دستور جدید وزیر کشور برای تعیین تکلیف فوری وضعیت ۶۳۵۲۵ نفر از دارندگان تعهد نامه پدیده شاندیز

دستور جدید وزیر کشور برای تعیین تکلیف فوری وضعیت 63525 نفر از دارندگان تعهد نامه پدیده شاندیز

دین پرست از دستور شب گذشته دکتر رحمانی فضلی به کارگروه ویژه پیگیری مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز، مبنی بر تعیین تکلیف فوری وضعیت (۶۳۵۲۵) نفر از دارندگان تعهد نامه شرکت پدیده شاندیز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور؛ از دستور شب گذشته دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به کارگروه ویژه پیگیری مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز، مبنی بر تعیین تکلیف فوری وضعیت (۶۳۵۲۵) نفر از دارندگان تعهد نامه شرکت پدیده شاندیز خبر داد.

دین پرست گفت: بدنبال تعیین تکلیف و تبیین فرآیند لازم به منظور رفع قانونی بسیاری از مشکلات عمومی موجود در مسیر آغاز بکار مجدد فعالیت های قانونی شرکت پدیده شاندیز و همچنین الزامات مورد نیاز برای تحقق این امر طی حدوداً ۴۰ روز گذشته، اکنون کارگروه ویژه در حال بررسی و احصاء مشکلات اختصاصی و اتخاذ تمهیدات مناسب برای تعیین تکلیف این دسته از مشکلات می باشد.

رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز در این خصوص اضافه نمود: براساس اطلاعات دریافتی و متعاقباً بررسی های اولیه و برگزاری جلسه ای چند ساعته با مدیرعامل شرکت پدپده شاندیز در روز گذشته مورخ ۱۴/۱۰/۱۳۹۵، مشخص گردید که در بازه زمانی خاص آذر ماه سال ۱۳۹۳ لغایت بهمن ماه سال ۱۳۹۴، شرکت پدیده شاندیز اقدام به خرید سهام متعلق به تعداد ۶۳ هزار و۵۲۵ نفر از سهامداران آن دوره که حدوداً معادل (۴۷) درصد از کل سهامداران آن برهه برآورد می گردند، نموده است و در قبال آن، برگ تعهد مشخصی را با در نظر گرفتن (۳۰) درصد سود سالیانه و در سررسید هشت ماهه، در اختیار فروشندگان سهام قرار داده است و شرکت به دلیل شرایط ویژه ای که تاکنون داشته، موفق به تسویه حساب با این گروه از هموطنان عزیز نشده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، در پایان اعلام نمود گزارش تکمیلی این موضوع، شب گذشته به استحضار دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور رسید و حسب دستور موکد ایشان مقرر شد، تا استاندار خراسان رضوی، بعنوان رئیس ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی، دراسرع وقت و در یک مهلت زمانی معین، نسبت به برگزاری جلسه ستاد موصوف و یا دیگر جلسات مورد نیاز اقدام و با بررسی تمامی جوانب امر و به ویژه جنبه های حقوقی‌ موضوع، ‌تمهیدات لازم را به منظور احقاق حقوق قانونی فروشندگان سهام و دارندگان تعهدنامه های مورد اشاره تدارک نماید، که در همین راستا نیز، شب گذشته ابلاغیه مورد نظر به استانداری خراسان رضوی منعکس و ابلاغ شده است.

دین پرست در ادامه؛ ضمن اشاره به همدلی مثال زدنی حاکم بر ستاد تدبیر استان خراسان رضوی و اهتمام جدی اعضای آن ستاد و مدیریت شایسته استاندار، اظهار امیدواری نمود که انشاالله این موضوع نیز همچون سایر موارد، با تدابیر مناسب و تمهیداتی که در اولین زمان ممکن از سوی ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی اتخاذ می گردد و همچنین با اطلاع رسانی مناسب و منظمی که از سوی مدیران شرکت صورت خواهد پذیرفت، حل و فصل و شفاف سازی شود و انشاالله دارندگان تعهدنامه شرکت پدیده شاندیز، در اولین فرصت ممکن، به حقوق قانونی خود برسند.

کوروش۹۴

خودگویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی!!! رحمانی فضلی ارجاع داده به استاندار مشهد!!! استاندار چه ها که با مالباختگان نکرد!!! یکسال به پهلوان فرصت داد و بر تعهدنامه ها مهر تایید کوبید در صورتی که میدونست پهلوان دست بسته نمیتونه تعهدی رو پاس کنه ,یکسالو که شیرین سوزوند اومد و در شهریور ۹۴ بیانیه دروغین رو علم کرد و از سرمایه گزاران در صفی حرف زد که هیچ وجود خارجی نداشته و ندارند!!! جالبه مقدم هم روش ایشون رو یاد گرفته!! و هر کی ازش میپرسه میگه محرمانست!! یا هستن اما بدون مجوز نمیان!! باید دید مقدم حالا چی میخواد بگه!!! استاندار در شهریور ۹۴ جریان حق طلبی که در مشهد شکل گرفته بود رو خوشکوند با زور و ریا!!! آنچنان که دیگه کسی دم نزد اونجا!! بعدشم با قساوت خاصی که در مورد عللش میشه کتاب نوشت!!! گوشه چشمی هم مانند وزیر و سایر مسوولین به مالباختگان ننداخت!!!حالا این آقابیاد تعیین تکلیف کنه تعهدنامه هارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعیین تکلیفی نداره که ,راه همون راه اولیست,شما باید مقدمات مزایدرو فراهم میکردید تا بعد مجوزات به فروش بره پدیده!!! و نه تنها تعهدنامه داران بلکه سهامداران هم تسویه شن طی زمان و خداحافظ!!! شما رو سباه شدید در بزرگترین حرکت سرمایه گزاری مردمی و دوباره برگشتید به ورود دولت و بانکها,هدف پدیده و شرکتهای اینچنینی ,کار با سرمایه های خرد است,به ضرر مملکت کار کردید ومردم رو هم سوزاندید!!!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *