شوشتری: تلاش می‌کنیم بدهی پدیده به شهرداری شاندیز را کاهش دهیم

شوشتری: تلاش می‌کنیم بدهی پدیده به شهرداری شاندیز را کاهش دهیم

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز جزئیات ستاد تدبیر استان با حضور اعضای شورای شهر شاندیز و هیات مدیره شرکت پدیده را تشریح کرد.

شوشتری در گفت و گو با ایسنا، منطقه خراسان، در خصوص سخنان دین پرست، معاون وزیر کشور، در خصوص حل اختلاف این شرکت با شهرداری پدیده گفت: پنجشنبه شب، اول دی، جلسه ای با حضور اعضای ستاد تدبیر استان، معاون عمرانی وزیر کشور، اعضای شورای شهر و شهردار شاندیز و اعضای هیات مدیره پدیده برگزار شد که خوشبختانه در آن تصمیمات مناسبی برای صدور پایان کار گرفته شد.

وی با اشاره به ضرورت تسریع درباره تصمیم گیری برای حل این مساله گفت: اخذ پایان کار شهرداری برای پدیده مبدا بسیاری از اتفاقات میمونی است که می تواند منافع سهامداران و مردم شاندیز را تامین کند که ارائه تضامین بانکی برای تامین نقدینگی پروژه توسط کنسرسیوم بانکی یکی از آن‌هاست.

شوشتری ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های مناسب وزیر کشور و ورود خوب معاون اقتصادی وی و همچنین تلاش‌های ستاد تدبیر و هیات مدیره شرکت، خوشبختانه سرانجام به جمع بندی‌های خوبی رسیدیم که متضمن حقوق سهامداران پدیده و مردم شاندیز است.

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز در خصوص جزئیات این توافق عنوان کرد: درخواست شهرداری شاندیز برای رقم ۹۴۸ میلیارد تومان هرچند مورد قبول هیات مدیره شرکت پدیده نیست اما با توجه به مصوباتی که برایش وجود داشت، فعلا مبنای محاسبات قرار گرفت اما علاوه بر مصوبه قبلی ستاد تدبیر در این جلسه نیز مجددا تصویب شد در صورتی که پدیده مستندات قانونی برای کاهش رقم دارد، ارائه نموده و درصورت تایید آن مستندات رقم کاهش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: ما مستندات قانونی بسیار محکمی در اینباره داریم و تلاش می کنیم با ارائه مستندات موجود رقم را کاهش دهیم.

مدیرعامل شرکت پدیده تاکید کرد: شهرداری و شرکت پدیده در توسعه شاندیز با هم همکارند و ملاک همه ما برای این همکاری بایستی قانون باشد.

شوشتری در خصوص نحوه پرداخت شرکت بیان کرد: به دلیل عدم وجود نقدینگی، ستاد تدبیر و استانداری مساعدت کردند که پرداخت‌های پدیده به صورت غیرنقدی صورت گیرد که در صورت کاهش رقم، شهرداری نیز متعهد شد که پرداختی‌ها را به شرکت بازگرداند.

وی درباره نحوه پرداخت خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد بالغ بر نصف مبلغ رقم جرایم و عوارض هر بخش از پروژه (پس از بهره برداری) از محل پروژه و کمتر از نیمی دیگر نیز به صورت سهام به شهرداری داده شود.

سید ... از تبریز

سلام@ :: وعده حل مشکل که بالغ بر ۲ سال است به ملت دادند و با این مبالغی که هر ارگان از پروژه پدیده میخواهد @ یعنی پروژه رو دولت مفتی صاحب شد و هیآت مدیره قبلی زندانی و ملت هم هر چقدر ضرر میکند برایشان مسئله ای ندارد = فقط برایشان سود کرد = کما اینکه شهرداری شاندیز فقط برای جریمه ۴۰۰ میلیارد تومانی == به گفته خودشان بودجه ۵۰ سال شهرداری رو از پدیده خواستارند = ما ماندیم با زن و بچه گریان و بدهکاری و مریضی که گرفتیم = ما نه در این دنیا و نه در آخرت از حقمان نمیگذریم @ حق الناس است حـــق النــاس == از شما عزیزان مخابر کمال تشکر رو داریم

کوروش۹۴

روزهای اول هجمه ناجوانمردانه,مغولان در طرحی هماهنگ ادعای تخریب املاک پدیدروداشتند که هدفی جز ایجاد ترس ونگرانی بیشتر در دل مالباختگان و عقب نشینی اونها از ابتدایی ترین خواسته هاشون رونداشت,به شخصه در بحث با دوستان میگفتم,اتفاقا باید به مغولان گفت بیایید و تخریب کنید اگر مرد این کار هستید بیایید!!!!!!!!!! نه در برابرشان عجز و لابه کنیم,چرا؟ چونکه اینها نه توان اجرایی اینکار را دارند و نه در نهایت از خیر جرایم یا سودی که برای آن متصورند میگذرند وبرای گرفتن آمده اند نه برای هزینه کردن!!!!! زمان نشان داد چه چیز روی داد,الان هم حرف من همان است ,واز طرفی همچون گذشته کلی وملی است نه قومی و قبیله ای اما مباحث به سمتی پیش میرود که چاره ای از عنوان مثالهایی که رنگ و بوی قومی میدهد نیست,هر چند منظور چیز دیگریست,دیدگاه حاکم از ابتدا مبتنی بر طماع بودن و ناآگاه بودن مالباختگان و گرفتن جرایم غیر شرعی از این طماعان به واسطه ناآگاهیشان بوده و این دیدگاه رو به عنواوین مختلف تحت ریاست استاندار ….مشهد به پیش بردند که کی باشه تقاص این جنایتش رو پس بده,جنایت از باب قسی القلبی خاصی که دوستان از اون در تعجبند,سوای هر خلاف یا موضوعی,چگونه تونستند نابودی زندگی عده ای رو در عین داشتن دارایی به خاطر گرفتن جرایم ببینند و دم نزنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طبق دیدگاه گفته شده,اصل موضوع که پول مردم بود به حاشیه رفت و حواشی که به نوعی اصل خواشته های خودشون بود یعنی جرایم روی کار اومد و الان آخر کار نوید تثبیت جرایمی رو دادند که سالها بر دوش پدیدست,در آخر هم کار داره به سمت رضایت اکثریت, که گویا از شاندیز و اطراف هستند به پیش میره ,بدون در نظر گرفتن مردمی که از سایر شهرها روزهای آخر سهام ۱۲۰۰۰ تومنی تو صف توی دفاتر پدیده میخریدند و حباب اصلی ماجرا نصیب اونهاست و با باز شدن اتاق در اون محبوس خواهند شد,مسلمه که مالباختگان زیر بار این مسایل تا جایی که توان دارند نمیروند,ویرانی پدیده برای ما بهتر از اسیر ماندن در این اتاق است,مالباختگان در سراسر کشور,شمایی که از اقدامات اخیر معاون وزیر خوشنود هستید,بد ضرری میکنید و بد رکبی دوباره میخورید,این اتاق مال شاندیز و اکثریت است نه شما,روال کار خروج اکثریت و افتادن بار تعدیل بر روی روش شماست ,روزی که توخیابون تعهدانامه دادن دست مردم گفتم پولی نمیشه و عده ای که بعدا از دوستان شدند چقدر هجمه اوردن به من که نگو,بزار ۷ماه بگزره بعد بگو( یعنی سرتو مثل کبک بکن تو برف),الانم میگم,این اتاق اوناییرو که حد فاصل شهریور ۹۳ تا دی ۹۳ سهام خریدن رو ویران میکنه و با دید خوش بینانه عده ای از قبلیها به اصل پول و بقیه به سود میرسند.

قیامت

آقا کوروش ۹۴ با عرض سلام و خسته نباشی به خاطر پیگیریهایتان و … بنظرشما چرا این دولت به فکر انتخابات ریاست جمهوری آینده نیست آراء سهامداران خانوادههاشون فامیل و دوستانشان کم نیست

کوروش۹۴

با سلام خدمت هموطن قیامت, آقا شما که میتونی قیامتی به پا کن و تمام مغولان را در آتش خشم خودت بسوزان تا لااقل اگر به پولمون نمیرسیم,دلمون خنک شه!!!!! اما در پاسخ به پرسش شما هموطن گرامی,در مورد پدیده طی دو سال اطلاعاتی کسب کردم که مسلما در پستهام از اونها استفاده میکنم و سعی میکنم یک پایه و منطقی در اونها باشه اما پرسش شما یک سال خارج پدیدست و پاسخی که میدم شخصیست و تاکید خاصی بر درستی اون ندارم!!! همونطور که شما میگید عده کمی نمیشن سهامداران پدیده و به همراه میزان و ثامن الحجج ,شاید قابل توجه و تاثیر گزار بشن,درسته که افراد درگیر در این پرونده ها که اکثرا به این دولت هم رای داده بودند الان شاکی شدند,اما آیا این رویکرد رقبای این موسسات با پدیدرو خوشنود نکرد!!!! مگر ابتدای هجمه نبود که رضایت عده ای زیادی از رقبای پدیده یا موسسات به گوش میرسید؟؟؟؟ مگر بسیاری از سایتهای بورسی در مذمت پدیده و سود دهی اون در برابر ضرربورس سخن نمیگفتند و با سرنگونی پدیده اعلام خوشحالی نمیکردند؟ پس با این هجمه ها,رضایت عده ای رو هم بدست اوردن !!!! و از طرفی در فاز دوم,جمعیت اصلی درگیر رو از گردونه خارج کردند,ابتدا تبرک حل موضوع شد کاملا بعد محاسبه کردند و دیدند تا ۵۰ تا بدن,اکثریت میزان خارج میشن و بعد هم ثامن الحججرو اکثریت رو رفع تکلیف کردن!!!! و در مورد پدیده هم ورود این معاون وزیر و آوردن نام رییس جمهور و اینکه من گزارش مستقیم به رییس جمهور میدم,آیا معنایی جز فاز سیاسی و انتخابات داره؟ یعنی مالباختگان چه نشسته اید که رییس جهور به فکر شماست!!!!! ستادی که در برابر ضجه های مالباختگان خم هم به ابرو نیورد ,الان داره حرکاتی نشون میده,این حرکات پارادوکسی در خودش داره از طرفی میخوان هم جرایم رور نظر بگیرن و هم تا این دولت تمام نشده این ماجرا قاطع تموم نشه تا اگر دولت رای نیورد به بهانه فساد سراغشون نیان!!! مگر نه اینکه هر کی میره بعدی به بهانه فساد میان سراغش,خوب بیان بگن این چه کاری بود با سرمایه مردم کردید؟ چرا دو سال رو سوزوندید؟ چرا…؟؟؟؟؟؟و این داستان رو پیچیده میکنه,به نظر این اتاق سهام و تصمیمات در مورد جرایم میتونه راه معقول ومناسبی برای ستاد و دولت باشه و منافعشون رو تا حدود زیادی بدون دادن امتیاز خاصی تامین کنه,هم جرایم روتثبیت کردند برای ارگانها که این خودش خوشنودی عده ای رو به همراه میاره و نون تو کاسه دولتیا میزاره و هم قاطع تمومش نکردن تا اگر نبودن ,کسی نتونه انگ تبانی و اشتباه وفساد بهشون بزنه !!! وهم اتاق رو باز میکنند که مانند میزان و ثامن الحجج اکثریت با اصل پول و سود خارج میشن و شاید هم به همان گروه راضی و خوشنود بپیوندند!!! میمونند اقلیتی از میزان و ثامن الحجج( که احتمالا تا پایان دولت کمتر هم میشن) و اقلیت مالباخته پدیده که این تعداد در برابر افراد راضی نمیتونه رقم خاصی باشه و در کل تاثیر خاصی در آرا ندارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *