در یک جلسه ۶ ساعته در وزارت کشور؛ روند اجرای مصوبات کارگروه ویژه پیگیری مسائل پدیده شاندیز بررسی شد

در یک جلسه 6 ساعته در وزارت کشور؛ روند اجرای مصوبات کارگروه ویژه پیگیری مسائل پدیده شاندیز بررسی شد

نشست مشترک اعضای هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز با معاون اقتصادی وزیرکشور و رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز، امروز ۲۶ دی ماه در محل وزارت کشور برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور دراین جلسه که بیش از(۶) ساعت به طول انجامید و علاوه براعضای هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز و معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور، معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع و مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی (بعنوان عضوستاد تدبیراستان) نیزحضورداشتند، روند اجرائی شدن مصوبات دوماهه قبل کارگروه ویژه مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

بنابراین گزارش بررسی وتصمیم گیری درخصوص موضوعات مهمی چون : “تنظیم و ارائه گزارش حسابرسی عملکرد شرکت در سال به منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۴″، “رفع اختلافات ومشکلات فی مابین شرکت با وزارت نیرو (سازمان آب منطقه ای) و وزارت جهاد کشاورزی(سازمان امور اراضی)”، “پیگیری های انجام شده در راستای بخشودگی جرائم مربوط به بدهی شرکت به سازمان های امور مالیاتی وتامین اجتماعی”، “راه اندازی اتاق مبادلات سهام شرکت”، “نحوه بارگذاری واحداث اِلِمان های پروژه پدیده شاندیز” و ” اعطای تسهیلات بانکی (۵) هزار میلیارد ریالی از سوی کنسرسیوم بانکی، ازجمله محورهای بحث و بررسی در جلسه امروز کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز محسوب می گردد.

دراین جلسه همچنین؛ گزارش دقیقی از میزان دارائی های شرکت، اعم از موجودی های ریالی نزد بانکها و موسسات مالی واعتباری، لیست اموال ودارائی های شرکت (در داخل و خارج از پروژه و در سطح کشور) وهمچنین اهم بدهی های شرکت به اشخاص حقیقی وحقوقی، توسط اعضای هیات مدیره به جلسه ارائه و متعاقباً تمامی راهکارهای قانونی موجود برای حل مشکلات مربوط به آن دسته از سهامداران شرکت و دارندگان تعهدنامه که به دلایلی قادر به ادامه همکاری با شرکت و مشارکت دراجرای پروژه های درحال احداث نمی باشند (بویژه معسرین)، در چارچوب ضوابط و مقررات مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

با توجه به رفع بسیاری ازموانع موجود درمسیر فعالیت قانونی شرکت طی دوماه گذشته و فراهم شدن زمینه آغازعملیات اجرائی پروژه های شرکت پدیده شاندیز و همچنین ضرورت آغاز تبلیغات عمومی قانونی و رسمی، مقرر شد هیات مدیره شرکت برنامه زمانبندی مربوط به آغاز مجدد فعالیت اجرائی پروژه پدیده شاندیز و همچنین فرآیند از سرگیری برنامه های تبلیغاتی برای جذب سرمایه گذار، خرید وفروش سهام و… را، جهت برنامه ریزی لازم وانجام اقدامات قانونی مورد نیاز بعدی و نهایتاً هماهنگی با وزارت کشور، به ستاد تدبیر استان اعلام نماید.

همچنین دراین جلسه مقرر شد تا هیات مدیره شرکت، طی چند روز آینده گزارشی از اقدامات انجام شده در رابطه با جذب سرمایه گذار و سایر روش های تامین مالی برای اتمام پروژه های در دست اجرای شرکت را به همراه برنامه زمانبندی آتی خود دراین خصوص، به ستاد تدبیر استان و وزارت کشور ارائه نماید.

از دیگر مصوبات این جلسه می توان به تاکید جدی برضرورت شفاف سازی واطلاع رسانی مناسب از آخرین وضعیت اقدامات وپیگیری های شرکت اشاره نمود که درهمین راستا مقرر شد تا یک نفر از اعضای مطلع هیات مدیره شرکت و ترجیحاً مدیرعامل، طبق برنامه زمانبندی مشخص و از قبل اعلام شده (حداقل هفته ای یک روز)، گزارش دقیقی از اقدامات شرکت درطول هفته را به همراه پاسخ به سوالات و ابهامات مطرح شده از سوی تمامی ذینفعان شرکت، در بازه زمانی مذکور اطلاع رسانی نماید.

کوروش۹۴

همانطور که خدمت هموطنان قبلا عرض شد,نتیجه جلسه امروز ,جلسه ای خواهد بود بابت پیگیری جلسه امروز!!!!!! سیکلی معیوب که دوسالیست گریبان شرکت پدیده یا بهتر است بگوییم مالباختگان آنرا گرفته!!! از طرفی مشخص است که وقتی دوسال وقت طلایی روسوزاندند همین آقایون در یک جلسه ۶ ساعته که چه عرض کنم ۶۰۰ ساعته هم نتیجه ای نخواهند گرفت,زمان به اندازه کافی در اختیار آقایان بود اما خیانت کردند به مردم ,ومالباختگان همچنان بهت زده به اقدامات ناشیانه و ضد ملی و بعضاعجیب وغریب اینها نگاه میکنند,حرفهایی عجیب واقداماتی عجیب تر!!! هیات مدیره منتظر تصمیم ستاد است و از آن جالب تر ستاد منتظر پیشنهاد هیات مدیره!!!!!! خنده داره واقعا,ستاد میگه منتظر پیشنهاد واقدامات هیات مدیره است تا اونا هم بیان گزارش هفتگی بدن!!! چرا راستش رونگفتید دوباره!!چرا باز پشت دروغ پنهان شدید,بگید برند پدیده نابود شده ,حالا روتون نمیشه بگید شما نابودش کردید حرف دیگریست,قیمت این برند شاید بیش از داراییهاش میشد در اینده نزدیک!!!!!! که شما نابودش کردید,بگید ۱۰۰۰۰ میلیارد تومن نقدینگی برای بازسازی لازمه وچنین پولی نیست واگرم میشد که باشه ما در این دو سال با ناآگاهی و طمع,راه اونورو بستیم,بگید باید سیستم پدیده وارونه بشه واز شکل مردمی به دولتی در بیاد و سیستم دولتی پذیرای چنین پروژه ای نیست که اگر باشه اول میره کارهای ناتوان خودشو تموم میکنه!!!!! بگید به مردم که سر کار هستن,متاسفانه با نزدیک شدن به پایان کار دولت تدبیر!!!!!! وبا اختلافات درون سازمانی خودشون وولوشو ای که در آخر کار بوجود اومده ومهمتر ازاون نظریه اصلی دولت بر طماع بودن ونادان بودن سهامداران پدیده که از روز اول مطرح کردند ,بعد دوسال همچنان پدیده ومالباختگان اندر خم یک کوچه اند!!!!!!!!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *