رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی: ادعای طلب دستگاههای دولتی از پدیده قانونی و شرعی نیست

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی: ادعای طلب دستگاههای دولتی از پدیده قانونی و شرعی نیست

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: معتقدم پشت پدیده فساد اداری بزرگی است و ادعای طلبکاری اکثر دستگاههای دولتی از پدیده قانونی و شرعی نیست.

به گزارش نخست نیوز، حسین مقصودی تصریح کرد: به اعتقاد من ادارات دولتی اعداد و ارقامی را از پدیده طلب می کنند که نه چارچوب قانونی دارد و نه شرعی.

وی ادامه داد: مگر می شود شورای شهر مبلغی برابر با بودجه ۵٠ سال شهر شاندیز را به عنوان بدهی از پدیده مطرح کند. من تجربه شهرداری را داشتم و بر مبنای مفاد قانونی اثبات می کنم مبلغ بدهی پدیده به شهرداری از رقم اعلامی ستاد تدبیر هم کمتر است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: آقایان مدعی بودند رقم بدهی درست است اما اگر درست بود ستاد تدبیر در جلسه خود به رقم حدود ۴٠٠ میلیارد نمی رسید اما من معتقدم نه ۴٠٠ میلیارد درست است و نه ٩٠٠ میلیارد تومان.

مقصودی بیان کرد: رقمی که جهاد کشاورزی نیز مطرح می کند برابر با بودجه چند سال جهاد کشاورزی استان است و آب منطقه ای نیز همین طور. موارد مورد ادعای ادارات نه قانونی و نه شرعی است و در این بین فقط طلب تامین اجتماعی و دارایی درست است.

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه کارهای شورای شهر شاندیز قانونی نیست، تصریح کرد: من کار ستاد تدبیر را تحسین می کنم، کارهای ستاد تدبیر به عقلانیت و قانون نزدیک تر است.

نماینده مردم سبزوار ادامه داد: از دهقان گلایه مندم و نمی دانم نماینده و شهردار این شهر از پدیده چه می خواهند، شورای شهر و نماینده شاندیز فقط جلوی پای خود را می بینند اما باید چشم انداز وسیع تری را ببینند اما بدبختی مدیریت در کشور ما این است که بر مبنای توسعه محوری حرکت نمی کنیم.

مقصودی تصریح کرد: عاجزانه از شورای شهر، شهردار، امام جمعه و نماینده این شهرستان تقاضا دارم جهت حل مشکل پدیده پای کار بیایند و آینده شاندیز را ببینند اما متاسفانه برخی جهان بینی شان تا جلوی بینی شان است.

کوروش۹۴

شاهد از غیب رسید!!! در بین نمایندگان دوره قبل و این دوره,یکی آقای ثروتی بود که در عین دیدگاههای بعضا عجیب و حرفهایی که گاهی میزد نیتش خیر بود!!! با کمک پهلوان مشتری برای پدیده آوردن,اما همین سیستم خراب( دادستانی ,ستاد,نمایندگان بی مسوولیت),اجازه مجوز و سند و فروش اموال را به نفع مردم ندادند ویکی هم همین آقاست که واقعا شفاف و رک حرف میزنه و جیگر داره,میره تو اصل ماجرا و محکم حرف میزنه,مالباختگان توجه کنند ,احتمال بازگشست پولشون با این ستاد و سیستم خطا کار بسیار پایین است!!! وقتی میگیم چند هزار میلیارد تومن جرایم,صحبت میلیارد دلار میشه!!! این ارقام بیش از بودجه های استانیست!!! و صد درصد اشتباه و ریاکارانه محاسبه شده,از طرفی همین جرایمروهم اینا پروندشو نمیبندن!! یه بار گفتم چونکه,گروه بعدی نتونند اینا را به فساد متهم کنند یا هر انگی,باز میمونه این پروندهها!! بعد مگه میشه تو یه هفته کار دو سالرو کرد!!! پس کلا تصمیمات ستاد ونوع دیدگاهشون مشکل داره و اقدامات معاون وزیر کاملا مغایر منافع سهامداران است ,اما با تبلیغات وشانتاژ خبری میخوان برعکس جلوه بدن!!!! پدیده مشتری داشت ووقت رو سوزوندن,الانم شاید داشته باشه و تا اینا شیره پدیدرو نکشن و تفالشو نندازن یه گوشه,دست بردار نیستند!!! کافیه سایه شومشون از رواین اموال بره کنار,با مزایده,طی زمان ,شاید یکی دوسال طول بکشه,اما پول همه برمیگرده,راه دیگه ای نیست,هر راه دیگه ای بره,عدالت توش نیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *