رییس هیات مدیره پدیده: خواهان توافق برد-برد با شهرداری شاندیز هستیم

رییس هیات مدیره پدیده: خواهان توافق برد-برد با شهرداری شاندیز هستیم

رییس هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز گفت: ما خواهان توافق برد – برد با شهرداری شاندیز هستیم چرا که همراهی شهرداری شاندیز با پدیده به نفع هر دوی ماست.

به گزارش سایت اخبار پدیده، مهندس احمد نوروزی در جمع برخی از فعالان شبکه های اجتماعی پدیده عنوان کرد: بدهی پدیده در گذشته محاسبه شده ولی قطعی نشده بود همین امر باعث شد تا به کمیسیون ماده ١٠٠ پرونده احاله شده و در آنجا ۴٠٠ میلیارد جریمه و ۵۴٠ میلیارد عوارض ببرند.

وی تاکید کرد: مذاکرات ما با شهرداری بایستی برای دو طرف برد-برد باشد تا بتوانیم منافع سهامداران را در کوتاه مدت تامین کنیم و گرنه با شکایت می توانیم حرفمان را به کرسی بنشانیم اما فرآیند طولانی شده و کارها قفل می شود.

نوروزی ادامه داد: جرائم مورد ادعای شهرداری شاندیز از پدیده معادل بودجه ۵٠ سال این شهر است و ما معتقدیم که این ارقام می بایستی دوباره بررسی و محاسبه شود تا به ارقام واقعی برسیم. اما شهرداری شاندیز اگر واقعا برای راه اندازی این پروژه کمک کند یک تضمین همیشگی برای توسعه شهر شاندیز خواهد داشت .

وی در خصوص توافقات گذشته با شهرداری شاندیز اظهار کرد: سه ماه پیش با شهرداری جلسه داشتیم و در آن جلسه پیشنهاد ارائه سهام در قبال بدهیها را دادیم اما شهرداری قبول نکرد. گفتند ١٠ درصد نقد بدهید که گفتیم این امکان در حال حاضر وجود ندارد. امکان تهاتر نیز برای پروژه وجود ندارد چرا که اگر ١٠٠٠ میلیارد از دارایی های پدیده را خارج کنیم برای اخذ وام به مشکل می خوریم.

شهردار اسبق مشهد با اشاره به پیشنهاد شراکت شهرداری شاندیز نیز گفت: ما اعلام کردیم که بحث شراکت را می پذیریم اما ستاد تدبیر بر مصوبه خود مبنی بر تنفس ۵ ساله تاکید دارد.

وی بااشاره به ادعایی مبنی بر اینکه مصوبه گردشگری مربوط به گذشته است، گفت: در این خصوص جلسات متعددی با حضور شهردار برگزار شده بود، مصوبه گردشگری مربوط به چهار سال قبل است و شهرداری در همان زمان با پدیده برای ساخت بیش از یک میلیون هکتار توافق امضا کرده بوده است.

رییس هیات مدیره پدیده تاخیر در راه اندازی پروژه را به ضرر شهر شاندیز دانست و گفت: هیات مدیره طی یک هفته گذشته ١٠ جلسه برای حل مشکلات شهرداری برگزار یا در آن شرکت کرده است و امیدواریم این اختلافات زود تر حل شود چرا که اگر شهرداری در کنار ما باشد به نفع هر دوی ماست.

وی در خصوص رقم دقیق بدهیها گفت: در حال حاضر بحثی در مورد رقم بدهی پدیده به شهرداری نداریم اما در صورتی که در آینده حکمی مبنی بر کاهش بدهی ها به شهرداری صادر شود اعمال خواهد شد.

نوروزی تصریح کرد: ادله و مستندات زیادی در مورد مبلغ مورد ادعای شهرداری داریم و حتی اگر لازم باشد بحث به دیوان عدالت اداری ارجاع می شود. اما با توجه به زمانبر بودن موضوع، اکنون درصدد ایجاد مکانیزمی برای حل مشکل هستیم تا پایان کار مجموعه صادر شده و پروژه سریعتر استارت بخورد و بشود اتاق و بورس را پیگیری کرد.

وی اضافه کرد: قرار نیست به هیچ وجه از ادعاهایی که حق سهامداران است کوتاه بیآییم و حق اعتراض در اینده در خصوص مبلغ را برای خود محفوظ نگه خواهیم داشت.

کوروش۹۴

گویا زمان برداشت محصول ارگانها رسیده,محصولی که دو سال پیش بزرشوکاشتند و الان موسم درو فراهم رسیده!!!!!!! الان نقطه ایست که استیصال مالباختگان واقعی به اوجش رسیده تا حدی که حاضرا سهام پدیده به زیر یک دهم قیمت برسه اما قابل معامله بشه!!!! کاری که بعد پهلوان انجام شد و باعث افتادن سهام ارزان به دست عده ای و ایجاد مشکلات بیشتر شد تا حدی که همگان خواستار بسته شدن فروش سهام شدند تا ارزش سهامشون هر روز پایین نیاد ,اما با گذشت دو سال دیگه ظاهرا اهمیتی نداره,ارگانها هم میدونند به پولی الان نمیرسند , اما همینکه ادعاشون ثبت بشه براشون بازی رو بردن ,سنگ مفت گنجشگ مفت,اگر پدیده بعد چند سال درست شد به هر قیمتی,اینا به پولشون میرسن ,اگرم نشد که اصلا از اول حقی نداشتن یا سرمایه ای نداشتن تو پدیده تا متضرر بشوند!!!!! و این یک بازی برد باخت به ضرر مالباختگان است .

مهدیار

ممنون
که تا این اندازه به فکر سهامدارن هستین و میخواین کارها سریع پیش بره و ما بیچاره ها به پولمون برسیم.
هر چی با خودم فکر میکنم میبینم ما سهامداران خیلی در حق دولت مظلوم و این ارگان های تابعه ظلم کردیم و پولی که از ما میخواستن رو خیلی دیر داریم بهشون میدیم.
امیدوارم که جناب رئیس جمهور و وزرای ایشون در جهاد سازندگی، وزارت نیرو و غیره همه ما رو حلال کنن.
ان شاءالله بعد تمام این بذل و بخشش ها چیزی بمونه، وگرنه مجبوریم فقط همین برگه سهام رو از کل پدیده به یادگار نگه داریم.
البته رضایت دولت و مسئولین از همه چی واسه ما سهامدارن مهم تره.

سید ... از تبریز

با سلام ::: ما از اول میدانستیم اینها بخاطر ما جلوی پروژه رو نگرفتند بلکه بخاط تیکه و پاره کردن آن بودند و الان هر کدام مبالغی رو از ۱۳۶ هزار خانواده تعهد نامه دار و سهامدار میخواهند که باعث بدبختی بیشتر ماهاست @@ پس بخاطر ما نبوده و بخاط پول بوده === خدا از آنها نگذرد که ما ریالی رضایت نداریم و به قرآن حق الناس است @ حــــق النــاس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *