دستور ویژه رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی به دادستان مشهد برای رسیدگی به پرونده پدیده

دستور ویژه رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی به دادستان مشهد برای رسیدگی به پرونده پدیده

 رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دستگاه قضایی با تمام قوا پیگیر استیفای حقوق عمومی و خصوصی “پدیده” است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به‌نقل از روابط‌عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان‌رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین علی مظفری در پی انتشار نامه نماینده مردم طرقبه شاندیز و چناران در مجلس؛ دستورات ویژه‌ای خطاب به دادستان مشهد صادر کرد.

رئیس شورای قضایی استان و رئیس‌کل دادگستری خراسان‌رضوی در پی انتشار نامه دهقان، نماینده مردم طرقبه شاندیز و چناران در مجلس اظهار داشت: مجموعه قضایی استان از ابتدای طرح مباحث شرکت پدیده شاندیز با حساسیت و دقت فراوان و با هدف محافظت از حقوق سهامداران و همچنین رعایت حقوق دولتی تمامی تلاش خود را در چارچوب قانون به کار بست.

وی افزود: بحمدالله در این زمینه اقدامات خوبی در جهت حفظ حقوق سهامداران به انجام رسید و از ورود خسارت‌های بیشتر به اموال سهامداران پیشگیری به عمل آمد که در غیر این صورت امروز این پرونده ابعاد بسیار وسیع‌تری می‌داشت.

مظفری با اشاره به نامه اخیر نماینده مردم طرقبه شاندیز و چناران که حاوی مسائل و بیان‌کننده نگرانی‌هایی است؛ ضمن تقدیر از پیگیری‌های انجام شده گفت: دستورات اکیدی خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مشهد در زمینه پیگیری ویژه مسائل مطروحه صادر شده و از وی خواسته شده تا از طریق برگزاری جلسه فوق العاده ستاد تدبیر استان نگرانی‌های مطرح شده و مسائل مورد بحث را از طریق انجام کار کارشناسی، بررسی و نسبت به رفع و توجیه اطراف مسئله اقدام کنند.

وی با تقدیر از دادستان عمومی و انقلاب مشهد خاطرنشان کرد: در ماجرای پرونده پدیده، دادستانی با شجاعت در چارچوب قانون و با هدف حفظ منافع عمومی اقدام و امیدواریم این تلاش‌ها به نتیجه مطلوب نهایی برسد.

مظفری همچنین با اشاره به اقدامات ستاد تدبیر استان خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات انجام شده برای حل مشکلات مسئله پدیده در چارچوب این ستاد انجام شده و ان‌شاء‌الله دستگاه قضایی با تمام توان در راستای استیفای توأماً حقوق عمومی و خصوصی پای کار خواهد بود.

رضا

این مرد یکی از عوامل بحران پدیده است به این دلیل که وقتی که دادستان صادقی به مردم هشدار داد ازبرخی شرکتها (بخاطر حبابی بودن قیمت سهام) سهام نخرند همین مظفری بعد ازچندروز اعلام کرد منظور دادستان شرکت پدیده نبوده ولذا سبب شده عده بیشتری ازمردم اقدام به خریدسهام باقیمت حدود۱۲هزارتومان کنند!!متاسفانه تاکنون هیچکس از او دراین باره سوال نکرده واو هم به سهامداران مالباخته پاسخی نداده بلکه خودش را طرفدار سهامداران قلمداد میکند!!!اکنون هم با این دستوری که به دادستان مبنی بر پیگیری موضوع پدیده داده معلوم نیست این اختلاف جدید پیش آمده چقدر زمان هدرداده وحل مشکل سهامداران مظلوم را به تاخیربیندازد.

کوروش۹۴

هیاهو برای هیچ!!!! قبلا هم گفتم,گاهی در عین ناخوشایندی اخبار ,مطالب خنده دار میشود!!! واقعا خنده دار و تعجب برانگیز نیست,بعد دوسال ولوله ای در مقصرین اصلی این ماجرا برپا شده؟؟؟؟؟ نامه دهقان بار دیگر خشم فروخفته مالباختگان رو برانگیخت ,بارها گفتم اگر توان اجرایی به دست مالباختگان بود,شیرینی انتقام و مجازات خاطیان کم از بازگشت سرمایشون نبود!!! اما فعلا که پیاده هستند و قلم و زور به دست دشمن است!!! مالباختگان توجه کنند او تنها نیست!!! مجموعه مقصرین از دادستانی تا ستاد و دولت و ارگانها به این نتیجه رسیده اند که زمان تقسیم غنایم و تکه تکه کردن شکار پدیده است!!! بیش از این بشود برایشان فایده ندارد!!! پس تصمیم به تقسیم گرفتند و در این بین همچون کفتارها و درندگان بر سر پدیده به جان هم افتادند!!!به همین سادگی!!! اکثر ارگانها به کمک معاون وزیر و هیات مدیره پدیده جرایم خویش رو تثبیت کردند و مال نداشته ای رو صاحب شدند ,حالا درگذر زمان بهش میرسند ,رقمهایی مثل ۵۰۰میلیارد تومن ,هزار میلیارد تومن و از این قبیل که بعضا بودجه عمرانی یک استان است!!! اما این وسط شهرداری وشورای شهر که جزو مکتب شاندیز هستند ,قدری طمعشون بیشتره ,فقط همین!!! دهقانم از طیف وجناح و منافع بلند مدت مکتب شاندیز و حزبش داره حمایت میکنه!!! در عمل همشون یکی هستند,اصلا این ارقامی که میگن ,موضوعیت نداره!!! خود مقصودی داره میگه اکثر جرایم شهرداری غیر شرعیست!!! اینا الان به خاطر حزبشون با یکدیگر درگیر شدند و دارند اطلاعات را, رو میکنند و بیش از پیش خودشون رو نشون میدن و به نظر ضرری دیگه نداره!!! اصل ضربه خورده شده و دیگه چی میخواد بشه که دهقان عاملش بشه؟؟؟؟ به قول دوستان,همین دادستانی با اینهمه ظلمی که در حق مالباختگان کرد,داور این بازی کثیف است,اونوقت چی میخواد مثلا بشه!!! دادستانی مگر اول نگفت منظورم پدیده نبوده و بعد هجمه کرد و بعد گفت سهام ۲۰۰۰تومن هم نمیرزه!!!! دوستان ,دهقان هم از تو خود همینهاست و بی حساب نگفته ۳۳۷۰ تومن!!! درسته هدفش ناراحتی بیشتر مردم و بالتبع دروغگو جلو دادن ستاد و هیات مدیره و ضربه زدن به دولت است,اما از طرفی به اطلاعات ستاد هم دست رسی مستقیم داره و در پی منافع مکتب شاندیز هم هست و واقعا اعتقادی به ارزش سهام پدیده ندارند و برای این آشفته شدند!!! اینا کم حرف و اطلاعاتی نیست در این مقطع حساس ,به هر حال در این جنگ احزاب و قدرت ,صحبتی از قیمت ۴۹۸۵ تومن و تثبیت اون توسط سهامدار عمده به میون نیومد و عملا تمام این اخبار ,پشیزی برای مالباختگان نمیرزه.

کیو میرزایی از بایگ

اقای دادستان مشهد اگه واقعا مداعیول عمومین مدعی العموم مردم دیگر دوست دارن همکاری کنید مشکل حل شود لطفا همکاری کنید ما سهامداران تسلیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *