قانونی برای حل مشکلات پدیده فراهم شود.

وی تاکید کرد: قرار نبود صدور پایان کار مشروط به صدور استعلام‌ها شود بلکه ما متعهد شدیم در بازه زمانی مشخص این استعلام‌ها را در اختیار شهرداری قرار دهیم.

علی

دستهای در کار است که از طرف ارگانی مثل شهرداری و بهانه ای مثل استعلام و از تریبونی مثل دهقان مانع از به سرانجام رسیدن پدیده شوند

کوروش۹۴

استیصال وانفعال دو ساله مالباختگان باعث شده, عمده خشمشون رونثار دهقان کنند,دهقان که نسبت به ستاد تدبیر و دولت و دادستانی کاری نکرده!!!!! دهقان فقط سهم طرفدارانش رو از جرایمی که همین ستاد به ناحق درست کرده میخوا!!!!,دهقان تو این ماجرا یه عامل درجه ۳ هم در دشمنی حساب نمیشه,از اولم این آدم حزب باد بود,الانم فرض بر مثال اوضاع تغییر کنه حرف دیگه ای میزنه,کلا نمایندگان یا قدرت اجرایی ندارند یا اگر دارند به هر دلیلی استفاده نمیکنند,یه سری جرایم غیر شرعی روبرای پدیده تثبیت کردند و در این ولوشو که بانک مرکزی پول موسسات را پس نداد وشک نکنید ریالی هم نه از بابت وام یا غیره به پدیده نمیدهد,تنها راه نجات پدیده خود پدیده بود, که سیستم خطاکار ازقوه قضا بگیرید تا دولت,همچون گردنه گیران راه را بر پدیده بستند,مجوز ندادند و سند ندادند و مزایده نگزاشتند تا مالباختگان فرار کنند!!!!حالا دهقان حرفی نمیزنه که,میگه ستاد مالی که تثبیت کردی روداری ناعادلانه تقسیم میکنی!!!!همین,مالبختگان فکر میکنند با نامه زدن دهقان دچار بحران شدند؟؟؟؟؟ بحران همین جرایم زوری وکلا تفکریست که بر دولت حاکمه,موسسه مالی دیگه هم در این چند روز به زمین خورد ,هرچی اینا بیشتر بشن عرصه بر پدیده تنگ تر میشه ومیره آخر خط,پدیده گیتی پسند دوم هست متاسفانه ,راه حل فقط در بسته شدن پدیده هست,بارها گفتم,زمان این روثابت میکنه,اگر پدیده باز وظاهرا فعال باشه,صدای مالباختگان در هیاهوی سایر مالباختگان توکشور گم میشه ,اونم تومشهد که کسی جرات نداره جیک بزنه,پدیده تعطیل بشه,ثمرات زیادی داره,ستم روا شده ,نمود پیدا میکنه, گیتی پسند همین شد,الان بسیاری از تولیدات آب وفاضلاب ساختمانی کشور توهمین گیتی پسند تولید و حتی صادر میشه!!! اما اثری از مالباختگانش نمونده,چون یه پولی درمیادو و خرج چندهزار کارگرش میشه و مثل سایر واحدهای تولیدی معلوم نیست سود میده آخر یا ضرر!!! خودشون میگن رو به جلوهستیم ودر کنارش چند تا تیمورزشی هم دارند!!!,اما بحث فقط بیکار نشدن عده ای با پول بقیه بود!! در اصل باید پیچهای کارخونشم باز میکردن و میفروختن با املاکش تا پول مردمرو بده, اما ستادی از تدبیر اونجا هم تشکیل شد و کار مالباختگان رو تموم کردند!!!راه راه گیتی پسند و سرانجامی تلخ تر از اون نصیب پدیده شد,استیصال و به فنا رفتن زندگی قبول,.اما آیا سیستم خطا کار با قسی القلبی خاصی که در این مورد نشون داد,متاثر میشه از زندگیهای نابود شده؟ مگه دوسال زن و مرد ضجه نزدن؟ آیا نگاهی هم از بالا به پایین انداختند؟ البته برای بعضی این قساوت قلب عجیب نبوده و نیست, تنها حسن این داستان ,آگاهی اون بخشی از اجتماع بود که این قساوت رو باور نداشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *