رشیدیان: پدیده برای اخذ پایان کار باید استعلامات لازم را ارایه کند

رشیدیان: پدیده برای اخذ پایان کار باید استعلامات لازم را ارایه کند

استاندار خراسان رضوی با اشاره به ایرادی که شهرداری شاندیز برای ارایه پایان کار پروژه‌های پدیده مبنی بر ارایه استعلامات لازم وارد کرده، اظهار کرد: کار قانونی انجام خواهد شد و بسیاری از این اقدامات نیز از پیش انجام شده است ولی پدیده هم باید استعلامات لازم را ارایه کند.

علیرضا رشیدیان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه اقدامات مربوط به صدور بسیاری از این استعلامات مورد نیاز از گذشته انجام شده، عنوان کرد: قرار بر این شد برای ارایه برخی از استعلاماتی که زمان می‌برد، فرصتی به پدیده داده ‌شود تا در زمان خود استعلام‌ها ارایه کند.

وی ادامه داد: این به معنای این نیست که پدیده مدارک خود را به شهرداری ارایه نکند. پدیده نیز از هفته گذشته نسبت به ارایه این مدارک اقدام کرده و باید برای هر پایان کاری از پروژه‌های خود، استعلام‌های لازم را ارایه کند.

استاندار تاکید کرد: ما به شرکت پدیده شاندیز هم گفته‌ایم اگر صدور هر کدام از استعلام‌ها به دستگاهی بازمی‌گشت که فرایند آن زمان‌بر بود، ما به آن دستگاه توصیه می‌کنیم که این استعلام را هر چه سریع‌تر ارایه کند.

پیش از این ثورج سلطانی، شهردار شاندیز، تاکید کرده بود: ما از پدیده خواسته‌ایم برای دریافت پایان کار پروژه‌های خود از برخی از سازمان‌ها استعلامات لازم را دریافت کند که هنوز این استعلامات به دست ما نرسیده است. اگر قرار باشد برای یک پروژه و یا کل پروژه‌های پدیده پایان کار صادر شود، شرکت پدیده باید از ادارات مختلف استعلام بگیرد چون قانون این مساله را برای ما تعیین کرده و صدور پایان کار بدون این استعلام‌ها خلاف قانون است.

سید ... از تبریز

سلام :: آقای شهردار اگر قانونی وجود داشت شما هیچموقع نمیتوانستید در مقابل صورتجلسه ای که با حضور نماینده تآمل الختیار وزارت کشور و استاندار مشهد و نماینده دادکستری استان و ……….. جاهای دیگر که در این مملکت پست بزرگتری از شما دارند مقاومت کنید و دستورات با سری خود رو اجرا نکنید = چون شما در رتبه ای نیستید که در مقابل وزیر کشور که بالا دستی استاندارتان است == لغو دستور نمایید == این رو متذکر میشویم که چند ماه دیگر همراه با انتخابات ریاست جمهوری = انتخابات شورا ها هم هست == یعنی آن نمایندتانکه اسمش رو کتر دهقان گذاشته با آن مقاماهای شورای شهرتان خط بیخ گوشتان است == و آن صندلیها برای راحتی همیشه گی شما نخواهد بود @@ تازه آه و نفرین ۱۳۶ هزار خانواده (( تکرا میکنیم )) ۱۳۶ هزار خانواده هر لحظه پشت سر خود و خانواده تان هست = و از خداوند متعال خواستارهستیم به دردی گرفتار شوید که درمانی نداشته باشد و ۲۴ ساعته از خداوند طلب مرگ رو بکنید @@ با تشکر فراوان از شما زحمتکشان عزیز سایت === متشکریم

جعفرآباد

آقای استاندار باید پیگرد قانونی بگیرد چون تخلفات پدیده در زمانی که ایشان مدیر کل اطلاعات خراسان بوده اند انجام گرفته وایشان نیز در انجام تخلفات بی تقصیر نبودهاند

کوروش۹۴

خدمت دوستانی که بابت نامه دهقان و مسایل شهرداری بر نگرانیشون افزوده شده عرض کنم,صد درصد شهرداری با ستاد به توافق میرسه واتاق سهام هم با چند روز این ور اون تشکیل میشه!!! اگر نگران این موضوع هستید نباشید!!! زمان بیانیه شهریور ۹۴ هم دوستان بی تابی میکردند که همین حرف رو زدم!!! و گفتم بیانیه بدون معرفی سرمایه گزار ارزشی نداره که بیتابی میکنید!!! ومطمعن باشید بیانیه ای که به نفع خودشون هست صادر میشه,الانم میگم شک نکنید پایان کار و سایر مجوزات رومیدن!!! البته اما و اگر و شاید مثل استخوان لایه زخم باقی میگزارند تا بعدا اگر به خاطر این موضوع متهم به فساد شدند,بگویند پرونده باز است وما قاطع رقمی را بیان نکردیم!!! که این موضوع مربوط به شرایط آینده و اینکه قدرت به دست کیست میباشد ,در این مرحله,با تثبیت جرایم به زودی پایانکار میدهند,اصلا مساله و مشکلی در این قضیه وجود نداره که بخواهید نگران باشید!!! ببینید مردم ابتدا گفتند دولت,بانک مرکزی ,نماینده هایی که زنگ شروع کار میزدید, دادستانی ,صدا وسیمای فریبکار!!!بیاید پول مارو بدین,بعد این مجموعه با زور و ریا ,گفت پولی نیست و وقتی قیمت سهام در بیاد,کار تمامه و مشکل حل میشه,مالباختگان هم در عین استیصال و انفعال عده ایشون باور کردند!!!! و عده ایشون هم باور نکردند که دسته اول نادانسته با ستاد و سهامدارانی که مالباخته نیستند همسومیباشند!!!الانم ستاد به خاطر مجموعه عواملی از انتخابات ریاست جمهوری تا اوضاع داخلی و سایر عوامل ,میخواد جرایم رو تثبیت و اصل کار رو ماست مالی کنه با گشایش اتاق پوشالی سهام!!! این وسط فقط در تقسیم غنایمی که راهزنان در تصاحب پدیده نصیبشون شده,در گیری بوجود اومده!!!! واین یه مساله درون سیستمی است و به زودی حل میشه !!!,اصل موضوع کندن حدود ۲۰۰۰میلیارد تومن از مال و اموال مردم بود عملی شد!!!! مالباختگان میمونند و حیرانی موقع باز شدن اتاق سهام!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *