شهردار شاندیز: پدیده تاکنون هیچ استعلامی برای پایان کار ارایه نکرده است

شهردار شاندیز: پدیده تاکنون هیچ استعلامی برای پایان کار ارایه نکرده است

شهردار شاندیز با اشاره به مهلت این نهاد برای صدور پایان کار پروژه‌های پدیده اظهار کرد: ما از پدیده خواسته‌ایم برای دریافت پایان کار پروژه‌های خود از برخی از سازمان‌ها استعلامات لازم را دریافت کند که هنوز این استعلامات به دست ما نرسیده است.

ثورج سلطانی در گفت‌وگو با ایسنا،، با بیان اینکه اگر قرار باشد برای یک پروژه و یا کل پروژه‌های پدیده پایان کار صادر شود، شرکت پدیده باید از ادارات مختلف استعلام بگیرد، اظهارکرد: قانون این مساله را برای ما تعیین کرده و صدور پایان کار بدون این استعلام‌ها خلاف قانون است.

وی ادامه داد: در جلسه ستاد تدبیر نیز وضعیت مالی شرکت پدیده و شهرداری شاندیز مشخص شد و قرار شد که برای پروژه‌های آن پایان کار صادر شود. با این حال ما به مسئولان پدیده و سایر مسئولان ذی‌ربط نامه‌ای ارسال کردیم که باید مجموعه پدیده این استعلام‌های لازم را در اختیار ما گذارد تا بتوانیم نسبت به صدور پایان کار پروژه‌های آن اقدام کنیم.

شهردار شاندیز تاکید کرد: به عنوان نمونه ما قطعا نمی‌توانیم بدون استعلام نظام مهندسی به پروژه‌های پدیده پایان کار بدهیم. در این زمینه ما همکاری خود را انجام دادیم و تلاش می‌کنیم که مجموعه پدیده مجددا فعالیت خود را آغاز کند تا این اقدامات موجب راحتی حال مردم و رشد شاندیز و شرکت پدیده شاندیز شود.

سلطانی با اشاره به اینکه شاندیز و پدیده دو قطب مهم در استان هستند، گفت: ما برای برطرف کردن مشکلات مربوط به بدهی پدیده به شهرداری نهایت تعامل را داشته‌ایم، اما نمی‌توانیم نسبت به سایر ادارات تصمیم‌گیری کنیم. نامه‌ای هم به شرکت پدیده داده‌ایم و از آن‌ها خواسته‌ایم استعلامات لازم را در اختیار ما قرار دهند. این نامه به مراجع بالاتر نیز ارسال شده است.

وی افزود: تاکنون هیچ استعلامی به دست ما نرسیده و به نظر می‌رسد اگر مشکلات پدیده با سایر مجموعه‌ها حل شده، نباید برای به دست آوردن این استعلام‌ها مشکلی باشد. در عین حال ما نمی‌توانیم نسبت به قانون بی‌توجه باشیم مگر اینکه مراجع بالاتر ذی‌صلاح بگویند نیازی به برخی استعلامات نیست؛ ما نیز از این امر اطاعت خواهیم کرد.

عباس

الله اکبر!!!!!! شهردار شاندیز و شورای شهر و نماینده شهر شاندیز!!! اینها هم مقابل پدیده اند؟؟؟. هر روز افرادی از پشت پرده به بیرون می افتند و گره زنندگان به کار پدیده مشخص تر می شوند. همانهایی که تا دیروز رفیق راه نشان می دادند و در خفا خنجر به سهامداران و پدیده می زدند امروز پرده افتاده است و نمایان شده اند. در روزهای آتی بایستی منتظر رسوایی افراد دیگری باشیم که از حجاب دیگران بیرون آمده و رسوا خواهند شد. ممنون از آنهایی که با تلاششان در حال کنار زدن پرده ی آنهایی هستند که دو سال است بر سهامداران و کارکنان خنجر می زنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *